اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کدوم plc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کدوم plc

fvhd diبرای یه پروژه دانشجویی چه plc رو معرفی می کنید که ارزون باشه ؟ و اگه خواستم کارم روتولیدی کنم به مشکل نخورم ؟
    من تا حالا عملی با plc کار نکردم ولی برناه logosaftرو بلدم .اگه ممکنه یه کمم اطلاعات عملی در مورد اون plc که معرفی می کنین بدین

پاسخ : کدوم plc

دوست عزیز باید کاری که میخوای بکنی مشخص باشه.
    چون تعداد ورودی و خروجی تو پی ال سی مهمه.
    تو بازار فکر کنم در حال حاضر فتک و دلتا قیمت مناسب تری داره.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط m.plusboy
      fvhd diبرای یه پروژه دانشجویی چه plc رو معرفی می کنید که ارزون باشه ؟ و اگه خواستم کارم روتولیدی کنم به مشکل نخورم ؟
      من تا حالا عملی با plc کار نکردم ولی برناه logosaftرو بلدم .اگه ممکنه یه کمم اطلاعات عملی در مورد اون plc که معرفی می کنین بدین
      قیمت این لوگو ها حدود 120 تومنه
      فک کنم قیمت بیشتر بدردت بخوره تا نوع تجهیز :mrgreen:

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

;کاری که می خواهم انجام بدم 4 تا ورودی داره که 4 تا سنسور هستن و 6تا خروجی داره که یکیش lcd یه .

دیدگاه

معمولا تو پی ال سی های کامپکت نسبت ورودی به خروجی 60 به 40 است.
          یعنی وقتی میگیم بیست i/o (ورودی و خروجی) . 12 تا ورودی داریم و 8 تا خروجی داریم .
          چون تعداد ورودی و خروجی شما زیاد نیست فکر کنم بتونی از پی ال سی های ارزون قیمت همون طور که اقا سعید گفت استفاده کنی.

دیدگاه

لو گو برای کار شما عالیه ولی مشکل اینجاست که اکثر لوگو های بدون نمایشگر (ارزانتر)دارای چهار خروجیه
            شما میتونی از پی ال سی زیر با یک ماژول توسعه استفاده کنی
            LOGA! 12/24 RCO
            ماژول :LOGO! DM 12/24 R

یک لوگو دارای 8 خروجی اما با نمایشگر
            LOGO! 24 L

دیدگاه

سلام
              شرکت omron هم plc هائی داره مثل LOGO که اسمش ZEN هست و قیمت های مناسبی داره و در مدل هایی با 12 ورودی و 8 خروجی هم تولید میشن.

دیدگاه

سلام

PLC های LS حالت بهینه داره یعنی هم از نظر کیفیت خیلی خوبه و هم از نظر قیمت. تمام IC های مورد استفاده در این PLC ها ساخت شرکت Motorola آمریکا می باشد. خود این PLC ها ساخت کره جنوبی یا همان LG هست که بخش سیستمهای اتوماسیون خود را LS نامگذاری کرده.
                دسترسی به این نوع PLC و تمام ماژولهای آن بسیار آسان و در دسترس است. در ایران خدمات پس از فروش و کلاسهای آموزشی و کتب آموزشی هم توسط شرکت ایمن تابلو برگزار می شود.
                برای هر گونه اطلاعات بیشتری می توانید با ایمیل زیر تماس حاصل فرمائید.
                s.jafari@eamentablo.com
                برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم
                زیرا درگیر دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند

دیدگاه

سلام
                  اگر پی ال سی میخوای ارزون قیمت باشه لیان و تینگت که ساخت چین و تایوان هستن فتک هم خیلی خوبه و هم قیمتش مناسبه ولی اگر کارت با مینی پی ال سی حل میشه لو گو زیمنس بهترین گزینه هست ولی یه چیزی با همین تعداد ورودی و خروجی که لو گو داره مارک تینگتش تقریبا 100 هزار تومنه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X