اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای نرم افزار ZELIO و درخواست منبع

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی برای نرم افزار ZELIO و درخواست منبع

با سلام
    راستش من یک پی ال سی اشنایدر مدل SR2B121BD به همراه منبع تغذیه و کابل یو اس بی گرفته ام (مدل پی ال سی 24 ولت دارای 4 ورودی دیجیتال و 4 انالوگ) و توی خونه مشغول تمرین و نوشتن برنامه هستم نرم افزار مربوطه ZELIO است البته توی اینترنت حدود 20 تا برنامه کاربردی که به صورت لدر نوشته بود پیدا کردم و یک مقاله کوتاه اما هیچ منبع درست حسابی نه به فارسی نه به انگلیسی نتونستم پیدا کنم جز توی خود سایت اشنایدر که یک کتابچه مانندی برای هر مدلی گذاشته بود . نمیدونم چرا از سی اشنایدر کلا کم استفاده میشه
    در سری اشنایدر که به دو صورت لدر و FBD میتوان برنامه نوشت ایا از مثالهای پی ال سی های دیگه مثل زیمنس میتوان استفاده کرد یا نه؟

البته من هم دو تا جزوه فارسی را اپلود میکنم و میگذارم که شاید به درد دوستان بخوره ؟

پاسخ : راهنمایی برای نرم افزار ZELIO و درخواست منبع

با سلام دوست عزیز....

راستش دقیق متوجه منظورتون نشدم. من یه Pdf از سری ZELIO دارم که معرفی سخت افزاری این محصول در واقع معرفی Performance این PLC هست که انگلیسیه.اما ظاهرا مطالب خودتون کاملتره.!!!

و اما سوالی که پرسیدین. فکنم شما اینو بهتر بدونی که محیط این نرم افزار خیلی شبیه LOGO! هستش و مدارهایی که شما با LOGO مینویسی و طراحی میکنی رو قطعا با این PLC هم میتونی انجامشون بدی چون این PLC طراحی شد صرفا جهت رقابت با LOGO زیمنس.

نمیدونم چقد بدردت خورد!!!!! :redface: اما اگه این Pdf رو خواستی E-mailتو برام بذار تا بفرستمش....

موفق و پیروز باشی..... :bye
    ME Mohebbi

دیدگاه

سلام.
      دوست عزیز آدرس جایکه pdf فارسی رو پلود کردی برامون بذار
      تا زمانیکه زنده ام خود برای سرنوشت خود تصمیم می گیرم. آنگاه که مردم...

دیدگاه

http://www.4shared.com/document/GA8fiSf7/Zelio_Persian_Presentation.html

دیدگاه

شما در واقع MINI PLC اشنایدر رو خریدی،مبارکه عجب کار جالبی :applause:چند خریدین؟چرا LOGO یا ZEN نخریدی؟راستی من خود PLC اشنایدر که میدونید که اینها مال TELEMEKANIK هستن رو دیدم که هم LADDERهم FBE هم STL برنامه نویسی شده بودن
          جانم به فدای ائمه اطهار
          می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

با سلام
            146000 برای پی ال سی و 55000 برای منبع تغذیه 4 امپری اکرو و 85000 برای کابل رابطش. راستش برای دست گرمی و تمرین با پی ال سی ابود که تصمیم گرفتم بخرم گفتم فعلا با این شروع کنم تا بفهم پی ال سی چیه بعدش میرم سراغ ان یکی ها ولی فعلا که باهش خیلی راحت کار میکنم یک ست کوچک تمرینی تقریبا درست کرده ام که بعد نوشتن برنامه با هاش کار میکنم . ولی براش منبع و کتاب خیلی کمه و مجبورم از منابع دیگه استفاده کنم

دیدگاه

خیلی ممنون مهندس عزیز :agree:
              جانم به فدای ائمه اطهار
              می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X