اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چه برقی آدمو می گیره؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چه برقی آدمو می گیره؟

سلام
    چه برقی آدمو می گیره؟

پاسخ : چه برقی آدمو می گیره؟

برقی که خیلی سیریش باشه!
    جدا از شوخی برق گرفتگی بیشتر به ولتاژ مربوط میشه تا جریان چون مقاومت بدن در شرایط طبیعی 900 اهم هست
    من که امتحان کردم از حدود 36 دیگه ادم برق گرفتگی رو حس میکنه البته دلیل نمیشه زیر این مقدار تاثیر منفی نداشته باشه رو بدن و مخصوصا شبکه های عصبی و قلب
    میتونید یه امتحان بکنید! سیم تلفن در حالت ازاد 45vac برق داره میتونید یه تستی بکنید
    فقط باید خوش شانس باشید تو اون لحظه خط تون زنگ نخوره که ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alirf
      سلام
      چه برقی آدمو می گیره؟
      برق بد و بی جنبه!

سوالتون یکم نا مفهومه ولی اگه منظورتون شک دادن به انسانه هر برقی که جریانش زیاد باشه میتونه شما رو بگیره (شک وارد کنه)

حتی اگه شما دستتون رو به کیس سیستمتون بزنید و یک دست دیگتون رو خیس کنید و به دیوار بزنید احساس برق گرفتگی خفیف میکنید...

موفق باشید

دیدگاه

دوست عزیز به جون خودم این موضوع تا حالا 10000000000000000000000000000000 بار در موردش توی همین انجمن بحث شده. یه سرچی بزن بعد بیا و دوباره بپرس :NO:
        دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد پور آزاد
          دوست عزیز به جون خودم این موضوع تا حالا 10000000000000000000000000000000 بار در موردش توی همین انجمن بحث شده. یه سرچی بزن بعد بیا و دوباره بپرس :NO:
          برای تمام درگذشتگان مخصوصا آقای حامد پورآزاد (که احتمالا تا حالا فوت کردن )صلوات! :icon_razz:
          پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر حسنی کاخکی
            برای تمام درگذشتگان مخصوصا آقای حامد پورآزاد (که احتمالا تا حالا فوت کردن )صلوات! :icon_razz:
            من چرا در بگذرم؟ :mrgreen:

ما هستیم، اما شما صلوات رو مرحمت بفرما. شاید به دردمون خورد :nice:
            دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X