اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست فوری در مورد فرستنده FM

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست فوری در مورد فرستنده FM

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و عرض تبریک سال نو.

آقا به قول معروف من تازه وارد هستم.

آقا من به جهت پایان نامه احتیاج به یک فرستنده و گیرنده ترجیحا " FM و وات بالا با برد حداقل 5 کیلومتر در داخل مناطق شهری هستم تاکید میکنم حداقل با برد 5 کیلومتر در داخل محیط بسته شهر.

کلا" مدار فرستنده گیرنده میخوام مثل واکی تاکی یا بیسم.

چون وقت من خیلی کم هست کسی از دوستان می تونه کمکم کنه ؟

فقط چند نکته :

1.مدار تست شده و تضمینی باشد نه از اینها که میگن 5 کیلومتر بعد که مونتاژ میکنی میشه 5 متر !

2.مدار بازدهی خوبی داشته باشد و پایدار باشد.

3.قابل حمل باشه.

4.کوچک و جم و جور باشه.

لطفا " دوستان هرچه سریعتر و فوری PM خصوصی بدن و اعلام کنند و حتما"با ذکر نام و شماره تماس.

با تشکر فراوان.

ارادتمند شما.

آریا.

پاسخ : درخواست فوری در مورد فرستنده FM

با سلام.

آقا من شنیده بودم اسم فرستنده و گیرنده همه رو به وحشت می اندازد نه تا این اندازه ! حداقل برای این انجمن با این سطح بالا !

جالبه 14 نفر بازدید کننده بدون کوچکترین جوابی.

با تشکر.

دیدگاه

چاکریم تونستی گیر بیاری ما رو هم خبر کن.
      منم مثه تو!!!

دیدگاه

سلام !
        این اولین پستمه امیدوارم مفید واقع بشه !
        تو این پی دی اف یه مشت مداره که یه دونش فرستنده ی FM با برد 6Km هستش3 تا 3 و نیم وات !
        البته من هیچ تظمینی نمیکنم درست در میاد یا نه !!!
        منبعش هم یادم نیست !

http://parsaspace.com/files/5969558884/?c=723

دیدگاه

سلام
          یه سری مدار توی کتابای اقای بخت اور هست . یه کتاب دیگه هم هست که اسم دقیقش یادم نیست اما اگر بری کتابخونه " فرستنده های اف ام " رو سرچ کنی پیدا میکنی . جلدش کتابش ابیه . به نظر من اول کتابای اقای بخت اور رو بخونید تا یکم اطلاعاتتون بره بالا بعد برین و مدارای اون کتاب ابیه رو بسازین . انگار تا برد 15 کیلومتر رو هم داشت
          یه کتاب فوق العاده کمیاب هم دارم که یه فرستنده با برد 5000کیلومتر ( بله .شعاع بردش 5000کیلومتره ) داره . تو نقشش یه چیزای اجق وجق مثل نبشی در و الومنیوم و... داره و البته از لامپهای خلا توش استفاده شده . این از این
          در مورد برد کم فرستنده باید بگم که انتن یک فرستنده به شدت و به طرز فاجعه باری روی برد اون تاثیر میزاره به حدی که من خودم به شخصه یه بار تجربه کردم با یه فرستنده 2 ترانزیستوری ( که ساخته دوران نو پاییم بود ) که به زور 10 متر رو جواب میداد ( چون بهش یه سیم معمولی 70 سانتی که تو خود بسته کیتش بودو وصل کرده بودم ) وقتی به انتن خونمون وصلش کردم صداش رو به وضوح از فاصله پشت بوم میشنیدم ( 4 طبقه ) و تقریبا تا 60 متر هم جواب میداد
          اگر برد خیلی براتون مهم نیست توصیه من فرستنده یک وات مشهد کیته که با یه انتن خوب تا 2 کیلومترم جواب میده کوچک هم هست
          برای یه همچین توانی بعید میدونم جمع و جور بتونید بسازین چون باطری این مدار یه یک کیلویی میشه ( بستگی به زمان پرتابل بودنشم داره ها )
          برای گیرندش بهتره از گیرنده های اماده استفاده کنید و در مرحله بعد با وسواس خیلی زیادی اگر پیدا نکردید خودتون بسازید

دیدگاه

سلام رییس
            اگه بیسیم میخای راحت تر بگو بقیه بتونن راهنماییت کنن
            بیسیمهای تاکی واکی(بیسیم تجاری-مثل بیسیم پلیس و ... )را در خیابان لاله زار میتونی پیداکنی
            البته از نمایندگی موتورولله نه دستفروش و قاچاق فروش
            درضمن اونا همشون خام هستن و برنامه ندارن
            یعنی باید اونارو با یه فرکانس خالی که البته برای این کار باید مجوز داشته باشی پروگرم کنی
            اگه نه واقعا می خای فرستنده fm بسازی اونم وات بالا باید بگم که 20تا دکتر و مهندس دور هم جمع می شن یک سال شایدم بیشتر رو یه پروجه کار میکنن تا آخرش یه فرستنده گیرنده این مدلی میدن بیرون که نقشه هاشو عمرن دست غریبه نمیدن
            ضمنا جدیدا دیگه دیجیتالی کار میکنن در این مورد شاید نقشه انالوگشو ارایه بدن که اونم به درد کسی نمیخوره
            یه چیز دیگه که یادم رفت اینه که برای برد بیشتر از پکیلومتر باید مجوز داشته باشی وگرنه 2سوته دستگیر میشی
            اگه نتونستم واضحتر بگم ببخشید :agree:[/size]
            mOhAmAd ReZa AmErI

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ang.ameri
              سلام رییس

موتورولله
              ببخشید میگن موتورولا بزرگه و سابقه داره ولی نه این قدر :smile:
              :agree:[/size]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X