ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: تاچ n96

2005/12/17
    تهران
    226
    99

تاچ n96

لام به همه دوستان فیلیپسی ....
    من تازه اومدم رو فیلیپس ... میکروی باحالیه ...
    بورد کنترلر فیلیپس ایران میکرو رو دارم ... البته + بورد اصلی ... با ال سی دی رنگی کار کرم خیلی عالی بود ....
    ولی هر کاری کردم نتونستم تاچ رو راه بندازم .. نقاط x و y رو درست نمی تونه بخونه از دوستان عزیز کی تونسته باهاش کار کنه ....... درووود...
    2009/03/11
    373
    9

پاسخ : تاچ n96

سلام
    تاچ گوشی های چینی ظاهرا نیاز به کالیبره شدن دارن من با adc ده بیتی با 684 کیلو نمونه هم بازم باهاش مشکل داشتم و مختصات رو درست نشون نمیداد و نمودار مقاومتیش از سمت چپ به راست تاچ در هر نقطش یکسان نبود
    مشکلم با یک تاچ 4.3 اینچی حل شد , البته من تاچ رو برای روی ال سی دی نمیخواستم :nerd:
    2005/12/17
    تهران
    226
    99

ممنون از جوابت ... با ای سی ads7843 فکر می کنی درست بشه ؟؟؟ پردازنده گوشی های چینی چطور باهاش کار می کنه ... !!!
    البته تو برنامه ای که براش نوشتم یا x یا y رو به تنهایی می خوندم خوب جواب می داد ، ولی می خواستم x هر دوتا رو بخونم مثلا x رو درست نشون نمی داد.
    2006/12/13
    تهران
    469
    10

با آی سی بخونی خیلی دقیق تر میشه حتی مثلا ده بار یه نقطه رو بخونی هر ده بار یه مقدار می ده بهت ولی بدون آی سی درایور بخونی هر بار یه چیز می ده بهت

ولی باز هم خطا خواهی داشت در گوشه های تاچ و اون نیاز به کالیبراسیون دارن که باید انجام بدی
    2012/03/27
    چهارمحال و بختياري
    815
    13

ميشه کار با اي سي ADS7843 را به ما هم ياد بديد! ديتاشيت شو خوندم فايده نداره! خيلي برام سخته :mrgreen:
    مدار نمونه هاشم خوندم نمي دونم کجا وصل کنم! لطفا کمکم کنيد!
    [glow=red,2,300]برنامه هاي آموزشي تست شده براي NXP LPC1768 با توابع CMSIS[/glow]
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76623.0
    2012/10/29
    تهران
    25
    2

با سلام
    آقا میشه یه شماتیک از نوع اتصال تاچ به میکروتون بگذارید ؟ با تشکر
    من از lcdn96 که برای Eca هست استفاده میکنم به همراه هدربورد 1768
    LCD رو راه اندازی کردم به کمک دوستان الان میخوام بدونم تاچش رو چطور راه اندازی کنم
    با تشکر :applause:
    2012/12/10
    104
    0

سلام.خوشحالم که بالاخره يه نفر هم با اين سري از ميکروها کار ميکنه .من مشکلم ابتداييه.من يه برد آموزشي دارم.يه برنامه هم دارم که براي تاچ و ال سي دي هستش.قسمت ال سي دي رو فهميدم و چيزايي هم که ميخواستم رو توي ال سي دي ديدم.اما تاچ !!!!!من ديتا شيت SSD1982 رو هم خوندم ولي چيزي دستگيرم نشد متاسفانه.ميشه منو راهنمايي کنين؟من دوس دارم خودم بتونم واسش برنامه بنويسم,نه برنامه اماده.لطفا شما که کار کردين منوهم راهنمايي کنين. :cry: :cry: :cry:
    2010/08/12
    15
    0

من خودمم با تاچش مشكل دارم اگه يكي مارو كمك كنه ممنون ميشيم والا :cry2:
    ولي ال سي دي رو مثل شير راه انداختم شما فايل كتابخونه اين ال سي دي كه تو همين سايت هست رو دانلود كن و از تابع هاش براي نوشتن برنامت استفاده كن
    اسمش tftlcd_functions.h هست
    موفق باشي :nice:
    2011/12/03
    کرج
    449
    9

سلام برای راهندازی تاچ بهتره از درایورهای تاچ استفاده کنید که خیلی دقیق تر هستند
    معجزه اين است که هرچه داشته هايت را بيشتر با ديگران سهيم شوي،داراتر مي شوي (لئونارد نيموي)
    اگر مغزانسان،چنان ساده مي بود که ما از آن سر در مي آورديم،هنوز چنان احمق بوديم که هيچ از آن سر در نمي آورديم!
    [size=10pt]

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

[/size]
    2010/08/12
    15
    0

من مي خوام با ADS7843 راه اندازي كنم ولي بلد نيستم :NO:
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)