اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دانلود از سایت xilinx

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دانلود از سایت xilinx

با سلام ، من نمیتونم از سایت XILINX دانلود کنم :angry:

پاسخ : دانلود از سایت xilinx

مشکل چیه؟ اگه اونور فیلتر کردن (که فکر نمیکنم چون خودم معمولا دانلود دارم) که خودتون میدونین چی رو باید بشکنین!!! اگر هم بر اساس یک ایمیل و آی دی احتیاج باشه که راحتترین کار استفاده از یک آی دی نامعتبر هست. اگر هم آدرس پستی خواستن؛ آدرس ایران رو بدین ولی در محل کشور اسمی از ایران نبرین. بجاش بنویسین "ترکیه". اگر اینجوری براتون نامه هم بفرستن به دستتون میرسه.

دیدگاه

دانلود چه فایل هاییش رو نمی تونید دانلود کنید ؟
      البته همه ی این سایت هایی که دستی در زمینه ی قطعات حساس که کاربرد های نظامی و فضایی داره حتی برای فیلم هایی که روی سایت هاشون برای معرفی محصولاتشون گذاشتند ، به کساسس که از ایران وارد میشند اجازه ی دیدن نمیده . دیگه XILINX جای خود دارد .
      فایل های مربوط به شماتیک و .. سری های VIRTEX 4-5 و SPARTAN6 و فیلم های مربوط به محصولات نضامی و فضاییشون چون خودم دنبالشون بودم امکان دانلودشون و یا دیدنشون مستقیم نبود از فیل.ت.ر شکن استفاده کردم که اونم بدبختی داشت برای خودش .
      اما برای لایسنس IP CORE ها و اینجور فایل ها با اینکه اکثرا مجانی هستند باید عضو شید و براشون ثابت شه از ایران نیستید . من که برای عضویت یه فی.لت.ر شکن (خدا پدرشون رو بیامرزه!) استفاده کردم و رفتم توی ساتی که iP خودم رو نشون بده از کجا ONLINE شدم (مثلا کشور کانادا یه شهریش بود) منم موقع عضویت اون آدرس رو دادم و مشکلی پیش نیمد .
      البته برای شرکت XILINX همینا کارو راه میندازه ( البته خیلی فایلاشم میشه بدون هیچ کدوم از این کارا دانلود کرد ) برای شرکت هایی مثل تگزاس برای دانلود فایل های حجیم براشون درخواست فرستادم اونم برام لینک دانلود فرستادن !چون 1مگ 1 ساعت با فیلتر شکن دانلودش طول میکشه چه برسه به 1 گیگ!! البته برای خودشم درخواستی بود!
      البته اونا بهتر از ما میدونن که چه جور میشه دورشون زد اما خوب دسترنج خودشونه به ما این جوری میدن در حد گدایی!
      Gracias A La Vida
      [glow=red,2,300]ساخت فرز CNC[/glow]
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=56308.0
      http://up9.iranblog.com/images/4xd21f8vemt8g46011fx.jpg
      زمین سفت است و آب شلست و هوا نرم است و همه چیز عالیست در این حوالی...

دیدگاه

این سایت سازنده قطعات XILINX هست؟
        جانم به فدای ائمه اطهار
        می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

ممنون از اینکه جواب دادین؛
          میخوام ise رو دانلود کنم، بجای آدرس 1 کد پستی رو نوشتم و کشور رو هم turkey انتخاب کردم ولی باز هم نشد، این پیامو میده:

Error
          We cannot fullfill your request due to technical difficulties. Please try again later.

Please do NOT click the back button. Please try again later, and email webmaster@xilinx.com if you receive this error repeatedly.

دیدگاه

سلام

باید با IP غیر ایرانی وارد بشی. میتونی از VPN یا برنامه هایی که IP رو تغییر میدن استفاده کنی. اطلاعات آدرس و .. هم اصلا اهمیتی ندارن، هرچی خواستی وارد کن. zip code پنج رقمی، شماره تلفن و فکس 7 رقمی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X