اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

crt به lcd

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

crt به lcd

سلام
    من دستگاهی دارم که با مانیتور crt سیاه و سفید روشن میشود ولی مانیتور خراب شده و قابل تعمیر نیست و باید با یک lcd رنگی جایگزین شود از دوستان کسی اطلاعاتی در مورد جایگزینی دارد. سیم بندی

پاسخ : crt به lcd

نوشته اصلی توسط amirkoroush
    سلام
    من دستگاهی دارم که با مانیتور crt سیاه و سفید روشن میشود ولی مانیتور خراب شده و قابل تعمیر نیست و باید با یک lcd رنگی جایگزین شود از دوستان کسی اطلاعاتی در مورد جایگزینی دارد. سیم بندی
    لطفا بیشتر توضیح بدهید.
    از دید کاربری ، این دو مانیتور تفاوتهای زیادی ندارند ( به غیر از مدهای گرافیکی )
    It's not the Strongest that Survive, Nor the Most Intelligence, But the ones Most Responsive to Change
    گونه هایی که شانس بقا دارند ، نه قویترین هستند و نه باهوشترین بلکه آنهایی هستند که بیشترین آمادگی تغییرات را دارند !
    چارلز داروین - بنیانگذار نظریه تکامل

دیدگاه

نمیدونم بیشتر چی بگم مانیتور ما قدیمی است و سیگنالی که براش می آید فقط سیگنال سیاه سفید بهش میرسدو الان باید با یک مانیتور رنگی جایگزین شود و نمی دونم چطور باید این اتصال برقرار شود رابط می خواهد یا نه؟

دیدگاه

سلام تلویزیون رنگی 21 پارس دارم موقعی که با کنترل یا کلید خاموش میکنم دیگه با کنترل اصلاروشن نمی شود با کلید چندین بار باید امتحان کنم تا روشن شود وقتی روشن شد صدای ان تا اخر مرود لطفا راهنمایی کنید :read: :read:

دیدگاه

در کل با کلید خاموش کنید دیگه با کنترل روشن نمیشه
          در مورد این چند بار هم من هم همین مشکل رو هر چند وقت یک بار با یک تلوزیون سامسونگ پیدا میکنم ولی خودبهخود درست میشه پس شاید از نوسان برق شهر باشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X