ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 60 از 162 نخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110160 ... آخرین
نمایش نتایج: از 591 به 600 از 1619
    2009/12/25
    1,462
    58

پاسخ : مرجع کامل طراحي و ساخت منبع تغذيه سوئيچينگ توسط نرم افزار PI Expert

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_messi
    ممنون مسعود جان
    در مورد فاصله ي هوايي نوشته 0.210 ميلي متر
    چجوري ايجاد کنم اينو ؟
    بعد من که ال سي متر ندارم چي

بعد در مورد اين اسنابر :question: من همون قطعاتي رو که خود نرم افزار داده بستم ديگه. مگه به جز اونا هم بايد چيزه ديگه باشه :question:
    سلام.شاید برای این هسته استفاده از یک طرف چسب داروخونه ای و یک طرف چسب نواری نستبا خوب باشه البته دقیق نمیتونم بگم باید با ال سی متر چک کنی. شاید بشه گقت قسمت مهم منابع تغذیه سوئیچینگ همین پیچیدن ترانسشه.من میخواستم یکی برات بپیچم همراه با هسته ها بفرستم برای همین هم فایل رو از خواستم ولی کار عجله ای شد وقت نشد.برای اسنابر نه دیگه به جز اونها چیزی لازم نیست.موفق باشی.

اضافه شده در تاریخ :
    نقل قول نوشته اصلی توسط abin66
    سلام کسی اینجا میتونه یه مدار سوئیچینگ با یک خروجی 12ولت 1.8 امپرو یک خروجی 5ولت 2امپر طراحی و pcb رو با پروتل برام درست کنه؟ لطفا"؟؟؟؟؟؟ :redface: :redface:

email: abin66@yahoo.com
    سلام من توصیه میکنم که یک 12 ولت 3 آمپر ببند بعد با یکی از آی سی های سوئیچینگ تبدیلش کن به 5 ولت.یا 5 ولت هفت آمپر ببند تبدیل کن به 12 ولت.هر کدوم که بیشتر نیاز داری همونو ببند تبدیل کن به اونی که کمتر نیاز داری. البته میشه سوئیچنگ دو سر هم بست ولی من که بستم اینطوری بوده که با جریان کشیدن از سر اول اون یکی دیگه مقداری ولتاژش تغییرمیکنه.البته در نمونه های خاصی دیدم که این اتفاق نمیافته مثلا منبع تغذیه کامپیوترکه دقیق نمیدونم تکنولوژیشون چطوریه.موفق باشی.
    ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی
    2010/10/24
    196
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط ms2000
    سلام.شايد براي اين هسته استفاده از يک طرف چسب داروخونه اي و يک طرف چسب نواري نستبا خوب باشه البته دقيق نميتونم بگم بايد با ال سي متر چک کني. شايد بشه گقت قسمت مهم منابع تغذيه سوئيچينگ همين پيچيدن ترانسشه.من ميخواستم يکي برات بپيچم همراه با هسته ها بفرستم براي همين هم فايل رو از خواستم ولي کار عجله اي شد وقت نشد.براي اسنابر نه ديگه به جز اونها چيزي لازم نيست.موفق باشي.
    پس بايد برم ال سي متر بخرم
    2009/12/25
    1,462
    58

پس بايد برم ال سي متر بخرم
    سلام اگه میخوای این کار رو دنبال کنی بله احتیاج داری ولی اگه فقط همین یکی دوتاست میتونی یک کاریش بکنی مثلا من بهت میگم که برای هسته 16/14 که مورد نظر شماست و اون اندوکتانس و اون فاصله هوایی باید برای فاصله هوایی چه چسبی رو و چقدر بزاری. یا میتونی بری یک جا برات تست کنن و یا ...
    2010/10/24
    196
    2

سلام اگه ميخواي اين کار رو دنبال کني بله احتياج داري ولي اگه فقط همين يکي دوتاست ميتوني يک کاريش بکني مثلا من بهت ميگم که براي هسته 16/14 که مورد نظر شماست و اون اندوکتانس و اون فاصله هوايي بايد براي فاصله هوايي چه چسبي رو و چقدر بزاري. يا ميتوني بري يک جا برات تست کنن و يا ...
    والا من علاقه دارم به سوئيچينگ

اين پروژه هم عجله اي شد . وگرنه اصلا قصد ساخت نداتشم.

ديگه وقتي استاد گير ميده بايد يه کاري کرد. اول دوست داشتم اط نظر نئوري غني بشم بعد بيام تو عمل پياده سازي کنم

اضافه شده در تاریخ :
    يه سوال
    اين ثانويه که گفته 2 فيلار . منظورش اينه که 2 رشته سيم موازي با هم يا تابيده شده به هم ؟ :question:
    2008/08/25
    تهران
    124
    2

پاسخ : مرجع کامل طراحی و ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ توسط نرم افزار PI Expert

سلام نمیتوم باید دوتا خروجی مجزا 5 و 12 داشته باشم با مقدار حدود 2 آمپر توپواوژی فلای بک :question: :question: :sad: :sad: اگه کسی میتونه طراحی و pcb پروتل بزنه ممنون میشم؟؟؟؟
    کم باش اصلا هم نگران کم بودنت نباش!!!
    اونی که اگر کم باشی گمت میکنه, همونیه که اگر زیاد باشی حیفت میکنه!!
    فقط خوب باش. خوب بودن به اندازه کافی متفاوتت میکنه.
    2009/12/25
    1,462
    58

والا من علاقه دارم به سوئيچينگ

اين پروژه هم عجله اي شد . وگرنه اصلا قصد ساخت نداتشم.

ديگه وقتي استاد گير ميده بايد يه کاري کرد. اول دوست داشتم اط نظر نئوري غني بشم بعد بيام تو عمل پياده سازي کنم
    سلام اگه علاقه داری زود یاد میگیری مخصوصا اگه مورد مصرفشو داشته باشی مثل من. شاید لازم هم نباشه خیلی از لحاظ تئوری قوی بشی بعد بیای تو عمل یک مقداری که یاد گرفتی کار عملی رو شروع کن.

اضافه شده در تاریخ :
    يه سوال
    اين ثانويه که گفته 2 فيلار . منظورش اينه که 2 رشته سيم موازي با هم يا تابيده شده به هم ؟ :question:
    سلام دو رشته موازی هم.

اضافه شده در تاریخ :
    نقل قول نوشته اصلی توسط abin66
    سلام نمیتوم باید دوتا خروجی مجزا 5 و 12 داشته باشم با مقدار حدود 2 آمپر توپواوژی فلای بک :question: :question: :sad: :sad: اگه کسی میتونه طراحی و pcb پروتل بزنه ممنون میشم؟؟؟؟
    سلام منم گفتم که دو تا خروجی مجزا داشته باشین 12 و 5 ولت.ولی یکی رو از ترانس و دیگری رو با تبدیل توسط آی سی سوئیچینگ ایجاد کنید.پروتل تسلط ندارم.من یک نقشه شبیه اینکه شما میخوای 12 و 5 ولت در یکی از تاپیکها گذاشتم.منتها کسی که اون نقشه رو ازم خواسته بود گفته بود که کل نقشه از هزار و پانصد تومان بیشتر نشه برای همین منم با آی سی وایپر 12 آ براش گذاشتم که 13 وات کلا میتونه خروجی بده.
    2009/05/21
    125
    0

پاسخ : مرجع کامل طراحی و ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ توسط نرم افزار PI Expert

سلام واسه ی طراحی ترانس مدار فول بریج با ولتاژ خروجی بالا اگه محاسبات و نکات عملی بلدید لطفا بگید.
    بخشنده بودن بيشتر از آنکه توانايي مالي بخواهد ، قلبي بزرگ ميخواهد..
    2010/10/24
    196
    2

سلام مسعود جان

داداش امروز رفتم کارگاه دانشگاه . يه وقت گرفتم براي 5 شنبه .
    فقط مشکل اينه که دانشگاه هم ال سي متر نداره .
    راه ديگه اي براي اندازي گيري اندوکتانس هست ؟ قبلا شنيده بودم با اسيلوسکوپ هم ميشه . ولي من نميدونم چجوريه :cry:

اگه ميدوني يا جايي هست تويح داده بهم بگي ممنون ميشم :biggrin:
    2009/12/25
    1,462
    58

سلام مسعود جان

داداش امروز رفتم کارگاه دانشگاه . يه وقت گرفتم براي 5 شنبه .
    فقط مشکل اينه که دانشگاه هم ال سي متر نداره .
    راه ديگه اي براي اندازي گيري اندوکتانس هست ؟ قبلا شنيده بودم با اسيلوسکوپ هم ميشه . ولي من نميدونم چجوريه :cry:

اگه ميدوني يا جايي هست تويح داده بهم بگي ممنون ميشم :biggrin:
    سلام من نمیدونم با اسیلوسکوپ میشه یا نمیشه. خودمم اسیلوسکوپ ندارم. به نظر من همونطور که قبلا هم گفتم شما چند تا راه داری.(البته به نظر من):
    راه اول اینه که شما فقط همین مدار که 5 ولت و یک آمپره رو میخوای ببندی حالا چه یکی و چه تعدادی از روی همین و دیگه نمیخوای بری سراغ سوئیچینگ در این صورت اعداد و اندوکتانس ها و نوع هسته ات رو بده من بهت میگم چند دور باید بپیچی و فاصله هوایی چطوری بزاری تا به اون اندوکتانس برسی.(مثلا بهت میگم چند لایه چسب مثلا فلان مارک بزنی)
    راه دوم اینه که شما میخوای این رشته رو دنبال کنی و هی حرفه ای و حرفه ای تر بشی در این صورت خرید یک اندوکتانس متر برات لازمه.چون وسیله کارته. موفق باشی.
    راه سوم اینه که از کسی اجازه بگیری که از دستگاه بعضی مواقع استفاده کنی.
    موفق باشی.
    2010/10/24
    196
    2

سلام من نميدونم با اسيلوسکوپ ميشه يا نميشه. خودمم اسيلوسکوپ ندارم. به نظر من همونطور که قبلا هم گفتم شما چند تا راه داري.(البته به نظر من):
    راه اول اينه که شما فقط همين مدار که 5 ولت و يک آمپره رو ميخواي ببندي حالا چه يکي و چه تعدادي از روي همين و ديگه نميخواي بري سراغ سوئيچينگ در اين صورت اعداد و اندوکتانس ها و نوع هسته ات رو بده من بهت ميگم چند دور بايد بپيچي و فاصله هوايي چطوري بزاري تا به اون اندوکتانس برسي.(مثلا بهت ميگم چند لايه چسب مثلا فلان مارک بزني)
    راه دوم اينه که شما ميخواي اين رشته رو دنبال کني و هي حرفه اي و حرفه اي تر بشي در اين صورت خريد يک اندوکتانس متر برات لازمه.چون وسيله کارته. موفق باشي.
    راه سوم اينه که از کسي اجازه بگيري که از دستگاه بعضي مواقع استفاده کني.
    موفق باشي.
    ممنون مسعود جان
    من ميخوام ادامه بدم سوئيچينگ رو :biggrin:
    از هرکي پرسيدم نداشت ال سي متر
    بايد يکي بخرم
    اراک من فقط مارک ويکتور پيدا کردم 50000 تومان
    مدل :
    Victor LC meter 6243

نظرتون چيه راجع به اين ؟ :question:
صفحه 60 از 162 نخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110160 ... آخرین
نمایش نتایج: از 591 به 600 از 1619