اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مقاله در مورد fpga و یا alu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مقاله در مورد fpga و یا alu

اول سلام. دوم تبریک میگم به مدیرهای سایت به خاطر داشتن سایت به ابن خوبی که حرف نداره. سوم من ترم اولم وتازه کار :redface: راستش استاد دیجیتالمون از ما خواسته در مورد fpga و یا alu تحقیق کنیم ولی من هر چی تو اینترنت گشتم چیز جالبی پیدا نکردم. :sad: اگه کسی کمک کنه خیلی ممنون می شم.
    Never regard study as a duty,but as a enviable opportunity to learn to know the liberating influence of beauty in the realm of the spirit for your own personal joy and to the profit of the community to which your later work belongs
    Albert Einstein

پاسخ : مقاله در مورد fpga و یا alu

نوشته اصلی توسط ffppggaa
    سلام من دانشجوی کاردانی داننشکده شمسی پور هستم.به یک مقاله نسبتا جامع در مورد fpga نیازمندم. فقط هم تا 19 اردیبهشت فرصت دارم. ممنون میشم اطلاعاتی در این رابطه در اختیارم بزارید.
    :bye
    سلام دوست عزیز
    به اینجا یه سری بزن شاید به دردت خورد: http://www.eca.ir/forum2/index.php/topic,3904.0.html
    چون من خودم اینو دیدم یادمه ولی شما بازم جستجو کن چیزهای بیشتری پیدا میکنی.
    موفق باشی

دیدگاه

http://www.opencores.org
      یک سایت بسیار عالی برای fpga کارها
      تو قسمت پروژه /میکرو چیزهای جالبی داره
      منبع :http://www.eca.ir/forum2/index.php/topic,7914.0.html
      ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

یه مقاله کامل برای fpga البت به زبان فارسی !

توضیح کاملی در مورد fpga و طرز کار و موارد استفاده و کلا همه چیز !

(( مقاله 50 صفحه ای ! که دیگه فکر نمی کنم کم باشه ) )

فقط یه کاری رو باید انجام بدین ! یعنی قبل از هر کاری باید فونت موجود در فایل رو نصب کنید تا بتونید فایل pdf رو درست ببینید !

فایل های پیوست شده

دیدگاه

بالاخره تونستم دانلودش کنم.دستت درد نکنه آقا فرشاد. عالی بود.امیدوارم هر چی از خدا می خوای هر چه زودتر بهت بده. :job:
          Never regard study as a duty,but as a enviable opportunity to learn to know the liberating influence of beauty in the realm of the spirit for your own personal joy and to the profit of the community to which your later work belongs
          Albert Einstein

دیدگاه

passwordesh chie?

دیدگاه

passwordesh chie?

www.eca.ir

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X