اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلاتی در کدویژن و پروتئوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکلاتی در کدویژن و پروتئوس

با سلام.
    کدویژن ورژن 2.03 دا
    وقتی در پروتئوس برنامه ساده نوشته شده در کدویژن ورژن 2.03 را ران و سپس استوپ می کنم تا متغیر های فعلی میکرو را بخونم ، می بینم که متغیر های من حتی اونها که مستقیما مقدار دهی کردم ، مقدار ندارند و با یغام not within memory block مواجه می شم و از برنامه متعاقبا جواب نمی گیرم.
    کدویژن ورژن 2.05 را نصب و کرک می کنم ، این ورژن کدهای تولید شده توسط کدویزارد خود راکلا به عنوان خطا معرفی می کنه و در نتیجه غیر قابل استفاده شده.روی دو سیستم نصب کرد
    ممنون از راهنمایی ها تون

پاسخ : مشکلاتی در کدویژن و پروتئوس

در مورد کدویژن 2.05 اشتباه می کنی
    من دو ماهه دارم باهاش کار می کنم
    هیچ مشکلی ندارم
    هستم اگر می روم گر نروم نیستم

دیدگاه

مسئله همینه که من ندیدم تو نت کسی با این نرم افزار مشکل داشته باشه.من مشکل دارم.رو کامپیوتر و لب تاپ سون و ایکس پی

دیدگاه

not within memory block
        این ایراد به برنامه پروتئوس ربطی نداره ایراد سیستم عامل هست
        ممنکنه اون فایل کرک به خود برنامه آسیب زده باشه از یه ورژن دیگه و یا یه کرک دیگه استفاده کن
        معجزه پس از معجزه می آید و شگفتی ها از تجلی باز نمی مانند.

دیدگاه

منم دارم کار میکنم تا الان مشکلی نداشتم.کدویژن 2.5 و پروتئوس 7.6

دیدگاه

مشکل کدویژنم حل شد. :wow: :wow:
            بعد از کپی فایل کر ک تو پوشه bin ،از همون فایل کرک برای باز کردن کدویژن استفاده می کردم که باعث می شد این خطاها را داشته باشه.
            حالا مونده پروتئوس

دیدگاه

مشکل پروتئوسم هم حل شد
              با توجه به حد اکثر مقدار متغیرم ، آن را از نوع int تعریف کردم.اما تو این فرمول که برای بدست آوردن همون منغیر استفاده می کردم ، g=8*((q*256*w)/16000000 ،ک q,w به ترتیب برابر 256 و 455 هستن ، که در طول بدست آوردن متغیر چون مقدارش از 32768 که ماکسیمم مقدار قابل پذیرش int هست ، در یک زمان خیلی کم ، بیشتر می شه ، تو پروتئوس این خطا را میده.وقتی اون را unsigned int کردم درست شد.البته ظاهرا در همون وضعیت int در نهایت مقدار g را درست می داد.چون شکل موج این قسمت از برنامه من درست بدست می آمد

دیدگاه

دقت کنین که خود متغیر g حد اکثر یه عدد سه رقمی هستش به همین دلیل من int را کافی دونستم.

دیدگاه

وقتی اون را unsigned long int تعریف کردم درست شد unsigned long int unsigned long int

دیدگاه

سلام
                    داداش من یک مشکل اساسی دارم واسه یادگیریه سی
                    اونم اینه که هر کاری می کنم کدویژنم نصب نمیشه
                    یک قفلی میاد که دیگه نمی فهمم باید چیکار کنم
                    بعدش فلاپی رو نشون میده منم فلاپی ندارم
                    خلاصه نمی فهمم باید چیکار کنم
                    آیا یک کامپایلر دیگری نیست که بشه باهاش زبان سی رو کامپایل کرد ؟
                    خلاصه این که هر کاری که می کننم کدویژنم نمیاد بالا , یعنی میاد بالا ولی اون قفل اجازه نمیده کار کنم
                    مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

دیدگاه

یعنی کسی نیست که بیاد و به من بفهمونه واسه نصب کدویژن بعد از اون قفل مزاحم باید چیکار کنم :angry: :angry:
                      مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X