ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: crt به lcd

2011/01/22
    8
    0

crt به lcd

سلام
    من دستگاهی دارم که با مانیتور crt سیاه و سفید روشن میشود ولی مانیتور خراب شده و قابل تعمیر نیست و باید با یک lcd رنگی جایگزین شود از دوستان کسی اطلاعاتی در مورد جایگزینی دارد. سیم بندی
    2008/08/24
    تهران
    253
    2

پاسخ : crt به lcd

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkoroush
    سلام
    من دستگاهی دارم که با مانیتور crt سیاه و سفید روشن میشود ولی مانیتور خراب شده و قابل تعمیر نیست و باید با یک lcd رنگی جایگزین شود از دوستان کسی اطلاعاتی در مورد جایگزینی دارد. سیم بندی
    لطفا بیشتر توضیح بدهید.
    از دید کاربری ، این دو مانیتور تفاوتهای زیادی ندارند ( به غیر از مدهای گرافیکی )
    It's not the Strongest that Survive, Nor the Most Intelligence, But the ones Most Responsive to Change
    گونه هایی که شانس بقا دارند ، نه قویترین هستند و نه باهوشترین بلکه آنهایی هستند که بیشترین آمادگی تغییرات را دارند !
    چارلز داروین - بنیانگذار نظریه تکامل
    2011/01/22
    8
    0

نمیدونم بیشتر چی بگم مانیتور ما قدیمی است و سیگنالی که براش می آید فقط سیگنال سیاه سفید بهش میرسدو الان باید با یک مانیتور رنگی جایگزین شود و نمی دونم چطور باید این اتصال برقرار شود رابط می خواهد یا نه؟
    2011/02/10
    1
    0

سلام تلويزيون رنگي 21 پارس دارم موقعي كه با كنترل يا كليد خاموش ميكنم ديگه با كنترل اصلاروشن نمي شود با كليد چندين بار بايد امتحان كنم تا روشن شود وقتي روشن شد صداي ان تا اخر مرود لطفا راهنمايي كنيد :read: :read:
    2010/03/05
    3,251
    67

در کل با کلید خاموش کنید دیگه با کنترل روشن نمیشه
    در مورد این چند بار هم من هم همین مشکل رو هر چند وقت یک بار با یک تلوزیون سامسونگ پیدا میکنم ولی خودبهخود درست میشه پس شاید از نوسان برق شهر باشه
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)