اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استپر موتورهای 5 فاز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استپر موتورهای 5 فاز

سلام دوستان عزیز.
    آیا کسی در مورد استپ موتورهای 5 فازه و درایو کردن اونها چیزی میدونه.و اینکه آیا میشه برای اونها مثل استپ موتورهای 2 فاز با میکروکنترلر درایور ساخت؟
    اگه بتونین مطلب آموزشی در این مورد در اختیار بزارین خیلی ممنون میشم.

پاسخ : استپر موتورهای 5 فاز

سلام
    اگه هدفت ساخت یه درایور برای این موتوره که هیچی ولی اگه میخای از این موتور برای کار دیگه ای استفاده کنی بهترین راه استفاده از درایورهای آماده هستش که هم دقت بالایی دارند و هم مطمئن تر .کافیه یه روز یه سر به پاساژ امجد تو خیابان جمهوری (تهران) بزنی حتما اون چیزی رو که میخای پیدا میکنی یکی از دوستای من از همین نوع 5 فاز برای پروژه اش استفاده کرد و موتور و درایو رو باهم خرید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط akamseda
      سلام
      اگه هدفت ساخت یه درایور برای این موتوره که هیچی ولی اگه میخای از این موتور برای کار دیگه ای استفاده کنی بهترین راه استفاده از درایورهای آماده هستش که هم دقت بالایی دارند و هم مطمئن تر .کافیه یه روز یه سر به پاساژ امجد تو خیابان جمهوری (تهران) بزنی حتما اون چیزی رو که میخای پیدا میکنی یکی از دوستای من از همین نوع 5 فاز برای پروژه اش استفاده کرد و موتور و درایو رو باهم خرید.

بله دوست عزیز. هدفم نحوه درایو و ساختن درایور برا این نوع موتورهاست. البته من همچین موتوری الان در اختیار ندارم. میخوام به صورت تئوری با اون کار کنم

دیدگاه

از دوستان کسی نیست در این مورد بتونه کمک کنه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط e.fazli
          از دوستان کسی نیست در این مورد بتونه کمک کنه؟
          در دو لینک زیر، شکل موج و مدارات لازم برای درایو موتور 5 فاز نمایش داده شده است:

http://www.google.com/patents?id=udY...on&f=false

http://www.google.com/patents?id=loc...on&f=false
          اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
          دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
          برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
          وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
          قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
          اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
          ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

سلام آقای کی نژاد
            چرا شما هرچی بگن بلدین؟ :angry:بابا من جون می کنم تا یاد بگیرم یعنی میشه منم ارشدمو بگیرم اینجوری یا توی همین مایه ها بشم؟ :angry: oo:
            جانم به فدای ائمه اطهار
            می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط akamseda
              سلام
              سلام، فکر نمی کنم درایو استپ 5 فاز تو جمهوری پیدا بشه. بورسش خیابان لاله زار است. بهترین مارکش هم فکر می کنم اتونیکس باشه که کاملاً با موتورهای 5 فاز خودش هماهنگه.
              There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X