اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کابل باتری به باتری ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کابل باتری به باتری ماشین

سلام دوستان
    کسی درمورد این کابل ها که توبازار در حدود 8-9 تومن قیمتشه و حدودا1.5 تا 2متر طولشون هست اطلاعاتی(اطلاعات فنی) داره ؟
    مثال از چه نوع کابلی هست ؟ یا اگه بخوام مثال تو فاصله 3متری دوباتری رو به هم وصل کنم آیا بهتره از چیز دیگه ای استفاده کنم یا از همین کابل ها استفاده کنم ؟
    فکر هزینه رو هم لطفا کنید. ممنون
    وقتي به نعمتآ‌ها عادي نگاه ميآ‌كنيد حجاب عادت شما را كور ميآ‌كند.
    کلید همه بدبختیآ‌ها در دو چیز است؛ تنبلی و بیآ‌حوصلگی.
    حضرت امیر علیه السلام فرمودند: کسی که چشم فکر خود را بیدار نگه میآ‌دارد به اوج خواستهآ‌های خود میآ‌رسد .
    اگر کسی توانست تو را تحریک حسادت کند و یا تو را عصبانی کند و در همین دنیا توانست به تو فشار وارد کند درواقع این فشار نشانه فشار قبر توست چرا که نفس تو همان قبر توست

پاسخ : کابل باتری به باتری ماشین

می خای تولیدی راه بندازی :mrgreen:
    سیم با مقطع 16 می تووه جواب کار رو بده
    متری 1800 ت قیمت داره
    البته اون گیره هاش هم حداقل دونه ای 1000 ت قیمت داره

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سعید باقرانی
      سیم با مقطع 16 می تووه جواب کار رو بده
      متری 1800 ت قیمت داره
      البته اون گیره هاش هم حداقل دونه ای 1000 ت قیمت داره
      خیر اما با این قیمتی که شما گفتین اگه توفکرش هم می افتادم الان باید پشیمون می شدم چون آماده اش تو بازارحدود 6 یا 7 یا 8 یا 9 تومنه و طول سیم به کاررفته برای این کابل حدودا 2 ، 3 متره و با یه حساب سرانگشتی می فهمیم که نوچ نمی صرفه
      البته بنده جسارت نمیکنم و از شما بابت پاسختان تشکر می کنم امیدوارم فکرهای ما روزی به پیشرفت و سرمایه مادی ختم بشه :nice: :biggrin:
      حضرت امیر علیه السلام فرمودند: کسی که چشم فکر خود را بیدار نگه میآ‌دارد به اوج خواستهآ‌های خود میآ‌رسد .
      اگر کسی توانست تو را تحریک حسادت کند و یا تو را عصبانی کند و در همین دنیا توانست به تو فشار وارد کند درواقع این فشار نشانه فشار قبر توست چرا که نفس تو همان قبر توست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط seyedmohsenho
        امیدوارم فکرهای ما روزی به پیشرفت و سرمایه مادی ختم بشه
        نمیدونم
        شاید یه روزی همه کار رو اول فکر پولشو بکنی ببینی چقدر برات استفاده داره
        همه حرفها و کار هات اول فکر اقتصادی برای خودت باشه

به دور و برت نگاه کن
        ببین چند نفر با مشاغل آزاد فک کار راه اندازی بقیه مردم ن
        متاسفانه چند نفر با مشاغل دولنی غکر بقیه مردم ن

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

آآآآآآآآآآآآآآآآآآه

دیدگاه

خیر
            این دوتا باتری رو میخوای روی ماشینها به هم وصل کنی، برای استارت زدن؟
            یا در بیرون از ماشینها، در منزل برای شارژ و روشنایی و کارهای دیگه؟
            آخه ضخامت سیمهای لازم ، برای این دو کار خیلی با هم تفاوت دارند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط feredi
              این دوتا باتری رو میخوای روی ماشینها به هم وصل کنی، برای استارت زدن؟
              یا در بیرون از ماشینها، در منزل برای شارژ و روشنایی و کارهای دیگه؟
              آخه ضخامت سیمهای لازم ، برای این دو کار خیلی با هم تفاوت دارند.
              برای شارژ و کارهای دیگه . البته اگه بخواهیم برای استارت استفاده کنیم چه جور میشه؟ راستی من چند جا سوال کردم گفتن سیم 16 بد نیست . حال فرض کنیم جریانی حدود 160 آمپر بخواد از سیم عبور کنه چه حالتی پیش می آد یعنی چه سیمی خوبه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط seyedmohsenho
                برای شارژ و کارهای دیگه . البته اگه بخواهیم برای استارت استفاده کنیم چه جور میشه؟ راستی من چند جا سوال کردم گفتن سیم 16 بد نیست . حال فرض کنیم جریانی حدود 160 آمپر بخواد از سیم عبور کنه چه حالتی پیش می آد یعنی چه سیمی خوبه؟
                جدول مجاز سیمها:

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=48385.0

دیدگاه

البته اینو بگم که این مقادیر برای استفاده طولانی مدته، شاید اگه جریان کشی لحظه ایی باشه، بشه رو بیشتر از اینا حساب کرد و اتفاقی هم پیش نیاد، موفق باشی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X