ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    2010/04/22
    سبزوار
    886
    35

چگونه يك سايت بسازيم

سلام
    :NO:
    مي خوام بدونم براي زدن سايت بايد چه چيزهايي رو ياد گرفت و چه كارهايي انجام داد و چه برنامه هايي رو براي طراحي سايت ياد گرفت :eek:
    من مبتدي هستم رشته ي كامپيوتر هم نيستم كه بگم چيزي ميدونم :wow:
    پس لطفا از اولين كار تا آخرين كار مرا راهنمايي كنيد
    تشكر از همگي
    :applause:
    مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .
    2008/06/14
    تهران
    386
    3

پاسخ : چگونه يك سايت بسازيم

سلام
    والا منم زیاد چیزی نمودم، ولی از من میشنوی بهتره که از وبلاگ نویسی شروع کنی چون اولا که رایگانه (مثل بلاگفا ،میهن بلاگ (وبلاگ های فارسی) و یا وردپرس ،بلاگر (وبلاگهای انگلیسی که البته زبان فارسی رو هم پشتیبانی میکنند)و..) دومن کار باهاش خیلی راحتتره نیاز به دانش خاصی نداره و سومن دستت تو نوشتن باز میشه وقتی که سایت زدی تقریبا میدونی چی به چیه...
    The harder I work, the luckier I get
    2009/01/19
    553
    0

برای ایجاد سایت، دو راه داری:
    1- بشینی برنامه نویسی یاد بگیری تا بتونی سایت طراحی کنی! خوب اینطوری برنامه نویسیت در زمینه Web application قوی میشه
    2- استفاده از cms که در عرض کمتر از 5 دقیقه یه سایت میره بالا! و گند میزنه تو کار ما برنامه نویسا

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2010/04/22
    سبزوار
    886
    35

سلام ببخشين يكمي ديگه راهنمايي ميخوام اگر ميشه ممنون
    خدمت دوستم بگم كه من وبلاگ دارم
    بهنام هم كه درست و حسابي چيزي به من نرسونده كه بفهمم
    من ميخواستم دامين بخرم وصل وبلاگ كنم بعدش گفتم بيام ببينم شايد بشه سايت هم ساخت و وصل وبلاگ نكرد :wow:
    به ادرس دوستمم رفتم ولي بازم به اون چيزي كه ميخواستم بدونم و بفهمم و اين كه از كجا شروغ كنم نرسيدم
    مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .
    2006/12/02
    بندرانزلی
    2,478
    52

خب شما اول باید مشخص کنی که دوست داری سایتت به چه شکلی باشه؟ دینامیک یا استاتیک
    تو سایت های استاتیک،مطالب ثابت هستن و در سایت های دینامیک، میشه مطالب رو به راحتی اضافه کرد،عضو گیری کرد و ...(مثل همین انجمن)
    اگه میآ*خوای استایک کار کنی آ*میتونی از فرانت پیج استفاده کنی و اگه دینامیک میآ*خوای میشه از سیستم های مدیریت محتوا مثل wordprees و جوملا و ... استفاده کرد(البته هاستت باید از PHP و SQL(اسمش دقیقا یادم نیست!) پشتیبانی کنه
    برای وصل کردن دامین به وبلاگ، با پشتیبانی ارائه دهنده وبلاگ تماس بگیر .اونا راهنماییت میآ*کنن

2010/04/22
    سبزوار
    886
    35

سلام
    ممنون از راهنمايي هاتون
    آيا در استاتيك يعني ديگه نميشه تغييري ايجاد كرد و بقيه نمي تونند ديگه نظري بدند يا براي ساخت قالب سايت احتياجي نيست كه ما برنامه نويسي بدونيم
    و بعد از ساختن قالب ما چه طوري اونو منتشر كنيم توي اينترنت مثلا ما يك مقداري فضا داشته باشيم خوب ما اين قالبي رو كه ساختيم چگونه وارد اينترنت كنيم
    مثلا قبلا هم دامنه رو خريد ه باشيم و ...
    اگر قصد داشته باشيم كه وصل وبلاگ كنيم كه زياد مشكلي نيست ولي من مي خوام بدونم اگر نخوام وصل وبلاگ كنم دامينمو بايد چيكار كنم و اين كه قالب يا سايت و با چي بسازم و طراحي كنم و بعدش چطوري اونو وارد اينترنت كنم
    در ضمن دوست من ايا مقاله اي درباره ي همين ساخت سايت و سايت هاي ديناميكو و استاتيك يافت نميشه ممنون
    :applause: :wow:
    2006/12/02
    بندرانزلی
    2,478
    52

تو سایت های استاتیک میشه مطلب اضافه کرد ولی باید خودت باید از اول اون صفحه رو طراحی کنی و دردسرش
    زیاده
    برای قالب سایت هم میآ*تونید خودتون اقدام به طراحی کنید و هم از قالبآ*های آماده(رایگان یا پولی)استفاده کنید

برای انتقال فیل ها به هاست(چه دینامیک و چه استاتیک ) باید به امکانات کنترل پنل هاست توجه کنید.بعضی از سایت ها FTP دارن و بعضی دیگه Web file manager، البته اکثرا هر دوتاشو دارن
    مثلا میآ*تونی کل فایل هارو زیپ کنی و پلود کنی بعدش تو هاستت آن زیپش کنی.

دامین رو میآ*خواید چی کارش کنید پس؟

2010/04/22
    سبزوار
    886
    35

سلام مجدد
    دوستان حالا اگر بخوام قالب سايت طراحي كنم بايد چه برنامه هايي رو ياد بگيرم و از چه نرم افزار هايي استفاده كنم
    تشكر
    2010/05/21
    23
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط iranesabz
    سلام مجدد
    دوستان حالا اگر بخوام قالب سايت طراحي كنم بايد چه برنامه هايي رو ياد بگيرم و از چه نرم افزار هايي استفاده كنم
    تشكر
    سلام
    پیشنهاد می کنم بری دنبال نرم افزار DreamWeaver.با این نرم افزار میتونی با چیدن دکمه ها و عکس ها سایتت طراحی کنی و نرم افزار ساده ای هم هست.
    به صورتی که هم آدمهای مبتدی میتونن باهاش کارکنن هم طراح های نیمه حرفه ای.
    من 12MB PDF آموزش فارسی ازش دارم که از اول خیلی ساده و روان توضیح داده.
    اگر خواستی EMail برام تو پ.خ بذار که برات بفرستم
    2010/04/22
    سبزوار
    886
    35

سلام
    دوست من نميشه توي همين جا برام بزاري تا دانلودش كنم بقيه هم استفاده كنند
    بهتر نيست
    تشكر
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13