اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

DVB

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

DVB

علی جون شما دعا کن پولش جورشه حتما....؟

راستی من می خوام یه کارت DVBبخرم نمی دونم چه چیزی های رو مدنظر بگیرم شما اطلاعاتی داری بهم کمک بکنی

ممنون میشم

راستی من تو کف این سرویس دانلود افلاینم
    البته از رسیورهمه چیزشو بلدم یعنی استخون ترکوندم
    ولی این یکی یه کم مورد داره
    اگه کمکم بکنی خیلی ممنون میشم

DVB

نوشته اصلی توسط reza_electronic
    راستی من می خوام یه کارت DVBبخرم نمی دونم چه چیزی های رو مدنظر بگیرم شما اطلاعاتی داری بهم کمک بکنی
    کلاً چهار ، پنج مدل رایج DVB تو ایران وجود داره که به ترتیب قیمت و کیفیت برات می نویسم :

1- نکسوز ( پر قدرت چه از لحاظ سخت افزاری و چه از لحاظ نرم افزاری با امکان خشاب خوری end کارت های DVB هستش تنها دی وی بی که خروجی TV هم داره ) قیمت حدود 270 هزار تومن
    2- نوا ( محصولی از نکسوز هستش با سخت افزار تضعیف شده نسبت به نکسوز مثلاً خشاب خور نیستش ولی باز هم هم از لحاظ نرم افزاری و هم از لحاظ سخت افزاری پر قدرت هستش ) قیمت : حدود 120 هزار تومن
    3- اسکای استار 2 ( قوی ترین و سازگار ترین DVB از نظر نرم افزاری با قدرت سخت افزاری مناسب در دو مدل اینترنال و اکسترنال با USB پرفروشترین DVB در بازار ایران در دو مدل ساخت آلمان و ساخت کره که هر دو ارجینال هستند ولی باید مراقب بود کسی نوع چینی رو قالب نکنه ) قیمت در حدود 80 هزار تومن البته یک مدل اسکای استار 1 هم وجود داره که قیمتش بالاتر هستش یکم امکانات سخت افزاری بیشتری داره
    4- ویژن پلاس ( ضعیفترین DVB موجود هستش که مناسب بودجه پایین ولی به نظرم ارزش خرید نداره ) قیمت حدود 60 هزار تومن شاید هم پایین تر
    در کل کارت اسکای استار 2 نوع اینترنال به دلیل قیمت مناسب و کیفیت عالی ترجیح داده میشه در ضمن شرکت شیراز آنلاین یکی از شرکت های معروف در ارائه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری DVB ها و سرویس اینترنت ماهواره ای هستش به آدرس http://www.shirazonline.com
    میتونی به سایتش مراجعه کنی و یا براشون ایمیل بزنی و باهاشون مشورت کنی تلفن هم میتونی بزنی

امیدوارم این اطلاعات برات مناسب بوده باشه

دیدگاه

DVB

در این آدرس میتونی مشخصات کامل DVB هایی رو که گفتم ببینی البته به جز ویژن پلاس
      http://www.shirazonline.com/dvb/internal.htm

دیدگاه

DVB

دوست عزیزصابرسلام
        می دونی من الان تو کف دانلود افلاینم
        درک که میکنی
        خوب الامن نرم افزارskynetرو نصب کردم دیش هم رو مسیر یوتاست 3هستش فرکانس مورد نظر هم1144900اینه دیتا هم میده
        خالا من وقتی می خوام ازskynet استفاده بکنم باید یه فایلی بانامskynet.iniروتنظیم بزنم خالا واسه این تنظیم هم باید از نرم افزارednetاستفاده بکنم
        ولی من دنبال نرم افزاری هستم که همه این کارارو انجام بده ضمنا می تونیددرموردپلاگین های مورد استفاده کمکم بکنید
        باتشکر

دیدگاه

DVB

آره درکت می کنم عزیز

شما باید توجه داشته باشی که اینترنت ماهواره ای با استفاده از DVB یک سرویس نامتقارن هستش درسته شما میتونی دانلود آفلاین انجام بدی ولی این دانلود هیچ موقع حالت انتخابی و Customizing رو برای شما نخواهد داشت بلکه حالت اجباری هستش و شما فقط میتونی دیتایی که صرفاً ماهواره میفرسته رو دانلود کنی که عموماً شامل فیلم و گیم و موسیقی و نرم افزارهای عمومی میشه البته براحتی دانلودی که به طور معمول انجام میدیم نیستش بلکه شما میای مشخص میکنی که مثلاً فایل های MP3 یا VCD یا EXE و ... با محدوده حجمی مثلاً 10 مگ تا 700 مگ دانلود بشن بعد از اینکه 7 الی 8 ساعتی عمل دانلود رو انجام دادید و یه 10 گیگی اطلاعات روی هارتون ریختید اون وقت موقع اینه که بیان ببینید کدوم یک از این فایل ها به درد بخورن شاید از این 10 گیگ فقط یک گیگش به درد بخوره و بقیه چرت و پرت باشه در ضمن فایل های ویروسی هم توشون زیاده و دیگه این طور نیست که مثلاً شما بیایی کتاب و نرم افزارهای تخصصی الکترونیک رو از راپید شیر و مگا پلود و ... دانلود کنی برای این کار باید یک اکانت سرویس اینترنت ماهواره ای بخری مثلاً از شرکت OpenSky که اینم با توجه به نوع سرویس و سرعت و پهنای باند اون از ماهی 30 هزار تومن شروع میشه و الا ماشالا ادامه داره البته پهنای باند و مقدار مجاز مصرفشون خیلی محدود هستش در این حالت شما لینک دانلود خودت رو بوسیله یه اکانت معمولی اینترنتی از طریق مودم و خط تلفن به شرکت ارائه دهنده این سرویس بفرستی و اونم فایل مورد نظرت رو از طریق ماهواره برات بفرسته در مورد نرم افزار های دانلود آفلاین بوسیله DVB هم باید بگم حدود 99 درصدشون تنظیم دستی هستند و شما باید خواه نا خواه این تنظیمات رو خودت دستی انجام بدی و این طور نیستش که خود نرم افزار سرچ کنه و تمامی پشن ها رو ست کنه و شما فقط بشینی نیگاه کنی لا اقل تا جایی که من میدونم و من دیدم همچین چیزی وجود نداره چون استاندارد خاصی برای این کار وجود نداره حتی گاهی گرفتن سیگنال و تنظیم جهت اون بابای آدم رو در میاره در مورد پلاگین ها هم میتونی از انجمن های تخصصی ماهواره استفاده کنی چه ایرانی و چه خارجی چاره اش هم یه سرچ توی گوگل هستش علی الحساب میتونی از بخش " کارت های DVB " انجمن پرشین تولز استفاده کنی درباره نرم افزار و سخت افزار و دانلود آفلاین و پلاگین ها هم توضیحات خوبی داره
          آدرس : http://forum.persiantools.com/f53.html

امیدوارم مفید بوده باشه

دیدگاه

DVB

در نهایت به نظرم من بهترین راه برای دانلود های تخصصی ADSL و اینترنت Wireless هستش DVB فقط به درد دانلود و ظبط فیلم و موسیقی و گاهی گیم و نرم افزار های عمومی میخوره و ADSL از اون با صرفه تر هستش و دردسر کمتری هم داره

دیدگاه

DVB

صابرجان من درموردراه اندازی وتنظیم هیچ مشکلی ندارم چون فقط تنها 2 سال توپشت بام خانه استخون ترکوندم فقط الان تنها مشکل من همون تنظیم فایل skynet.iniهست ولی خوب بی خیال شدم مثل اینکه بهتره همین ADSLرو مخکم دودستی بچشبم می ترسم اینم ازدستم بپره

دیدگاه

DVB

نوشته اصلی توسط reza_electronic
                صابرجان من درموردراه اندازی وتنظیم هیچ مشکلی ندارم چون فقط تنها 2 سال توپشت بام خانه استخون ترکوندم فقط الان تنها مشکل من همون تنظیم فایل skynet.iniهست ولی خوب بی خیال شدم مثل اینکه بهتره همین ADSLرو مخکم دودستی بچشبم می ترسم اینم ازدستم بپره
                همون طور که گفتم برای تنظیم فایل های ini باید از انجمن های تخصصی ماهواره کمک بگیری چون حالت عمومی نداره و برای هر ماهواره ای و هر برنامه ای متغییر و متفاوت هستش و یک استاندارد خاص نداره مشکل DVB تنظیم دیش روی پشت بام نیستش که شما اون رو حل کنی بلکه سیستم اون اون جوریه که بهت گفتم دانلود آفلاین اون در اولین حالت ذهن آدم رو گمراه میکنه با توجه به Free بودنش ولی هر ارزونی بی حکمت نیستش همون طور که گفتم اصلاً حالت Customizing رو نداره 8) از لحاظ قیمت هم خودت میتونی قیمت سرویس های اینترنت ماهواره ای رو از شرکت شیراز آنلاین بگیری و یا تو سایتشون ببینی و اونا رو با ADSL مقایسه کنی متاسفانه تبلیغی که برای دانلود آفلاین میشه اون طوری نیستش که تو ذهن عموم کاربرا تصور میشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X