اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مقایسه کننده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مقایسه کننده

سلام بر مهندسین محترم
    من میخوام یه گیرنده و یه سنسور به میکرو وصل کنم و فرکانس این دو تا رو با هم مقایسه کنم که اگه فرکانس یکی از اون یکی بیشتر شد رله رو روشن و خواموش کنه منتها باید موج گیرنده به پالس تبدیل بشه چون خروجی سنسور پالسه.البته اینم بگم فرکانس پالس تولیدی سنسور وگیرنده تغییر میکنه ثابت نیست.منتهاوقت ندارم برم دونبال اموزش میکرو چون قراره پروژمو تا آخر این ماه تحویل بدم اگه کسی میتونه برنامه اینو بهم بده ثواب بزرگی کرده.ممنون میشم کمکم کنید.

پاسخ : مقایسه کننده

سلام ... سوالت گنگه.............اما اگر هدف بر این مبنا باشه که فرکانس دریافتی 2تا گیرنده را دریافت کنه...تقریبا میشه همون فرکانس متر .........شما باید با استفاده از یه تایمر مثلا زمان 1 ثانیه ایجاد کنید سپس پالسهایی که به میکرو وارد میشه را در همان زمان ا ثانیه شمارش کند تا فرکانس ورودی بدست بیاد سپس با توجه به برنامه عمل مقایسه انجام بشه ودستور لازم را بده....... :read:
    ....................HELP ME GOD ...........................

WORLD ELECTRONIC................................

nasrolahymohsen@gmail.com......................... ...

دیدگاه

دوست عزیز من تاحالا میکرو کار نکردم اگه کمکم کنین برنامشو بگین ممنون میشم.

دیدگاه

سلام .... باید از نظر سخت افزاری توضیح بدی می خوای چکار کنی اونوقت سراغ برنامه برو و در ضمن با چه میکرو ی می خوای درست کنی..............................در ضن مطلب را در تاپیک میکرو ها قرار بده نه اینجا تا بقیه بچه ها بتونن کمک کنند :bye
        ....................HELP ME GOD ...........................

WORLD ELECTRONIC................................

nasrolahymohsen@gmail.com......................... ...

دیدگاه

مهندس واضح توضیح دادم دیگه.میخوام فرکانس گیرنده رادیویی را با فرکانس سنسور مقایسه کنم منتها فرکانس هر دو ممکنه تغییر کنه ینی باید در هر لحظه با هم مقایسه بشه.در ضمن من تاپیکی در مورد میکرو پیدا نکردم.ممنون از لطفتون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X