اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رسم بر روی ال سی دی 7 اینچ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

رسم بر روی ال سی دی 7 اینچ

با سلام
    ببخشید من یک سیگنال آنالوگ دارم
    میخوام اون رو روی یک ال سی دی 7 اینچ رسمش کنم
    البته با میکرو و حافظه هم میخوام ضبطش کنم که ضبط کردنش میدونم ولی کار با ال سی دی 7 اینچ بلد نیستم.

با تشکر

پاسخ : رسم بر روی ال سی دی 7 اینچ

برای کار باهاش باید دیتاشیت رو خوند و عمل کرد حالا این LCD رو از کجا خریدید؟به چه قیمتی؟دیتاشیتش رو دارید؟

دیدگاه

ببین مثل برد آموزشی هست ولی تمام واحدهای مربوطه رو دارد یعنی روی خودش ال سی دی هم دارد مثلا حافظه های nand و nor و اینا رو هم دارد.
      گفت باید روی برد، سیستم عامل نصب کنی
      فقط من موندم سیستم عامل چی کار میکنه؟
      من کار با آرم بلد نیستم و باید یاد بگیرم :cry2:

دیدگاه

مدل بردتون چیه؟شاید بشه براش نسخه آماده پیدا کرد ولی نحوه نصب کردنش رو باید توی انجمن آرم بپرسید

دیدگاه

با سلام
          با توجه به قیمت تمام شده دیدم اگر این شکل موج را روی لپ تاپم نمایش دهم در حال حاظر از نظر وقت و هزینه به صرفه تر هست
          حالا من یک موج دارم با فرکانس حداکثر 5 مگاهرتز و میخواهم از طریق پورت usb روی لپ تاپ نشان بدهم
          باید از یک مدار واسط استفاده کنم؟ بعدش روی Labview یا matlab نشان بدهم؟
          میشود یک برنامه با #c نوشت که این موج را نشان دهد؟ البته تازه میخواهم #c یاد بگیرم.

با تشکر

دیدگاه

دامنش چقدره؟
            شدنش که میشه ولی باید میکروی واسطه هم بتونه با این سرعت این موج رو ارسال کنه
            باید ولتاژ رو بخونید و فرکانس رو هم همینطور و با میکرو به پورت کام بفرستید و با برنامه c# نمایشش بدید
            برای C# هم من کتاب ditel ditel رو پیشنهاد میکنم که عالیه
            اگه یه سرچ بزنی پیدا میکنی اگه پیدا نکردی یه تاپیک تو بخش مربوطه بزن تا برات پ کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط masoodhashemy
              از طریق پورت usb
              از طریق پورت usb بخواید بفرستید باید یا از ارم استفاده کنید یا از مبدل ها که باز یه مشکل دیگه ای هم که ایجاد میشه اینه که نوشتن برنامه سمت کامپیوتر برای خوندن از usb خیلی سخت تره

دیدگاه

دامنه کمی داره این قسمتش خیلی مشکل دار نیست
                اما قبلا دیده بودم یک واسطی هست که یک موج آنالوگ رو میگیره و میده به کامپیوتر تا روی labview ببینیم
                حالا هر چی میگردم پیداش نمیکنم!
                اگر بخوام با آرم کار کنم روی همون ال سی دی پیادش میکنم چون راحتره تا اینکه اطلاعات رو روی usb بفرستم و بعد به کامپیوتر و اینکه باز باید از همان برد آماده استفاده کنم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X