اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کسی با نرم افزار گزینه آخر کار کرده؟(آموزش زبان ارشد)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کسی با نرم افزار گزینه آخر کار کرده؟(آموزش زبان ارشد)

یه نرم افزار اموزش زبان هست(گزینه آخر) که میگن خیلی خوبه.اموزش لغات 504 و یه سری کتاب های دیگه اس
    کسی با این نرم افزار کار کرده؟می خوام بدونم ارزش خرید رو داره؟قیمتش 15000 تومنه.
    می بینیم و نادیده می گیریم!

پاسخ : کسی با نرم افزار گزینه آخر کار کرده؟(آموزش زبان ارشد)

من با نرم افزار زبان عمومی گزینه آخر کار کردم.
    این حرف مال دو سال پیشه، زمانی که میخواستم کنکور ارشد بدم. (سال 87 )
    اگه بگم خوب بود دروغ گفتم، باید بگم عالی بود.
    البته واسه ما فقط زبان عمومی بود ، ولی اینطور که شنیدم انگاری زبان تخصصی هم از سال قبل واسه رشته ی ما طراحی کردن.
    از تخصصی هیچی نمیگم چون نمیدونم!
    عمومی این شکلی بود که : هر روز 20 دقیقه وقت صرفش میکردم، هر روز ازم آزمون میگرفت :cry2: و بعد ظرف مدت کمی که فکر کنم 2 ماه بود ، تمام لغاتشو حفظ شدم و باور کنید هنوز که هنوزه همه لغات تو دهنمه.
    :angry:

دیدگاه

دوست عزیز یاد گیری زبان بستگی به پشتکار شما دارد
      نرم افزار در این زمینه زیاد هستش
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=10159.0

دیدگاه

سلام

تخصصی از روی کدوم کتاب بخونیم خوبه!؟

در ضمن من خودم لغات رو به این روش میخوام بخونم روز رو به 3 قسمت تقسیم میکنی و توی هر قسمت 5 تا لغت
        کافیه

راستی واسه گرامر از روی چی بخونیم!؟

گرامر این یوز خیلی زیاده !

دیدگاه

به نظر من تخصصی کتاب گاج خونده بشه و گرامر خونده نشه بهتره. من از گرامر ضربه بزرگی خوردم، لغات مختلف را حفظ کنید و سعی کنید طرف گرامر نرید. ( البته کسی که زبانش در سطح خوبیه، گرامر بخونه ولی امثال من ؟؟!!! آقا نخونید!!

دیدگاه

زبان عمومی هم درسیه که اگه بتونید بخونید خوبه، ولی خیلی نکته داره. سوالاتش به ظاهر سادست ولی :cry2:

دیدگاه

میخوام بیشتر در باره ی این نرم افزار بدونم
              آیا واقعا مفیده ؟
              جواب میده توی دوماه باقیمانده ؟
              مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

دیدگاه

پاسخ : کسی با نرم افزار گزینه آخر کار کرده؟(آ&#1605

با سلام به همه.
                دوستان اگه هدفتون فقط حفظ کردن لغته من نرم افزار انکی رو پیشنهاد میکنم که طبق سیستم لایتنر شما رو هدایت میکنه، و لغات رو از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت منتقل میکننه و به این صورت فراموش نمیشن.
                حالا بسته به نوع نیاز هر کس این لغات میتونن لغات عمومی یا تخصصی برای آزمون کارشناسی ارشد یا لغات مورد نیاز برای آزمون های تافل یا آیلتس باشند یا برای هر گونه نیاز و هدف دیگه...
                گرامر رو هم نمیشه به هیچ عنوان ازش چشم پوشی کرد، اون هم بنا به موقعیتی که درش هستید باید روش کار بشه، کما اینکه اگر میخواید تنها زبان عمومیتون تقویت بشه و هدف خاصی هم ندارید باید از پایه شروع کنید و با قواعد انگلیسی حتما آشنا بشید؛ برای اینکه ضربه نخورید بهتره منابعو درست انتخاب کنید تا نحوه یادگیریتون درست باشه.
                به نظر من برای کنکور ارشد کتاب گرامر عباس فرزام گزینه خوبی هست، که شما رو با هر آنچه که مربوط به پایه و اصول هست و البته به زبان ساده و روون آشنا میکنه، در کنارش از فلش کارتهای گرامر اسنشیال هم میشه استفاده کرد، اما باز هم تصور میکنم عباس فرزام به تنهایی میتونه پاسخ گو باشه، اما خب بعد از اون و برای تقویت زبان عمومی گرامر این یوز آقای ریموند مورفی که تو هر سه سطح بیسیک و اینتر مدیت و ادونس هم وجود داره، گزینه بسیار خوبیه :agree:

به امید موفقیت همه
                زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست
                امتحان ریشه هاست
                ریشه هم هرگز اسیر باد نیست
                زندگی چون پیچک است
                انتهایش میرسد پیش خدا!

دیدگاه

سلام.
                  من نرم افزار گزینه آخر را برای کنکور امسال گرفتم، بی انصافیه اگه نگم بهترین منبع زبان برای کنکور ارشده.
                  من کلاس زبان رفتم، کتاب های زیادی (البته دست و پا شکسته) خوندم. ولی بازدهی این نرم افزار و روند کارش رو خیلی بهتر میبینم.
                  اول از همه بگم که این نرم افزار صرفاً لغت نیست!! بلکه متن هم به صورت کامل آموزش میده، مبنای کار این نرم افزار مشابه آموزش به روش کتاب 504 واژه است. یعنی مبنا و تمرکز روی لغاته ولی در کنار اون لغات در قالب جمله مثال زده می شود.
                  دوم این که من وقتی کتاب میخوندم با تلفظ نکات مشکل داشتم ولی این نرم افزار تلفظ نکات رو هم میگه.
                  سوم این که نرم افزار نکات را در قالب عکس به ما آموزش میده و راحت تر میشه اون نکات رو حفظ کرد، ولی کتاب این قابلیت را ندارد.
                  چهارم این که طبق جعبه لایتنر عمل میکنه و از تکرار اضافی و دوره کردن نکات در آینده جلوگیری میکنه.
                  پنجم این که قبل از خرید می تونید با پشتیبانیشون تماس بگیرید و اگه سوالی دارید بپرسید. شاید چون این نرم افزار نیاز منو رفع کرد و سیستم آموزشیه اونو دوست دارم اینارو گفتم. بازهم خودتون فکر کنید، پس فردا نیاید یقه ی منو بگیرید بگید خوبه یا بده ها!
                  ششم این که چندتا از اساتید خوب زبان اونو به من معرفی کردن و پس از تایید اونها راغب به خرید اون شدم.
                  هفتم این که خداییش خوبه

دیدگاه

سلام.
                    من نرم افزار گزینه آخر را برای کنکور امسال گرفتم، بی انصافیه اگه نگم بهترین منبع زبان برای کنکور ارشده.
                    من کلاس زبان رفتم، کتاب های زیادی (البته دست و پا شکسته) خوندم. ولی بازدهی این نرم افزار و روند کارش رو خیلی بهتر میبینم.
                    اول از همه بگم که این نرم افزار صرفاً لغت نیست!! بلکه متن هم به صورت کامل آموزش میده، مبنای کار این نرم افزار مشابه آموزش به روش کتاب 504 واژه است. یعنی مبنا و تمرکز روی لغاته ولی در کنار اون لغات در قالب جمله مثال زده می شود.
                    دوم این که من وقتی کتاب میخوندم با تلفظ نکات مشکل داشتم ولی این نرم افزار تلفظ نکات رو هم میگه.
                    سوم این که نرم افزار نکات را در قالب عکس به ما آموزش میده و راحت تر میشه اون نکات رو حفظ کرد، ولی کتاب این قابلیت را ندارد.
                    چهارم این که طبق جعبه لایتنر عمل میکنه و از تکرار اضافی و دوره کردن نکات در آینده جلوگیری میکنه.
                    پنجم این که قبل از خرید می تونید با پشتیبانیشون تماس بگیرید و اگه سوالی دارید بپرسید. شاید چون این نرم افزار نیاز منو رفع کرد و سیستم آموزشیه اونو دوست دارم اینارو گفتم. بازهم خودتون فکر کنید، پس فردا نیاید یقه ی منو بگیرید بگو خوبه یا بده ها!
                    ششم این که چندتا از اساتید خوب زبان اونو به من معرفی کردن و پس از تایید اونها راغب به خرید اون شدم.
                    هفتم این که خداییش خوبه

دیدگاه

سلام من نرم افزار رو تموم کردم ولی اخرش هیچی به هیچی ؟
                      نمیدونم واقعا چرا ؟
                      احساس میکنم پولمو توی اتیش انداختم . شاید باید یه بار دیگه دورش کنم . تازه همه شم کلمه است . جمله ای در کار نیست .
                      مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط namdari70
                        سلام.
                        پنجم این که قبل از خرید می تونید با پشتیبانیشون تماس بگیرید و اگه سوالی دارید بپرسید. شاید چون این نرم افزار نیاز منو رفع کرد و سیستم آموزشیه اونو دوست دارم اینارو گفتم. بازهم خودتون فکر کنید، پس فردا نیاید یقه ی منو بگیرید بگو خوبه یا بده ها!
                        هفتم این که خداییش خوبه
                        سلام.من نرم افزار زبان گزینه اخر نصب کردم تخصصی رو تونستم فعالسازی و اجرا کنم بعدش فایل زبان عمومی رو در مسیر نصب برنامه کپی کردم وقتی خواستم فعالسازی کنم قبلش یک خطا در مورد نت فریم ورک میاد( unhandled exception has occurred in your application) وقتی continue رو میزنم نرم افزار ناقص اجرا میشه و نمی تونم زبان عمومی رو فعالسازی کنم.راه حل چیه؟یعنی مشکل از نرم افزار هست؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MMHH1992
                          سلام.من نرم افزار زبان گزینه اخر نصب کردم تخصصی رو تونستم فعالسازی و اجرا کنم بعدش فایل زبان عمومی رو در مسیر نصب برنامه کپی کردم وقتی خواستم فعالسازی کنم قبلش یک خطا در مورد نت فریم ورک میاد( unhandled exception has occurred in your application) وقتی continue رو میزنم نرم افزار ناقص اجرا میشه و نمی تونم زبان عمومی رو فعالسازی کنم.راه حل چیه؟یعنی مشکل از نرم افزار هست؟
                          یکی رو که نصب کنی یکیه دیگه احتیاجی به نصب نداره
                          و فکر کنم توی ویندوز 7 و 8 خوب اجرا نمیشه بهتره از یک متخصص کمک بگیرید
                          من که نصب کردم کلی دردسر داشت زمان اجرا شدنش مثلا با هر 10 تا یا 5 تا کلمه کار کردن از برنامه خارج میشد و باز باید مجدد دبل کلید میکردی باز از مجدد شروع میکردی . خلاصه من که پشیمون شدم .

دیدگاه

آقا قاطی کردیددددددددددددددد.

من ابتدا نرم افزار قدیمی گزینه آخر را گرفتم و بدون دادن هیچ هزینه ی اضافی ای برای امسال نرم افزارمو به روزرسانی کردم.

صحبت های شما یه قسمتش مربوط به ورژن قدیمی و یه قسمت دیگش مربوط به ورژن جدیده نرم افزاره!!!!!!!!!
                            ساده ترین راه اینه که با پشتیبانی تماس بگیرید، به راحتی مشکلتون حل میشه.

برای نصب ورژن های قدیمی گزینه آخر بر روی ویندوز 7 و 8 باید از طریق کلیک راست کردن و انتخاب گزینه ی Run as administrator نرم افزارو به ویندوز خود معرفی کنید (که البته این مورد برای همه ی نرم افزارهای ایرانی باید انجام بشه و بحث گزینه آخر نیست!!)

ورژن آخر نرم افزار گزینه آخر به راحتی و بدون هیچ مشکلی روی ویندوزهای 7 و 8 و حتی 8.1 نصب میشه!!!!

نرم افزار فقط لغت نیست و ریدینگ هم کامل آموزش میده!!!!!!!!!

تماس بگیرید، اول بفهمید کدوم ورژن از نرم افزارو دارید و بعد به دنبال راه حل باشید!!!

نرم افزاره بسیار خوبیه، من به نرم افزار زبان تخصصی مسلط شدم و خداوکیلی راضی هستم.

به شما هم پیشنهاد میکنم نرم افزارهای قدیمیتونو پدیت کنید، به نرم افزار کامل مسلط بشید و بعد درموردش قضاوت کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kolinda
                              آقا قاطی کردیددددددددددددددد.

من ابتدا نرم افزار قدیمی گزینه آخر را گرفتم و بدون دادن هیچ هزینه ی اضافی ای برای امسال نرم افزارمو به روزرسانی کردم.

صحبت های شما یه قسمتش مربوط به ورژن قدیمی و یه قسمت دیگش مربوط به ورژن جدیده نرم افزاره!!!!!!!!!
                              ساده ترین راه اینه که با پشتیبانی تماس بگیرید، به راحتی مشکلتون حل میشه.

برای نصب ورژن های قدیمی گزینه آخر بر روی ویندوز 7 و 8 باید از طریق کلیک راست کردن و انتخاب گزینه ی Run as administrator نرم افزارو به ویندوز خود معرفی کنید (که البته این مورد برای همه ی نرم افزارهای ایرانی باید انجام بشه و بحث گزینه آخر نیست!!)

ورژن آخر نرم افزار گزینه آخر به راحتی و بدون هیچ مشکلی روی ویندوزهای 7 و 8 و حتی 8.1 نصب میشه!!!!

نرم افزار فقط لغت نیست و ریدینگ هم کامل آموزش میده!!!!!!!!!

تماس بگیرید، اول بفهمید کدوم ورژن از نرم افزارو دارید و بعد به دنبال راه حل باشید!!!

نرم افزاره بسیار خوبیه، من به نرم افزار زبان تخصصی مسلط شدم و خداوکیلی راضی هستم.

به شما هم پیشنهاد میکنم نرم افزارهای قدیمیتونو پدیت کنید، به نرم افزار کامل مسلط بشید و بعد درموردش قضاوت کنید.
                              آقا قاتی چیه
                              من که نمیخوام دروغ بگم
                              اولا که نرم افزار من مربوط به سال پیشه
                              در سون هم نصب کردم درست کار نمیکرد هر دو دقیقه که کار میکردی از کار می یوفتاد
                              به هموون شکل به هر حال دورش کردم وولی چیزی یاد نگرفتم فقط هم کلمه بود . من که متن ندیدم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X