اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شهریه دانشگاه ازاد در رشته الکترونیک و مخابرات و مهندسی پزشکی در مقطع ارشد

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شهریه دانشگاه ازاد در رشته الکترونیک و مخابرات و مهندسی پزشکی در مقطع ارشد

سلام
    من میخواستم از شهریه دانشگاه ازاد بپرسم در مقطع ارشد
    در رشته های مخابرات و الکترونیک و مهندسی پزشکی .
    عزیزانی که اطلاع دارند راهنمایی بفرمایند . توضیح کامل بدهند که چند واحد ازمایشگاهه
    و هر واحد ازمایشگاه چند تومن و ...
    ای با من و پنهان چو دل از دل سلامت میکنم توکعبه ای هر جا روم قصد مقامت می کنم
    هر جا که هستی حاضری از دور در ما نا ظری شب خانه روشن میشود چون یاد نامت میکنم
    گه همچو باز آشنا بر دست تو پر میزنم گه چون کبوتر پرزنان آهنگ بامت می کنم

مرا گویی تورا با این قفس چیست من چه دانم ، من چه دانم اگر مرغ هوایی این قفس چیست من چه دانم ، من چه دانم من چه دانم

پاسخ : شهریه دانشگاه ازاد در رشته الکترونیک و مخابرات و مهندسی پزشکی در مقطع ارشد

کسی اگه اطلاع داره شهریه دوره های شبانه و پیام نور رو هم بگه . البته نه بصورت شهریه هر واحد .اینکه حدودا ترمی چند در میاد
    موفقيت = يك درصد نبوغ ، 99 درصد عرق ريختن
    (اديسون)

دیدگاه

پاسخ : شهریه دانشگاه ازاد در رشته الکترونیک &

ارشد برق 32 واحده که آزمایشگاه نداره معمولا 24 واحد تئوری و بقیه پروژه و سمیناره. یعنی اگر شما ترم اول و دوم دو تا ترم 12 تایی داشته باشید میتونید سال دوم فقط روی پروژه تون کار کنید ولی معمولا ترم اول 9 واحد درسی ارائه میشه.
      به لینک زیر مراجعه کنید.
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=44682.0
      It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

پاسخ : شهریه دانشگاه ازاد در رشته الکترونیک و مخابرات و مهندسی پزشکی در مقطع ارشد

ولی سوال من و ایشون بیشتر در مورد شهریه بود نه تعداد واحد و چارت درسی ..
        موفقيت = يك درصد نبوغ ، 99 درصد عرق ريختن
        (اديسون)

دیدگاه

سلام
          شهریه ثابت دانشگاه آزاد ورودی 89 برابر 8886100 ریال و برای 9 واحد با شهریه ثابت تقریبا برابر 14040400 ریال. از دوستانم که در دانشگاه شبانه سراسری درس می خوانند هم پرسیدم شهریه آنها هم تقریبا همین می باشد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X