اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با interactively rout connections در windows 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با interactively rout connections در windows 7

سلام به همگی
    من وقتی در محیط PCB نرم افزار Altium ودر ویندوز سون از دستور interactively rout connections استفاده می کنم با حرکت ماوس مسیر مسی که به نشانگر ماوس وصل هست دیده نمیشه تا اینکه این عملیات پایان پیدا کنه ولی در ویندوز XP این مشکل رو ندارم کسی از دوستان دلیل این مشکل رو میدونه ؟

پاسخ : مشکل با interactively rout connections در windows 7

صفحه تاریکه دیده نمیشه؟ یا علامت به علاوه ماوس میاد ولی ترک دیده نمیشه؟
    اگه اولی هست باید تنظیمات مربوط به mask level تغییر داده بشه.
    اگه دومی هست این مورد وقتی پیش میاد که دابل کلیک کنید و وقتی این اتفاق میفته یک بار راست کلیک میتونه مشکل رو حل کنه.
    It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

پاسخ : مشکل با interactively rout connections در windows 7

ممنون از پاسخی که دادید من در ویندوز XP این مشکل رو ندارم .روش هایی را که گفته بودید امتحان کردم ولی نتونستم جواب بگیرم بنظر میاد ایراد کار جای دیگه هست چون من ویندوز 7رو تازه عوض کردم و نرم افزار ALTIUM را هم بلافاصله بعد از تعویض ویندوز 7 نصب کردم اما این مشکل بر طرف نشد. همین طورکه می دونید خاصیت interactively rout connections اینکه قبل از کلیک کردن برای ثابت شدن مسیر مسی ، مسیر رو با اتصالی که به مکان نمای ماوس داره ، نمایش میده ولی من تو ویندوز سون نمی تونم این حالت رو ببینم و بعد از اینکه مسیر کاملا ترسیم شد و ازاین دستور خارج شدم، مسیر rout شده نمایش داده میشه. امیدوارم مشکل موجود رو خوب توضیح داده باشم. اگه راهی دیگه به نظرتون میرسه ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X