اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

LCD / monitor / TV

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

LCD / monitor / TV

سلام به همه دوستای گلم ، یه پروژه ای دارم که میخوام کمکم کنید :question: من میخوام با میکرو یه دستگاهیو اتوماسیونش کنم اما مشکلم اینه که می خوام منو هایی داشته باشم برای کنترل فرایند و اینو تو یه صفحه ای مثل ال سی دی های گرافیکی نشون بدم اما تو سایز بزرگ که اپراتور راحت بتونه باهاش کار کنه از دوستای گلم میخوام هر کی میتونه هر کمکی به من کنه از چه وسیله ای استفاده کنم
    M.R.R

LCD / monitor / TV

کسی نیست مرا یاری کند؟ :angry:
    M.R.R

دیدگاه

پاسخ : LCD / monitor / TV

با میکرو میتونید تصاویری رو روی مانیتور یا تلوزیون نمایش بدید اما بسیار سخت و بیکیفیت میشه
      پیشنهاد میکنم یه pc واسش در نظر بگیر و با یه برنامه رو سیستم و یه میکرو اتوماسیون رو انجام بدی
      یه مینی pc هم جواب کارتو میده

دیدگاه

ممنون از راهنماییت اما بیس اتوماسیونم با pc هست اما کنترلر فرعی هم داره که باید پرتابل باشه ، برای این کار به یک مانیتور کم حجم و سبک و تقریبا 10 تا 12 اینچ نیاز دارم ، به نطر شما چه میشه کرد؟
        M.R.R

دیدگاه

پس باید بری سراغ ارم
          فکر نکنم avr بتونه تو این سایز جواب بده اگر هم بده باید تعداد عکس ها کم باشه و با کیفیت پایین

دیدگاه

با این LCD N96 هایی که سایت میفروشه فکر کنم بتونی کار کنی. avr رو جواب میده، البته همونطور که علی جان گفتن، باید کیفیت عکسات پائین باشه. می تونی برای اینکه خیلی تابلو نباشه از پس زمینه سیاه استفاده کنی و فقط بعضی جاهاش رو کلید طراحی کنی. اینطوری احتمالاً خوب میشه.

البته این اندازش یه مقدار کوچیکه، ولی شاید کارت رو راه انداخت
            دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X