اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معادل l293 برای سویچ 100 میلی امپر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معادل l293 برای سویچ 100 میلی امپر

سلام ببخشید یه سوال دارم ببینید من یه مدار دارم که مجبورم سون سگمنت های بزگ رو درایو کنم برای درایو این سون سگمنت از l293b استفاده کردم که خیلی گرون هست ولی فقط از این جواب گرفتم به این علت که سطح ولتاژ منتقی و ولتاژvss جدا از همه و من میخوام با یک ولتاژ منتقی 0 و 5 ولت یه 0 و 12 ولت 100 میلی امپر سویچ کنم سون سگمنت اند مشترک هست و4 تا سون سگمنت رو سویچ میکنم به صورت مالتی پلکس
    l293 خیلی خوب جواب میده ولی گرون هست و صرفه نیست میخوام معادل پیدا کنم
    کسی نظری داره
    واسه قسمت های کاتد که به -(منفی) وصل میشن از uln2003 استفاده کرم
    واسه اند ها نمیدونم چی وصل کنم ؟
    [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

پاسخ : معادل l293 برای سویچ 100 میلی امپر

آقا حامد زیاد خودتو خسته نکن، اگه یه همچین قطعه ای هم وجود داشته باشه تو بازار ایران نمیتونی پیداش کنی :cry:
    گشتم نبود، نگرد نیست...
    ولی ناامیدت نمیکنم اگه پیدا کردی به من هم خبر بده :applause:
    به همه پیشکسوتان eca سلام می عرضیم...

دیدگاه

آی سی L293 خیلی قدیمی شده . خود شرکت تکزاس مدل های جدیدتری رو پیشنهاد کرده .
      سه نمونه مشابه در پایین قرار داده شده :

اینجا
      اینجا
      اینجا
      باز هم عید آمد و ما لختیم...

دیدگاه

uln2003

دیدگاه

از uln2003 برای خط منفی استفاده کردم تو خط + به درد نمیخوره :agree:
          [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Dxing
            آی سی L293 خیلی قدیمی شده . خود شرکت تکزاس مدل های جدیدتری رو پیشنهاد کرده .
            سه نمونه مشابه در پایین قرار داده شده :

اینجا
            اینجا
            اینجا
            سلام دوست عزیز :bye
            خیلی ممنون که این سه نمونه رو معرفی کردی واقعا قطعات خوبی هستند ولی مشکل این آقا حامد ما اون 1400 تومنی که باید یرای l293 خرج کنه :cry2: وگرنه مشکل قدیمی بودن این درایور نیست بلکه به نظر من قیمتش با توجه به کاری که انجام میده خیلی هم مناسبه و همه جای ایران هم به راحتی پیدا میشه :wow:
            این سه تا درایور رو هم " sn754410 - lmd18245 - lb1836M " وقتی سرچ کردم (البته از اون فروشگاههایی که در دست رس ما بچه شهرستانی ها هست) فقط درایور lmd18245 رو پیدا کردم اون هم به قیمت 14500 تومن دوتا درایور دیگه هم فکر کنم حتما گرونتر از l293 خواهند بود اگه پیدا بشن... :nice: :applause:
            به همه پیشکسوتان eca سلام می عرضیم...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X