اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آی سی جایگزین 7660 (مبدل ولتاژ مثبت به منفی) با ولتاژ کاری بیشتر ار 10 ولت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آی سی جایگزین 7660 (مبدل ولتاژ مثبت به منفی) با ولتاژ کاری بیشتر ار 10 ولت

سلام
    فکر میکنم که سوالم واضحه. اگه کسی نمونه ای سراغ داره ممنون میشم راهنمایی کنه

پاسخ : آی سی جایگزین 7660 (مبدل ولتاژ مثبت به منفی) با ولتاژ کاری بیشتر ار 10 ول

برای چند ولت نیاز داری؟ چون با 7660 که تا حدود 20- ولت میشه گرفت :question:
    از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

پاسخ : آی سی جایگزین 7660 (مبدل ولتاژ مثبت به منفی) با ولتاژ کاری بیشتر ار 10 ولت

نوشته اصلی توسط مرتضی M
      برای چند ولت نیاز داری؟ چون با 7660 که تا حدود 20- ولت میشه گرفت :question:
      تا اونجاییکه من میدنم 7660 استاندارد ماکزیمم ولتاژ ورودیش 10 ولت هست. اگه نمونه ای که شما باهاش کار کردین بیشتر از اینه لطفا شماره کاملش رو بدین

دیدگاه

پاسخ : آی سی جایگزین 7660 (مبدل ولتاژ مثبت به منفی) با ولتاژ کاری بیشتر ار 10 ول

دو مدار که می تونی ازش استفاده کنی :(National Semi Datasheet)
        از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X