ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 27
    2011/01/19
    كرج
    15
    0

برنامه ريزي fpga با نرم افزار altium designer

سلام به دوستان
    من در زمينه برنامه ريزي fpga/cpld با آلتيوم مشکل دارم، :sad: با برنامه تا مرحله built رفتم و انجام دادم اما قسمت پروگرام برنامه غير فعال هست و نمي تونم برنامه را داخل برد بريزم، هم از پروگرامر xilinx استفاده کردم و هم از پروگرامر خود آلتيوم. مي دونم مشکل از پروگرامرم هست، چون دست سازه، اگر کسي اطلاعات کاملي از برنامه ريزي با آلتيوم داره لطفا بهم بده. من نويز را خواندم که قسمت آخرش که خيلي مهمه را از برد آماده استفاده کرده که کمک نمي کنه. :sad: اگر کسي بتونه تو اين قسمت کمکم کنه اطلاعات جالبي از آلتيوم براش دارم.
    من منتظر جواب شما دوستان هستم
    حل المسايل آلتيوم
    قطعات درخواستي آلتيوم
    و آنچه در مورد آلتيوم نياز داريد...
    Altium 3D Lib
    2011/01/19
    كرج
    15
    0

پاسخ : برنامه ريزي fpga با نرم افزار altium designer

عکس وضعيت برنامه را مي فرستم که دوستاني که وارد هستند راحت تر بتونن کمکم کنند.

اينها را زماني گرفتم که از universal jtag interface خود آلتيوم استفاده کردم.
    حل المسايل آلتيوم
    قطعات درخواستي آلتيوم
    Altium 3D Lib
    2007/03/16
    843
    10

سلام
    این تصویر که گذاشتید مشخصه که از حالت مجازی استفاده کردید. در این حالت همیشه قسمت برنامه ریزی غیر فعال هست. عکس دوم مربوط به موقعی هست که شما constraint را درست تعریف نکردید. اگر پروگرامر را نشناسه یا پروگرامر مشکل داشته باشه قسمت برنامه ریزی غیر فعال نمی شه بلکه به شما پیغام خطا میده
    چند پیشنهاد
    1- موقع نصب الیوم از شما می پرسه که درایور lpt نصب کنم یانه که باید تایید کنید
    2-فایل constraint را بررسی کنید
    3- می توانید فایل bin را با التیوم در قسمت build بسازید و از طریق impact نرم افزار ise برنامه ریزی کنید. در این صورت پروگرامر هم چک می شه
    4- برای استفاده از التیوم حتما حتما حتما باید ise که با ورژن التیوم هم خوانی داشته باشه نصب کرده باشید
    5- فعلا چیز دیگه ایی به ذهنم نمی رسه
    2011/01/19
    كرج
    15
    0

سلام
    متشکر که جواب داديد @};-
    در مورد فايل constraintمن خيلي دقت کردم، از طرفي خود التيوم ويزاردي داره که در اين زمينه خيلي کمک مي کنه، من چيپ را با دقت انتخاب کردم بطوري که سرعت و پايه ها کاملا شناخته شده، در مورد ورژن ise، من در اين مورد کمي مشکل پيدا کردم، آلتيوم گفته از ورژن 12.1 استفاده کنيم که من ورژن 8 را داشتم، فايل هاي ساخته شده حتي با ise هم قابل برنامه ربزي نبود. در واقع نه تنها نتوانستم با التيوم بلکه با ise هم پروگرام نشد، پرگرامر از از سايت xilinx گرفتم، با پورت lpt. يک universal jtag interface خود التيوم را هم دارم. در مورد نصب برنامه من تجربه کافي دارم که اون را کامل نصب کنم، پورت را هم کامل نصب کردم. اگر اشتباه نکرده باشم شما مقاله fpga با التيوم را در نويز نوشتيد! پرگرامرتان آيا همان است که سايت xilinx اعلام کرده يا فرق داره؟
    حل المسايل آلتيوم
    قطعات درخواستي آلتيوم
    Altium 3D Lib
    2007/03/16
    843
    10

سلام
    بله از همون پروگرامر استفاده کردم
    من بر اساس عکس هایی که گذاشتید نظر دادم
    باز هم می گم که شما با کانفیگ کردن پروژه مشکل دارید
    برای اینکه خیالتون از پروگرامر راحت بشه یک پروژه خیلی ساده فقط با ISE بنویسید و با IMPACT پروگرام کنید به هیچ عنوان از التیوم استفاده نکنید. اگر پروگرام شد که معلومه پروگرامر شما مشکل نداره و باید التیوم رو درست کانفیگ کنید
    2010/05/13
    اصفهان
    78
    0

ببخشيد منم وقتي با dxp کار ميکنم قسمت بيلد غير فعاله ميشه يکم راهنمائي کنيد و بگيد قسمت کامپيلش و error کجاست . چون کامپايلو که ميزنم هيچ تغئيري نميکنه. ؟؟ من با ورژن 2009 کار ميکنم . من قبلا فايل خروجي ازشگرفتم و ايد در صورتي بود که پروگرامر به کامپيوتر متصل بود و لي من ميخوام بدون پروگرامر اين کارو انجام بدم و با پروگرامر tnm پروگرام کنم نه پروگرامر خود xilinx
    درد من تنهائي نيست . بلکه مرگ ملتي است که گدائي را قناعت و بي عرضگي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حکمت خداوند ميدانند . گاندي
    2007/03/16
    843
    10

اگر می خواهید با یک برنامه دیگه پروگرام کنید :
    توی قسمت device view یه جای خالی کلیک راست کنید یک منو ظاهر میشه اونرو کلیک کنید تا زیر منو ظاهر بشه از زیر منو شماره چیپ مدارتون رو انتخاب کنید.
    تمام قسمت ها فعال میشن غیر از قسمت پرو گرام
    تا سطح بیلد کلیک کنید . نتیجه اینکه در شاخه ایی که پروژه رو ذخیره کردین فایل bin ساخته میشه. حالا با هر چی دوست دارین پرو گرام کنید
    2010/05/13
    اصفهان
    78
    0

ولی هنوز قسمت بیلد غیر فعاله

مشکل چی میتونه باشه. من دقیقا همون مثال توی مجله نویز نوشتم ؟؟؟؟
    درد من تنهائي نيست . بلکه مرگ ملتي است که گدائي را قناعت و بي عرضگي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حکمت خداوند ميدانند . گاندي
    2007/03/16
    843
    10

سلام
    به اون پیغام به اون بزرگی وسط صفحه به رنگ قرمز توجه کردید؟
    2010/05/13
    اصفهان
    78
    0

بله اونو ديدم ولي نميدونم اين مشکل مال چيه.
    روي ويندوز قبلي که داشتم اين مشکل نبود . روي ويندوز قبلي dxp 2006 نصب بود به همراه ise9 چند بار کامپايل کردم گزينه ها هم فعال بود. ولي حالا dxp2009 نصب کردم با ise11 که از فروشگاه سايت خريدم ولي جواب نميده . بايد چيز ديگه اي نصب کنم ميشه کامل توضيح بديد.شرمنده
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 27