اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دوربین مخفی بیسیم با برد بالا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دوربین مخفی بیسیم با برد بالا

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه اساتید محترم

من قصد ساختن دوربین مخفی بیسیم با برد حدود 10 - 12 کیلومتر به همراه میکروفن بیسیم را دارم

برای نصب در خودرو

به یک مدار فرستنده و گیرنده برای ارسال و دریافت اطلاعات دوربین و میکروفن نیاز دارم

از لحاظ موج و ...... لطفا راهنمایی کنید

برای تغذیه هم می خواهم از باطری خودرو استفاده کنم

یه جوری هم باشه از سازمان مقررات رادیویی و اینها گیر ندن

منتظر جواب های کامل و زیبایتان هستم

با تشکر بسیار فراوان
    شاید این جمعه بیاید ، شاید پرده از چهره گشاید ، شاید

پاسخ : دوربین مخفی بیسیم با برد بالا

این چیزایی که بیشتر تو فیلما میشه دید ولی میشه درست کرد و تو فیلم هم نشون داد یا ازش فیلم گرفت و نشون داد ولی هزینه فعلیش رو فکر کنم اول باید یه سود خوب از یه فیلم خوب رو خرجش کرد (البته نترس اینقدر خرج نداره یکم کمتره)

دیدگاه

:surprised:بابا بی خیال دخلش به خرجش نمی ارزه تازه ام مقررات رادیویی رو اگه بخونی متوجه می شی با این برد اصلا مجوز نمیدن و همون اول کار باید دستگاتو تحویل بدی بری تازه ام می دونی جقدر دردسر داره درست کردن چنین چیزی oo: من که می گم این همه ایده خوب دیگه وجودداره پس باز هم بی خیال :nice:
      وقتي به نعمتآ‌ها عادي نگاه ميآ‌كنيد حجاب عادت شما را كور ميآ‌كند.
      کلید همه بدبختیآ‌ها در دو چیز است؛ تنبلی و بیآ‌حوصلگی.
      حضرت امیر علیه السلام فرمودند: کسی که چشم فکر خود را بیدار نگه میآ‌دارد به اوج خواستهآ‌های خود میآ‌رسد .
      اگر کسی توانست تو را تحریک حسادت کند و یا تو را عصبانی کند و در همین دنیا توانست به تو فشار وارد کند درواقع این فشار نشانه فشار قبر توست چرا که نفس تو همان قبر توست

دیدگاه

اگه قراره به همین سادگی بیان بگیرن و چون ممکنه بگیرن ما نسازیم خوب یه موقه همونا که مین میگیرن احتیاجشون میشه به یه همچین وسیله ای ولی چون همه میترسیدن که گرفته بشن کسی نساخته در نتیجه خودش میشه یه مشکل . خوب مجوز بدن بعدشم نیان بگیرن . میگن قرار شده یه اوپراتور مبییل قرار شده شروع به کار کنه که با سیمکارتاش میشه یه همچین کارایی کرد و بازم باید این کارها رو یه نفر انجام بده شاید لازم شد برای جایی که نمیشه از مبایل یا ... استفاده کرد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X