اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کرنومتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کرنومتر

کرنومتری طراحی نماییدکه از مقدار99ساعت .59 دقیقه .59 ثانیه.100(صدم ثانیه)شروع کرده و با قدرت صدم ثانیه رو به پایین شمارش نماید(برنامه نویسی اسمبلی) با تشکر فراوان

پاسخ : کرنومتر

سلامali1367510:
    اولا عضویت شما رو تبریک میگم امید دارم بتونیم همه اعضا در کنار هم به پیشرفت همدیگه و درکل به پیشرفت کشور عزیزمون کمک منیم ( هرچند کم )
    بهتر شما خودتون شروع به نوشتن برنامه کنید هر جایی که به مشکلی برخوردید با کمک گرفتن از دیگر اعضا برطرفش کنید

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : کرنومتر

نوشته اصلی توسط saleh
      سلامali1367510:
      اولا عضویت شما رو تبریک میگم امید دارم بتونیم همه اعضا در کنار هم به پیشرفت همدیگه و درکل به پیشرفت کشور عزیزمون کمک منیم ( هرچند کم )
      بهتر شما خودتون شروع به نوشتن برنامه کنید هر جایی که به مشکلی برخوردید با کمک گرفتن از دیگر اعضا برطرفش کنید
      سلام
      لطفا توضیح بدید که چطور میشه صدم ثانیه را دقیقا با میکرو اندازه گیری کرد . با RTC ها که نشد چون دقتشون در حد ثانیه هست .

اگر براتون امکان داره توضیح بدید .

موفق باشید :smile:
      [left][move][b][color=green][size=11pt]ما می توانیم .
      ، همین ... *. * * *. * * * [color=re

دیدگاه

از تایمر ,8051 استفاده میکنیم
        Speech Enhancement

دیدگاه

سلام:
          شما اگر تایمر رو در حالت خودکار قرار بدید تا میکرو ثانیه هم میتونید محاسبه کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saleh
            سلام:
            شما اگر تایمر رو در حالت خودکار قرار بدید تا میکرو ثانیه هم میتونید محاسبه کنید
            سلام

اگر ممکنه یه برنامه نمونه بزارین . من با PIC ها و به زبان بیسیک کار میکنم . این دقتی که شما فرمودید دقت خوبی هست ولی برای من نتیجه حاصل نشد .

موفق باشید :smile:
            [left][move][b][color=green][size=11pt]ما می توانیم .
            ، همین ... *. * * *. * * * [color=re

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X