اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با کامپایل کردن توسط keil

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با کامپایل کردن توسط keil

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من تازه keil رو نصب کردم و یک برنامه برای تست کردن اینکه ببینم درست نصب شده یا نه نوشتم. در قسمت پایین که error ها نمایش داده میشن این پیغام اومد
    Build target 'Target 1'
    assembling SAM7.s...
    SAM7.s: Error: A9932E: LICENSE ERROR (R230: CONNECT TO UVISION KERNEL FAILED)
    Target not created
    نمیدونم ایراد کجاست که کامپایل نمیشه.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید :cry:

پاسخ : مشکل با کامپایل کردن توسط keil

سلام عزیز
    اونطوری که این پیغام داده مشکل لایسنس داری!!
    مگه کرکش نکردی؟
    Aristar Group - Always And Forever

دیدگاه

کرکش کرده بودم ولی نشد. برنامرو دوباره نصب کردم درست شد :icon_razz: ولی الان مشکل تو برنامه نویسی دارم. :cry: با at91sam7s256 می خوام کار کنم. وقتی می نویسم ;AT91C_PIOB_PER = 0x80000* از AT91C_PIOB_PER ایراد میگیره، میگه test5.c(4): error: #20: identifier "AT91C_PIOB_PER" is undefined
      متوجه نمیشم ایراد کجاست. :angry: میتونید کمکم کنید؟ ولی وقی برای سری 7x اینو مینویسم ایراد نمیگیره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahriar6688
        کرکش کرده بودم ولی نشد. برنامرو دوباره نصب کردم درست شد :icon_razz: ولی الان مشکل تو برنامه نویسی دارم. :cry: با at91sam7s256 می خوام کار کنم. وقتی می نویسم ;AT91C_PIOB_PER = 0x80000* از AT91C_PIOB_PER ایراد میگیره، میگه test5.c(4): error: #20: identifier "AT91C_PIOB_PER" is undefined
        متوجه نمیشم ایراد کجاست. :angry: میتونید کمکم کنید؟ ولی وقی برای سری 7x اینو مینویسم ایراد نمیگیره
        سلام
        این رجیستری که شما از آن استفاده می کنید برای پورت B هست. در 7S فقط یک پورت داریم A اما در 7X دو پورت A,B داریم.
        پس می توانی به صورت زیر برای پورت A این دستور را استفاده کنید.
        ;AT91C_PIOA_PER = 0x80000*

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X