اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

موضوع پایانامه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

موضوع پایانامه

سلام من دارم در مورد موضوع پایانامم search می کنم آیا سایتی هست که موضوع پیشنهاد بده یا موضوع ناب داشته باشه ؟؟؟
    دنيا آنقدر وسيع هست که براي همه مخلوقات جايي باشد پس به جاي آنکه جاي کسي را بگيريم تلاش کنيم جاي واقعي خود را بيابيم

پاسخ : موضوع پایانامه

سلام جند نصیحت می کنم چون الان خودم دارم پایان نامه کاردانی می سازم.برای کاردانی و کارشناسی نباید چیز خیلی سنگینی انتخاب کنی چون شوخی بردار نیست و در ضمن ارزشی براش قایل نمی شوند.پس فکر یک نمره خوب بالای 17و18 باش و تحویل به موقع.چون برای ما زمان مخصوص پایان نامه مثل ارشد تعریف نشده و به علت کمبود زمان اذیت میشیم مثل من که مردم و تازه دارم میسازمش.البته امشب تمومه. :wow: :applause: اگر کار عملی انجام داده باشی که خوب دستت روان بوده و اصلا نمی پرسی چی بسازم.کسی این سوال رو میپرسه که زیاد کار نکرده پس مواظب زمان باش و نمره خوب نه کار خارق العاده.در کاردانی و کارشناسی کاری اینچنینی نمیشه کرد :nice: بازم خودت میدونی
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

سلام .در مورد پایانامه ارشد می خوام
      دنيا آنقدر وسيع هست که براي همه مخلوقات جايي باشد پس به جاي آنکه جاي کسي را بگيريم تلاش کنيم جاي واقعي خود را بيابيم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط seda...
        سلام .در مورد پایانامه ارشد می خوام
        آخ ببخشید معذرت می خوام.خوب شما که دیگه استاد شدین :applause:
        جانم به فدای ائمه اطهار
        می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

سلام
          رشتتون چیه؟ و بگین که میخواین جنبه عملی داشته باشه یا تئوری؟و خودتون بیشتر مایل به کار تو چه زمینه ای هستین،تا اگه کسی خواست موضوع پیشنهاد کنه اطلاعاتش کامل باشه :nerd:

دیدگاه

سلام گرایشم الکترونیک
            بیشتر عملی باشه و تو حوزه دیجیتال

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X