اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروژه اسرار آمیز فیلادلفیا و تونل زمانی که همچنان فعال است

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروژه اسرار آمیز فیلادلفیا و تونل زمانی که همچنان فعال است

اینو چند وقت پیش خوندم ولی الان دیدم لینک فیلتر شده گفتم بزارمش شاید به درد کسی خورد. :mrgreen:

پروژه فیلادلفیا Philadelphia Experiment یا ”پروژه رنگین کمان” یکی از آزمایشات مخفی آمریکا در سال ۱۹۴۳برای ایجاد کردن تونل زمان و مکان بود. این آزمایش به طرز وحشتناکی پایان یافت و اگرچه اثرات آن هنوز در نقاط اطراف بندر فیلادلفیا دیده می شود نیروی دریایی آمریکا که مسئول این پروژه بود همچنان آن را انکار می کند.

آزمایشی که در فیلادلفیا صورت گرفت بعدها به طرز اسرار آمیزی یا پروژه مشابهی به نام ” پروژه مونتاک” در سال ۱۹۸۳ پیوند خورد و حتی پای انسانهای عصر آینده و گذشته و حتی بیگانگان را به میان کشید.

پیش از جنگ و در طول جنگ جنگ جهانی دوم نیروی دریایی آمریکا دست به آزمایشاتی برای نامرئی کردن کشتی ها و هواپیماها زد. این نامرئی کردن به گونه ای بود که رادارها دیگر قادر به ردیابی این وسایل نباشند و به این منظور کل جرم وسیله مورد نظر باید کاملا وارد بعد دیگری از زمان-فضا می شود تا جرم آن قابل ردیابی و بمباران شدن نباشد. تحت نظر بزرگترین فیزیکدانان قرن از جمله “نیکلاس تسلا” و “ جان ون نیومن” این پروژه در مساحتی بیش از ۵۰ هکتار در کنار بندر فیلادلفیا شروع به کار کرد.

نیکلاس تسلا در میان امواج الکتریسیته…

زندگی پر از راز او و مرگ جعلی اش توسط دولت آمریکا بسیار شک برانگیز است در حالیکه اعلام شد او در سال ۱۹۵۷ مرده است جسدش به هیچ کس نشان داده نشد و شاهدان عینی او را در سال ۲۰۰۱ نیز زنده دیده اند در حالیکه همچنان دست به آزمایشات غیر قابل بخشش و قربانی کردن انسانها می زند.

جان فوون نیومن – همکار تسلا که مسئول برژه فیلادلفیا و مونتاک بود. بیش از ۴۰۰ دانشمند یهودی – آلمانی روی این پروژه کار می کردند که انیشتن نیز در میان آنها بود.

در آزمایشات اولیه با کمک دستگاههای بسیار عجیبی که تسلا ساخته بود تیم پژوهشی قادر بود وسایل کوچکی مثل میز و صندلی را ناپدید کند – به بعدی ناشناخته وارد کند و سپس آنها را بازگرداند.

این آزمایشات پیش از آغاز جنگ جهانی دوم آغاز شده بود و کاملا واضح است که جنگ جهانی دوم پیش بینی شده و با برنامه ریزی قبلی صورت گرفته بود. در این میان تعداد کثیری از یهودیان آلمان و آمریکا مخارج این پروژه عظیم را می پرداختند!

بعد از آزمایشات اولیه که تحت فرمان نیروی دریایی آمریکا صورت می گرفت تصمیم بر آن شد که تعدای حیوان از جمله گوسفند و بز را در داخل یک کشتی قرار دهند و آن را به بعد دیگری بفرستند. این حیوانات داخل قفسهای فلزی و در عرشه کشتی بودند. کشتی برای چند دقیقه کاملا ناپدید شد ولی وقتی برگشت تعدای از حیوانات گم شده بودند و بقیه هم آثار سوختگی روی بدنشان دیده می شد. قرار بر این شد که تا کامل شدن پروژه هیچ انسانی مورد تست قرار نگیرد ولی با این حال در ۱۲ گوست ۱۹۴۳ کشتی USS Eldridge با تمام خدمه اش مورد تست قرار گرفت.

ملوانان خبر نداشتند که چه اتفاقی قرار است بیفتد. دستگاهها شروع به کار کردند و کلید ها زده شدند. کشتی با کلیه مردان داخلش ناپدید شدند. تا چهار ساعت بعد که دوباره در بندر فیلادلفیا ظاهر گشتند. شاهدان ماجرا گزارش می دهند که یک هاله سبز فسفری تمام کشتی را احاطه کرده بود.

خدمه کشتی در آتش می سوختند ..تعدادی دیوانه شده بودند..تعدادی دچار حمله قلبی بودند…تعدادی در بدنه و دیوارهای کشتی ذوب شده بودند و زنده جان می دادند. بقیه خدمه مرده بودند. گزارشات نیروی دریایی حکایت از این دارد که چند ملوانانی که زنده مانده بودند در عرض چند هفته در جلوی چشم حاضران ناپدید شدند. ( یا بخار شدند یا به بعد دیگری انتقال یافتند).

سوال این بود که در این چهار ساعت کشتی به کجا رفته بود؟ دو بازمانده ای که در این کشتی حضور داشتند ادعا می کنند که در این چهار ساعت کشتی در یک تونل زمانی ۴۰ ساله وارد شده بود. یعنی از سال ۱۹۴۳ به سال ۱۹۸۳ و دقیقا در زمان آزمایش مشابهی به نام ” پروژه مونتاک” وارد شده بود. چرا و چگونه ؟ معتقدند که بیگانگان یعنی فضاییان در این میان نقشی فعال داشته اند. اگرچه گزارشات حضور چندین کشتی فضایی از انسانهای آینده را نیز در زمان این آزمایش تایید می کنند.

قضیه از این قرار است که ۴۰ سال بعد از آزمایش فیلادلفیا همان دانشمندانی که نامشان ذکر شد دست به آزمایش مشابه دیگری در مکانی نزدیک فیلادلفیا زدند. نام این پروژه در پرونده های نیروی دریایی ” پروژه مونتاک” است. کشتی ای که در سال ۱۹۴۳ ناپدید شده بود در تونل زمان به سال ۱۹۸۳ و در زمان انجام پروژه مونتاک جهش کرده بود. در این میان دو نفر از خدمه به نامهای “دانکن” و ” بیلک” از کشتی بیرون پریدند و در سال ۱۹۸۳ باقی ماندند در حالیکه خود کشتی و سایر خدمه به سال ۱۹۴۳ بازگشت و تمام آنها جان باختند.

این دو بازمانده عضو خدمه نیروی دریایی نبودند بلکه دو محقق و دانشمند فیزیکدان و از دوستان “جان فون نیومن” و “نیکلاس تسلا” بودند که به هر دلیلی آن روز در عرشه کشتی Eldridge حضور داشتند و در زمان مناسب به ۴۰ سال در آینده سفر کردند. طبق گزارشات خودشان ” جان فون نیومن” دو قایق نجات را از پیش برای گرفتن آنها از آب آماده کرده بوده است. آلبک می گوید” وقتی ما را از آب گرفتند و پیش فون نیومن بردند او پیر شده بود و به ما گفت که چهل سال است منتظر رسیدن شما هستم”. مشخص است که این سفر ۴۰ ساله در زمان با موفقیت و همانطور که این دانشمندان پیش بینی کرده بودند انجام شده است. به گفته ” دانکن” و ” بیلک” یک نفر سوم هم همراه آنها بوده است ولی به سبب اشتباهی که در ساعت زمانی او اتفاق افتاده بود پس از ورود به سال ۱۹۸۳ او در هر ساعت به اندازه یک سال پیر می شد و ظرف چند روز مرد.

“دانکن” و ” بیلک ” هم اکنون در نیویورک زندگی می کنند و چند مصاحبه خصوصی بدون ذکر نام انجام داده اند. به گفته ایشان این اولین باری نبوده که سفر در زمان صورت گرفته است. ” دانکن” با دادن مشخصات و مدارک بسیاری ثابت کرده است که برای سفر در زمان تنها به سه وسیله نیاز است و بعد از گشوده شدن تونل به هر زمانی امکان سفر هست.

نیازی به لباس مخصوص یا هیچ گونه امکانات عجیب و غریب نیست. این وسایل و آنتها هم روی زمین و هم مایلها زیر زمین در “مونتاک” کشیده شده اند. ” بیلک ” نشان داد که در سال ۱۹۴۳ آنها به مریخ فرستاده شده بودند تا شهرهای متروک و تونلهای زیر زمینی مریخ را بازرسی کنند. به گفته او مریخ هزاران سال است که متروک شده و سکنه ندارد ولی هوای آن قابل تنفس و زندگی است.

به گفته دانکن یک تیم ۲۰ نفره به همراه او به آینده و سال ۶۵۳۵ میلادی فرستاده شدند. آنجا سکنه ای دیده نشده بوده. آنها در میدانی عظیم که یک مجسمه غول آسا از یک اسب طلایی در وسط آن قرار داشته دیدن کردند. بنا بر این اظهارات این آزمایش بارها تکرا شده و هر بار آنها در همین مکان وارد شده بودند گویی که جای دیگری در سال ۶۵۳۵ وجود ندارد.

همچنین گزارش می دهند که در زمان آزمایشات آنها چند کشتی فضایی بر فراز مونتاک پدیدار شدند که قصد هیچ نوع دخالتی نداشتند فقط مشاهده می کردند. متاسفانه تونل زمانی که ایجاد شده بود یکی از این یوفو ها را به داخل خودش کشید و به سال ۱۹۴۳ انتقال داد. در این شرایط افرادی که در سال ۱۹۴۳ بودند یوفو را یافتند. به گزارش ” دانکن” چند یوفویی که در سال ۱۹۸۳ بودند از آینده آمده بودند تا کارها را زیر نظر داشته باشند. همچنین اطلاعات فوق العاده سری در مورد ” اوریون” و ” گری ها” و نقش آنها در دادن این تکنولوژی به زمینیان برای سفر در زمان وجود دارد که قابل ذکر در اینجا نمی باشد.

تونل زمانی که در بندر مونتاک فعال است سبب اتفاقات غیر منتظره و عجیبی شده است که حتی مردم عادی هم آن را مشاهده کرده اند. از آن جمله است یافته شدن جسد هیولا یا موجود افسانه ای در سواحل مونتاک. با توجه با جریان داشتن سفرهای زمانی و آزمایشات بسیاری که در این بندر رخ می دهد کاملا طبیعی است که تونلی در ماقبل تاریخ یا در زمان باستان گشوده شده باشد و این هیولا از آن زمان به این زمان پرتاپ شده است.

اگرچه این اولین بار نیست که موجودی عجیب و غریب در مونتاک پیدا می شود. طبق گزارشات بارها اجساد موجوداتی مشابه گاهی کوچکتر از این در سواحل مونتاک به گل می نشینند و می توان حدس زد که فقط یکی از هزار جسد از اقیانوس به ساحل کشیده می شود. طبق اطلاعاتی که ” دانکن” و ” بیلک” می دهند چندین بار در زمانی که آنها مشغول فعالیت در کانالهای زیر زمینی مونتاک بودند هیولاهایی از کنترل خارج شده و از تونل بیرون می آمدند که منجر به کشته شدن تعداد زیادی از دانشمندان شده بود.

به نظر من بیشتر شبیه داستان های ژول ورن میمونه، هرچند شاید واقعیت داشته باشه!!! :surprised:.
    درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .

پاسخ : پروژه اسرار آمیز فیلادلفیا و تونل زمانی که همچنان فعال است

با تشکر از دوست عزیزمون
    در مورد این گفته ها من زیاد اطلاعات ندارم :eek:
    ولی در مورد این اژدهای افسانه ای:
    در خیلی از مقاله ها خوندم که این موجود در سواحل فیلادلفیا پیدا شده ولی تا به حال دلیل پیدایش آن در هیچ یک از مقاله ها ذکر نشده بود
    محققان بر این باورند که این موجود مربوط به ایران بوده و در ساخت تخت جمشید از این موجود الهام گرفته شده :nerd:
    ولی این مورد که این موجود در این زمان در فیلادلفیا چه کار میکند هنوز سوال است که شاید این مورد دلیل این امر باشد
    Regards,
    Foad.R

دیدگاه

با عرض معذرت به نظر من جای این تاپیک اینجا نیست بلکه باید این پست رو تو تاپیک داستانهای کوتاه و مینی مال میزدید! :biggrin:
      پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

اسرار آمیزش اینه که همین جا یه پست فرستادم ولی الان که اومدم دیدم نیست!

دیدگاه

ممنون از مطالبت.
          من این مطالب رو خیلی وقت پیش توی یه کتاب موبایل خونده بودم. (دقیقا همینا بود یه ذره کامل تر)
          اما هر وقت میخونم برام تازگی داره و همش سرم شکل علامت تعجب میشه و واقعا سکوت رو به همه چی ترجیح میدم.
          نمیدونم چی بگم؟؟؟
          چقدر این ندیدن ها و نشنیدن ها مردم را خوشبخت کرده (دکتر علی شریعتی)

دیدگاه

سلام
            این مطالبو چند سال پیش تو کتاب (اسرار مثلث برمودا)
            خونده بودم که پر فروشترین کتاب سال آمریکا شده بود :eek:
            این داستانها بیشتر جنبه مالی و سیاسی داره :agree:
            فکرشو بکنید اگر آمریکا در سال 1943 به این فناوری دست
            پیدا کرده بود حتمآ الان کشور ما یکی از ایالتهای آمریکا بود
            و کره زمین هم یک دولت جهانی بیشتر نداشت :redface:

اگر شاد بودی آرام بخند تا غم بیدار نشود

دیدگاه

زندگی پر از راز او و مرگ جعلی اش توسط دولت آمریکا بسیار شک برانگیز است در حالیکه اعلام شد او در سال ۱۹۵۷ مرده است جسدش به هیچ کس نشان داده نشد و شاهدان عینی او را در سال ۲۰۰۱ نیز زنده دیده اند در حالیکه همچنان دست به آزمایشات غیر قابل بخشش و قربانی کردن انسانها می زند.
              تا اونجایی که بنده اطلاع دارم تسلا بعد از کلاهی که ادیسون سرش گذاشت و سایر ناکامی های دیگه زندگیش، در اواخر عمرش در فقر و تنگدستی به سر برد و با وضع خیلی بدی مرد.

نیکلاس تسلا در میان امواج الکتریسیته…
              این کار تسلا جنبه نمایشی داشته و زیاد هم انجام میداده. یه جور تردستی یا شعبده بازی برای مردم.شاید هم برای این که نشون بده برق AC اونقدرهایی که ادیسون میآ‌گفت خطرناک نیست!

قرار بر این شد که تا کامل شدن پروژه هیچ انسانی مورد تست قرار نگیرد ولی با این حال در ۱۲ گوست ۱۹۴۳ کشتی USS Eldridge با تمام خدمه اش مورد تست قرار گرفت.
              وقتی که نتایج آزمایش روی حیوانات شدیدا بد و فجیع بوده چه دلیلی داشته که روی کشتی واقعی چند میلیون دلاری و کلی از خدمه دوره دیده که خرج زیادی رو دست آمریکا گذاشته بوده انجام بشه؟

در این میان تعداد کثیری از یهودیان آلمان و آمریکا مخارج این پروژه عظیم را می پرداختند!
              باز هم یهودی ستیزی افراطی!

” بیلک ” نشان داد که در سال ۱۹۴۳ آنها به مریخ فرستاده شده بودند تا شهرهای متروک و تونلهای زیر زمینی مریخ را بازرسی کنند. به گفته او مریخ هزاران سال است که متروک شده و سکنه ندارد ولی هوای آن قابل تنفس و زندگی است.
              وقتی به این راحتی میشه رفت به مریخ و بررسی و اکتشاف انجام داد، پس ناسا مرض داشته که چندین سال روی ربات مریخ پیما کار کرده و با هزار بدبختی و خرج فراوان اونو فرستاده مریخ؟

من حتی یه فیلمی دیده بودم که ادعا میآ‌کرد چون تمدن های آمریکا جنوبی شبیه مصر بوده و در هر دو آنآ‌های علائم هرم و چشم (علائم فراماسونری)دیده شده،پس ساخت اهرام مصر و آموزش دادن به تمدن مایا و ... کار شیطان بوده!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
                اسرار آمیزش اینه که همین جا یه پست فرستادم ولی الان که اومدم دیدم نیست!
                رفته تو بعد دوم انجمن

دیدگاه

من کاری به اینکه این حرفا درسته یا نه ندارم ولی این رو خوب میدونم که هر کار خرابی که تو دنیا انجام میشه دست این اشکنازی ها "یهودی های اهل آلمان" توش هست
                  کلاً یهودی ها قوم قابل پیش بینی و مرموزی هستند : براتون چند تا حادثه تاریخی رو میگم برین بررسی کنین چه کارایی کردن :
                  پوریم - ایران
                  جنگ های جهانی - کل دنیا
                  دیوار سلیمان - بیت المقدس ("در حال اجرا&quot
                  و .....

حالا شما هی بگید اینا آدمایی خوبین
                  اگه خوب بودن که تو قرآن چند صد تا آیه برای این قوم نازل نمی شد که . میشد؟ چرا برای ایرانیا یا اقوام دیگر آیه ای نازل نشده ؟

موفق باشید
                  Aristar Group - Always And Forever

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حسین جباری
                    من کاری به اینکه این حرفا درسته یا نه ندارم ولی این رو خوب میدونم که هر کار خرابی که تو دنیا انجام میشه دست این اشکنازی ها "یهودی های اهل آلمان" توش هست
                    کلاً یهودی ها قوم قابل پیش بینی و مرموزی هستند : براتون چند تا حادثه تاریخی رو میگم برین بررسی کنین چه کارایی کردن :
                    پوریم - ایران
                    جنگ های جهانی - کل دنیا
                    دیوار سلیمان - بیت المقدس ("در حال اجرا&quot
                    و .....

حالا شما هی بگید اینا آدمایی خوبین
                    اگه خوب بودن که تو قرآن چند صد تا آیه برای این قوم نازل نمی شد که . میشد؟ چرا برای ایرانیا یا اقوام دیگر آیه ای نازل نشده ؟

موفق باشید
                    دوست من هیچ وقت انسان بودن و خوب بودن بر اساس دین و ملیت آدما تعیین نمیشه، همیشه در هر قومی انسان های خوب هستند و بودن، شما هم موفق باشی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط آریانژاد
                      دوست من هیچ وقت انسان بودن و خوب بودن بر اساس دین و ملیت آدما تعیین نمیشه، همیشه در هر قومی انسان های خوب هستند و بودن، شما هم موفق باشی
                      عزیز من هم هیچوقت نگفتم همشون بد هستند که منظور من اینه که قومی هستند که پشت هر اتفاقی که تو دنیا اتفاق میفته هستند . حالا این که بد هستند یا خوب ، بمونه برای خودشون . ولی اگر توجه کرده باشین با این همه جمعیتی که یهودی ها دارن فقط چند ده یا فوقش چند صد نفرشون با آدم کشی های اسرائیل مخالفند و این یعنی چی؟
                      100:1
                      بازم موفق باشید :job:

دیدگاه

حسین جان ایرانی ها هم دست کمی از بقیه ندارن.
                        میآ‌ترسم الان یه چیزی بگم ،مدیران مجبور بشن ویرایشش کنن.
                        خلاصه میآ‌گم:
                        ....
                        پ.ن: قبل از این که دیگران ویرایش کنم،خودم این کارو کردم.
                        یه چیزی یادتون باشه: گر چه تاریخ رو قوم غالب میآ‌نویسه ولی در مورد هر قوم و نژاد و حکومتی ،تاریخ (آینده)قضاوت خواهد کرد.

دیدگاه

ما تا حالا هرچی شنیده بودیم این بود که نیروی دریایی انگلیس تو کار ناپدید کردن کشتی و تانک ... بوده که واقعا این مطالب واسه 70 سال پیش خیلی خنده داره! پروژه های نظامی آمریکا بعد از 9-10 سال از طبقه بندی فوق محرمانه خارج میشه و کلیات پروژه برای عموم مردمشون گفته میشه! ایران که نیست یه رادار مال جنگ جهانی دوم رو می خواند بسازند و پروژه فوق محرمانه باشه!
                          اونوقت یه پروژه 70 سال پیش نیروی دریایشون رو انکار می کنند!؟ اگرم همچین آزمایشی بوده احتمالا چندتا دانشمند دیوانه دست به کار هایی از این دست زدند که باعث کشته شدن چند نفر شدند و صداشو در نمیارند!
                          اون بخش که رفتن مریخ که خیلی روح افزا بود! همین الانش توی ایران پرفوسرای(!) ایرانی دارن میگن سفر آدم به ماه توی استدیو هالیوود بوده! اینا پیکنکشون روی مریخ رو رفتن هیچ به کار آبادانی و سازندگی و راه سازی هم مشغول بودن! ما هم یه وزیر راه برفستیم اونجا واسمون اونجا رو ریل کشی کنه، دیگه تکمیله مریخ!!
                          درآخر هم هرجا بحث های عجیب میشه پای یهودیا میاد وسط! چقد دست بالا میگیرنشون! این مطلب خودش ناقض خودشه! مثل اینه که ما میگیم هیچ کشوری غیر از ما(!) در جهان مستقل نیست! بعد میایم مثال میزینیم میگیم حتی آمریکا هم مستقل نیست و از اسرائیل دستور میگیره! بعد مجریه هم 10 بار تایید می کنه! حالا اینکه اسرائیل از کجا دستور میگره که مستقل نیست خدا میدونه! حتما از ما !
                          این پست از اوناست که توی زمان و مکان گم میشه
                          Gracias A La Vida
                          [glow=red,2,300]ساخت فرز CNC[/glow]
                          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=56308.0
                          http://up9.iranblog.com/images/4xd21f8vemt8g46011fx.jpg
                          زمین سفت است و آب شلست و هوا نرم است و همه چیز عالیست در این حوالی...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط پژوهان
                            ما تا حالا هرچی شنیده بودیم این بود که نیروی دریایی انگلیس تو کار ناپدید کردن کشتی و تانک ... بوده که واقعا این مطالب واسه 70 سال پیش خیلی خنده داره! پروژه های نظامی آمریکا بعد از 9-10 سال از طبقه بندی فوق محرمانه خارج میشه و کلیات پروژه برای عموم مردمشون گفته میشه! ایران که نیست یه رادار مال جنگ جهانی دوم رو می خواند بسازند و پروژه فوق محرمانه باشه!
                            اونوقت یه پروژه 70 سال پیش نیروی دریایشون رو انکار می کنند!؟ اگرم همچین آزمایشی بوده احتمالا چندتا دانشمند دیوانه دست به کار هایی از این دست زدند که باعث کشته شدن چند نفر شدند و صداشو در نمیارند!
                            اون بخش که رفتن مریخ که خیلی روح افزا بود! همین الانش توی ایران پرفوسرای(!) ایرانی دارن میگن سفر آدم به ماه توی استدیو هالیوود بوده! اینا پیکنکشون روی مریخ رو رفتن هیچ به کار آبادانی و سازندگی و راه سازی هم مشغول بودن! ما هم یه وزیر راه برفستیم اونجا واسمون اونجا رو ریل کشی کنه، دیگه تکمیله مریخ!!
                            درآخر هم هرجا بحث های عجیب میشه پای یهودیا میاد وسط! چقد دست بالا میگیرنشون! این مطلب خودش ناقض خودشه! مثل اینه که ما میگیم هیچ کشوری غیر از ما(!) در جهان مستقل نیست! بعد میایم مثال میزینیم میگیم حتی آمریکا هم مستقل نیست و از اسرائیل دستور میگیره! بعد مجریه هم 10 بار تایید می کنه! حالا اینکه اسرائیل از کجا دستور میگره که مستقل نیست خدا میدونه! حتما از ما !
                            این پست از اوناست که توی زمان و مکان گم میشه
                            عزیز این اسرائیلیا که من میشناسم هر کاری ازشون برمیاد . یک مستند است به اسم "The Arrival" اگر نگاه بکنی متوجه خیلی از چیزهای این حرف من میشی.
                            در ضمن یه چیزی ، مثل اینکه آواتار شما وارد بعد دوم شده و تو یه سیاهچاله زمانی گیر کرده قضیه اش چیه oo:
                            موفق باشی :job:

دیدگاه

با سلام،

دوستان علاقمند به موضوعات متفاوت می توانند بخشی از وقت آزاد خود را به مطالعه دو وبلاگ ذیل صرف کنند.

( دوستمان آقای رامتین وقایع عجیب و اسرار آمیز و مسایل علمی مرتبط و افسانه ها و تاریخ اسرار آمیز را در این وبلاگ گردآوری کرده : دنیای اسرار آمیز )
                              http://ufolove.blogbroad.com/

و دوستمان آقای محمد ، اخبار و حوادث روز ( مانند موارد فوق ) را ترجمه و در این وبلاگ ارایه می کند : به سوی حقیقت )
                              http://www.m-pc1.blogfa.com/

با سپاس
                              گشتی در لاله زار
                              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76138.0

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76141

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X