اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پوشاندن کامل قسمتی از مدار با لایه سبز (حتی via و pad)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پوشاندن کامل قسمتی از مدار با لایه سبز (حتی via و pad)

با سلام. میخوام قسمتی از مدارم (که شامل یکسری via و pad هم هست) بطور کامل لایه سبز بخوره و هیچ اثری از مس روی مدار باقی نمونه. باید از کدوم لایه در پروتل استفاده کنم؟

پاسخ : پوشاندن کامل قسمتی از مدار با لایه سبز (حتی via و pad)

اگر اشتباه نکنم ، Top solder و Bottom solder
    از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan
      با سلام. میخوام قسمتی از مدارم (که شامل یکسری via و pad هم هست) بطور کامل لایه سبز بخوره و هیچ اثری از مس روی مدار باقی نمونه. باید از کدوم لایه در پروتل استفاده کنم؟
      روی پد ها کلیک کن و گزینه های Force complete tenting on top و Force complete tenting on bottom رو تیکشو بزن .

همین طور هم برای وایا ها ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Persian.Bright
        روی پد ها کلیک کن و گزینه های Force complete tenting on top و Force complete tenting on bottom رو تیکشو بزن .

همین طور هم برای وایا ها ....
        یادآوری : می تونید از find similar option استفاده کنی و گروهی این تغییر رو اعمال کنی و تک تک روی پدها و via ها کلیک نکنی
        از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X