اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

OP-AMP

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

OP-AMP

آقا داخل مد دیفرانسیلی Op-amp ها که حتی داخل max485 به کار گرفته می شه چجوری مدار گیرنده بدون داشتن زمین مشترک با فرستنده مقدار ولتاژ روی هر یک از پایه های A , B رو تشخیص می ده و دیفرانسل اونها رو حساب؟(OP-amp چجوری بدون داشتن زمین مشترک می تونه اختلاف بین دو ورودی رو تشخیص بده؟)
    هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

پاسخ : OP-AMP

خوب وقتی میگیم اپ امپ تفاضیلیه یعنی اختلاف دو سیگنال وردی رو می سنجه

منظورت رو دقیق تر بگو
    صدایی از قلب آذربایجان

Ya$a odlar yurdum AZERBAICANIM

دیدگاه

آقا داخل OP-amp چی صورت می گیره که دو تا سیگنال رو از هم کم می کنه؟ نسبت به زمین خود مدار نگاه می کنه و هر کدوم از ورودی ها رو می بینه و از هم کم می کنه یا دقیقا ورودی ها داخل op-amp از هم تفاضل می شن یکی از ورودی ها رو به صورت مرجع می گیره و دومی رو از اون کم می کنه؟
      هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

ببین 1نگاه به شماتیک مداری داخل opampها بندازجوابتو پیدا می کنی خیلی هم اتفاقا ساده است فقط کافیه 1 کوچولو مدارشو واسه خودت تحلیل کنی.اگرم نتونستی توی کتاب رهیافت حل مساله الکترونیک 2 مدار داخلی 741 رو کشیده وخیلی هم قشنگ با توصیح کامل تحلیلش کرده . مطمئنا از اینکه من بخوام اینجا برات توضیح بدم خیلی بهتره. بخونیش جوابتو پیدا میکنی. موفق باشی
        از عقل پرسیدم ایمان چیست،عشق در گوشه دل ندا داد که ایمان ادب است.

دیدگاه

آقا چک می کنم و ان شالله خبر

دیدگاه

با سلام .هنوز دوره آموزشی بنده تموم نشده و تا دوشنبه تو چین میمونم . سرعت اینترنت در جایی که من هستم 700kb واقعی بر ثانیه است. مردم این کشور، اینقد دقیق برنامه های روزانشون رو تنظیم میکنن که آدم مبهوت میشه. تو ابن شهر به این پر جمعیتی خیابونا کاملا آرومن! و هیچکس وقتش به بتالت نمیگذره.
            همه مهربان و فداکارن و هر چیزی در چای خودشه... در حال حاضر اینجا با اینکه سرما بیداد میکنه اما درجه حرارت بخاری ها رو از یه حدی بالاتر نمیبرن. وقتی دلیلش رو پرسیدیم و گفتیم که هوا سرده، اینا جواب دادن وقتی ما میتونیم چنتا لباس روی هم بپوشیم و با لباس خودمون و گرم کنیم چرا باید بیخودی انرژی مصرف کنیم؟! بهتر نیست این انرژی بین مردم فقیر ویا در صنعت استفاده بشه؟! بچه ها این حرف و کسی به من گفت که بزرگترین کارخونه دار شهر langzhou هستش! (واقعا اشکم در اومد از اینهمه انسانیت که میلیاردر باشی اما بخاری خونتو رو کمترین درجه بذار ی که فقط یخ نزنی و با کاپشن رو تخت بخوابی!!! فراموش نکنید " جهان سوم جایی است که برای رسیدن به جهان اولی که قبلا جهان سوم بوده است نباید طوطی وار مطالب را حفظ کرد و به جای دیدن در عمل صرفا به حفظیات رو آورد. جهان سوم جاییست که باید تنبلی ها را کنار گذاشت اگر که آینده مهم است . جهان سوم جاییست که نباید خوابید و خوش گذراند، نباید (خودخواه بود )و نباید هنگام کار ، دستگاهای پیشرفته را نادیده گرفت . همچنین نباید اعتقادات را با کار آمیخت اگر که آینده مهم است! کار ، تفریح و اعتقادات را نباید با هم میکس نمود اگر که آینده مهم است و آخر اینکه جهان سوم جاییست که باید از تجربیات پیشکسوتان و علم استفاده نمود و نباید مغرور بود... با تشکر، نورافروز www.noorafrooz.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X