ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    2007/11/13
    خونمون ، خونتون ، خونشون . . .
    251
    3

کسی با نرم افزار گزینه آخر کار کرده؟(آموزش زبان ارشد)

یه نرم افزار اموزش زبان هست(گزینه آخر) که میگن خیلی خوبه.اموزش لغات 504 و یه سری کتاب های دیگه اس
    کسی با این نرم افزار کار کرده؟می خوام بدونم ارزش خرید رو داره؟قیمتش 15000 تومنه.
    می بینیم و نادیده می گیریم!
    2011/04/26
    2
    0

پاسخ : کسی با نرم افزار گزینه آخر کار کرده؟(آموزش زبان ارشد)

من با نرم افزار زبان عمومی گزینه آخر کار کردم.
    این حرف مال دو سال پیشه، زمانی که میخواستم کنکور ارشد بدم. (سال 87 )
    اگه بگم خوب بود دروغ گفتم، باید بگم عالی بود.
    البته واسه ما فقط زبان عمومی بود ، ولی اینطور که شنیدم انگاری زبان تخصصی هم از سال قبل واسه رشته ی ما طراحی کردن.
    از تخصصی هیچی نمیگم چون نمیدونم!
    عمومی این شکلی بود که : هر روز 20 دقیقه وقت صرفش میکردم، هر روز ازم آزمون میگرفت :cry2: و بعد ظرف مدت کمی که فکر کنم 2 ماه بود ، تمام لغاتشو حفظ شدم و باور کنید هنوز که هنوزه همه لغات تو دهنمه.
    :angry:

2007/07/16
    36
    0

دوست عزیز یاد گیری زبان بستگی به پشتکار شما دارد
    نرم افزار در این زمینه زیاد هستش
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=10159.0
    2011/12/23
    9
    0

سلام

تخصصی از روی کدوم کتاب بخونیم خوبه!؟

در ضمن من خودم لغات رو به این روش میخوام بخونم روز رو به 3 قسمت تقسیم میکنی و توی هر قسمت 5 تا لغت
    کافیه

راستی واسه گرامر از روی چی بخونیم!؟

گرامر این یوز خیلی زیاده !

2013/01/05
    2
    0

به نظر من تخصصی کتاب گاج خونده بشه و گرامر خونده نشه بهتره. من از گرامر ضربه بزرگی خوردم، لغات مختلف را حفظ کنید و سعی کنید طرف گرامر نرید. ( البته کسی که زبانش در سطح خوبیه، گرامر بخونه ولی امثال من ؟؟!!! آقا نخونید!!
    2013/01/05
    2
    0

زبان عمومی هم درسیه که اگه بتونید بخونید خوبه، ولی خیلی نکته داره. سوالاتش به ظاهر سادست ولی :cry2:
    2010/04/22
    سبزوار
    886
    34

میخوام بیشتر در باره ی این نرم افزار بدونم
    آیا واقعا مفیده ؟
    جواب میده توی دوماه باقیمانده ؟
    مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .
    2011/05/01
    566
    3

پاسخ : کسي با نرم افزار گزينه آخر کار کرده؟(آم

با سلام به همه.
    دوستان اگه هدفتون فقط حفظ کردن لغته من نرم افزار انکي رو پيشنهاد ميکنم که طبق سيستم لايتنر شما رو هدايت ميکنه، و لغات رو از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت منتقل ميکننه و به اين صورت فراموش نميشن.
    حالا بسته به نوع نياز هر کس اين لغات ميتونن لغات عمومي يا تخصصي براي آزمون کارشناسي ارشد يا لغات مورد نياز براي آزمون هاي تافل يا آيلتس باشند يا براي هر گونه نياز و هدف ديگه...
    گرامر رو هم نميشه به هيچ عنوان ازش چشم پوشي کرد، اون هم بنا به موقعيتي که درش هستيد بايد روش کار بشه، کما اينکه اگر ميخوايد تنها زبان عموميتون تقويت بشه و هدف خاصي هم نداريد بايد از پايه شروع کنيد و با قواعد انگليسي حتما آشنا بشيد؛ براي اينکه ضربه نخوريد بهتره منابعو درست انتخاب کنيد تا نحوه يادگيريتون درست باشه.
    به نظر من براي کنکور ارشد کتاب گرامر عباس فرزام گزينه خوبي هست، که شما رو با هر آنچه که مربوط به پايه و اصول هست و البته به زبان ساده و روون آشنا ميکنه، در کنارش از فلش کارتهاي گرامر اسنشيال هم ميشه استفاده کرد، اما باز هم تصور ميکنم عباس فرزام به تنهايي ميتونه پاسخ گو باشه، اما خب بعد از اون و براي تقويت زبان عمومي گرامر اين يوز آقاي ريموند مورفي که تو هر سه سطح بيسيک و اينتر مديت و ادونس هم وجود داره، گزينه بسيار خوبيه :agree:

به اميد موفقيت همه
    زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست
    امتحان ریشه هاست
    ریشه هم هرگز اسیر باد نیست
    زندگی چون پیچک است
    انتهایش میرسد پیش خدا!
    2014/05/05
    2
    0

سلام.
    من نرم افزار گزینه آخر را برای کنکور امسال گرفتم، بی انصافیه اگه نگم بهترین منبع زبان برای کنکور ارشده.
    من کلاس زبان رفتم، کتاب های زیادی (البته دست و پا شکسته) خوندم. ولی بازدهی این نرم افزار و روند کارش رو خیلی بهتر میبینم.
    اول از همه بگم که این نرم افزار صرفاً لغت نیست!! بلکه متن هم به صورت کامل آموزش میده، مبنای کار این نرم افزار مشابه آموزش به روش کتاب 504 واژه است. یعنی مبنا و تمرکز روی لغاته ولی در کنار اون لغات در قالب جمله مثال زده می شود.
    دوم این که من وقتی کتاب میخوندم با تلفظ نکات مشکل داشتم ولی این نرم افزار تلفظ نکات رو هم میگه.
    سوم این که نرم افزار نکات را در قالب عکس به ما آموزش میده و راحت تر میشه اون نکات رو حفظ کرد، ولی کتاب این قابلیت را ندارد.
    چهارم این که طبق جعبه لایتنر عمل میکنه و از تکرار اضافی و دوره کردن نکات در آینده جلوگیری میکنه.
    پنجم این که قبل از خرید می تونید با پشتیبانیشون تماس بگیرید و اگه سوالی دارید بپرسید. شاید چون این نرم افزار نیاز منو رفع کرد و سیستم آموزشیه اونو دوست دارم اینارو گفتم. بازهم خودتون فکر کنید، پس فردا نیاید یقه ی منو بگیرید بگید خوبه یا بده ها!
    ششم این که چندتا از اساتید خوب زبان اونو به من معرفی کردن و پس از تایید اونها راغب به خرید اون شدم.
    هفتم این که خداییش خوبه

2014/05/05
    2
    0

سلام.
    من نرم افزار گزینه آخر را برای کنکور امسال گرفتم، بی انصافیه اگه نگم بهترین منبع زبان برای کنکور ارشده.
    من کلاس زبان رفتم، کتاب های زیادی (البته دست و پا شکسته) خوندم. ولی بازدهی این نرم افزار و روند کارش رو خیلی بهتر میبینم.
    اول از همه بگم که این نرم افزار صرفاً لغت نیست!! بلکه متن هم به صورت کامل آموزش میده، مبنای کار این نرم افزار مشابه آموزش به روش کتاب 504 واژه است. یعنی مبنا و تمرکز روی لغاته ولی در کنار اون لغات در قالب جمله مثال زده می شود.
    دوم این که من وقتی کتاب میخوندم با تلفظ نکات مشکل داشتم ولی این نرم افزار تلفظ نکات رو هم میگه.
    سوم این که نرم افزار نکات را در قالب عکس به ما آموزش میده و راحت تر میشه اون نکات رو حفظ کرد، ولی کتاب این قابلیت را ندارد.
    چهارم این که طبق جعبه لایتنر عمل میکنه و از تکرار اضافی و دوره کردن نکات در آینده جلوگیری میکنه.
    پنجم این که قبل از خرید می تونید با پشتیبانیشون تماس بگیرید و اگه سوالی دارید بپرسید. شاید چون این نرم افزار نیاز منو رفع کرد و سیستم آموزشیه اونو دوست دارم اینارو گفتم. بازهم خودتون فکر کنید، پس فردا نیاید یقه ی منو بگیرید بگو خوبه یا بده ها!
    ششم این که چندتا از اساتید خوب زبان اونو به من معرفی کردن و پس از تایید اونها راغب به خرید اون شدم.
    هفتم این که خداییش خوبه

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15