اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در موردپورت کام به یو اس بی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در موردپورت کام به یو اس بی

با سلام خدمت دوستان من یه کابل لوگو دارم که ورودی اون پورتRS232 هستش من تاحالا چند تا تبدیل به یو اس بی خریدم ولی هیچ کدام جواب نمیده منظورم اینه که درایو تبدیل رو کامل نصب میکنم و کامپیوتر میشناستش ولی موقع پلود یا دانلود برنامه باز اذیت میکنه و کار نمیکنه در ضمن این رو بگم که وقتی کابل رو به درگاه RS232 پشت کیس وصل میکنم راحت کار میکنه ممکنه راهنمایی کنیدمشکل از کجاست با تشکر :arrow:
    در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

پاسخ : مشکل در موردپورت کام به یو اس بی

امکان داره مبدل شما تمام پینهای پورت سریال رو نداشته باشه و دستگاه شما هم از اونها استفاده میکنه
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

به نظر شما چکار میشه کرد آیا تبدیلی برای کابل لو گو به usb تو ازار هست یا............. :rolleyes:
      در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

دیدگاه

سخت گیر میاد ولی میتونی خودت بسازی تو همین سایت هم هست
        ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان.
          من هم همین مشکل رو داشتم ولی حلش کردم.
          وقتی کابل رو به کامپیوتر وصل میکنی باید در قسمت device manager ببینی کدوم پورت رو به عنوان پورت com شناخته و بعد در نرم افزار logo اون پورت رو به عنوان پورت ارتباطی معرفی کنی.
          البته من در مورد وصل شدن با usb به logo صحبت کردم.
          تا زمانیکه زنده ام خود برای سرنوشت خود تصمیم می گیرم. آنگاه که مردم...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X