اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خودروهای الکتریکی و هیبریدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خودروهای الکتریکی و هیبریدی

با سلام خدمت همه اعضای محترم.من میخوام راجع به خودروهای الکتریکی و به خصوص هایبرید مطالب کاملی در حد ساخت و طراحی بدونم.کسی در این موارد کار کرده که بتونه refference بده یا کمکی بکنه؟
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

پاسخ : خودروهای الکتریکی و هیبریدی

با سلام مجدد،جدا کسی در این سایت درباره خودروهای هیبریدی چیزی نمیدونه؟!!!!! یعنی کسی اینجا در دوران دانشجویی در این زمینه کاری نکرده؟!!!! لطفا اگه کسی بلده ولی حال نداره تورو خدا حوصله کنه و شروع کنیم دیگه :surprised:
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

سلام
      مشکل دقیقا همون حال که منم ندارم واقعا زمونه بد شده دیگه حسی برایه توضیح دادن نیست شما هرچی می خوایی بپورس من قول می دم جواب بدم ولی شرح حال لطفا نپرس سوالایه کوچولوموچولو بپرس که دستم به تایپ بره
      اگه می خوایی بسازی من تا آخرش کمک می کنم و کلی ایده با حلم بهت میدم و همه شهرت و جایزه هاشم برایه خود شما فقط میمونه یک چیز که اونم بوجته که از من می پرسی نرو سراغ این کار که تو ایران جواب نمی ده منظورم اینه که احتمال 99.99% پولت بر نمی گرده

دیدگاه

پیوست کردم مقاله رو
        فایل های پیوست شده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
          پیوست کردم مقاله رو
          سلام علی جان.ممنون
          من تا حالا اینترنت نداشتم و از امروز ADSL2+برام وصل شد.بازم کسی چیزی داشت بفرسته.البته من نمی خوام بسازم که!!!! میخوام برم تو تحقیقات تیمیشون
          جانم به فدای ائمه اطهار

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X