اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل نویز توی آمپلی ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل نویز توی آمپلی ماشین

سلام دوستان
    آمپ ماشین من چند وقتیه نویز گرفته (بعضی وقتها برفکی بعضی وقتها هم تق تق میکنه) آمپو بازش میکنم داخلشو اسپری میزنم یه مدت جواب میده ولی دوباره شروع میکنه اذیت کردن! اتصالاتشم تا اونجا که چک کردم درست بود. به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟ راستی بعضی وقتها که افقی عمودیش میکنم (تکونش میدم) بازم قاطی میکنه....
    The harder I work, the luckier I get

پاسخ : مشکل نویز توی آمپلی ماشین

اسمه امپلیت چیه؟شاید از قلع مردگی بعضی قطعات باشه که وقتی تکونش میدی صدا تغییر میکنه ولی اگر نویز باشه مثلا وقتی ماشین رو گاز میدی زوزه میکشه یه سیم بردار یه طرفشو وصل کن به بدنه پخش طرف دیگشو وصل کن به بدنه rca درست میشه

دیدگاه

سلام
      امپم ساند استریم مدل lw4.620 هست
      والا این مشکل زوزه کشیدن هم بعضی وقتها پیش میاد ولی مشکل اصلی همونه که گفتم، چطور میتونم بفهمم کدوم قسمتش قلع مردگی داره؟ راهی داره یا باید تک تکشو هویه بگیرم روش لحیمش کنم دوباره؟
      طرف دیگشو وصل کن به بدنه rca درست میشه
      این قسمتو درست متوجه نشدم rca چیه دیگه؟؟

دیدگاه

منظورتان از rca بدنه ماشین است؟

دیدگاه

فکر کنم rca خروجی مخصوص امپلی فایر رو پخش هست

دیدگاه

واسه نویز چیکار میتونم بکنم؟ وقتی که فیشهای ورودی آمپ رو میکشم بیرون بازم رو باندها نویز میندازه!

دیدگاه

شاید تغذیه شما مشکل داره

دیدگاه

فک نکنم
                اوردم خونه با منبع تغذیه آزمایشگاهی هم تست کردم بازم مشکل داشت!

دیدگاه

سلام این امپلی های مثل ماله شما اینا چینین و از این جور مشکلات زیاد براشون پیش میاد اگر بخوای پایه ها رو قلع کاری کنی باید امپلی رو کامل باز کنی و بیشتر سمت فیشهای ورودی صدا و ولومها رو چک کن rca هم همون فیشهای خروجی پشت پخش برای امپلی و ورودی صدای امپلی هستند راستی این سیمهای rca روهم برا تست عوض کن بعضی اوقات سالمن ولی نویز میندازند در کل اگر میخوای یه صدای قوی و با کیفیت داشته باشی باید بری سمت مارکهای اصلی مثل کنوود پایونیر سونی دیگه برات عمری کار میدن این مشکلات رو هم ندارن چون من خودم تو فروش و تعمیر این سیستمها هستم بت میگم اگه مدل خواستی بگو تا تو پیغام خصوصی برات بفرستم چون میترسم یه وقت تبلیغ بشه مدیران ایراد بگیرن

دیدگاه

والا چی بگم! فروشنده که کشت مارو میگفت بهترین آمپ روی زمینه و اله بله... کلی هم بابتش پول دادم (170 اگه اشتباه نکنم!):angry: :angry:
                    خود سانت استریم هم مال آمریکاست ولی خوب مثل بقیه اجناس مونتاز چین!
                    خوشحال میشم اگه مدل خوبی میشناسید بگید(اگه لازمه بگید مشخصات سیستممو تو پیغام خصوصی بفرستم)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X