اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت قفل رمز با کارت تلفن با قابلیت ثبت 6 کارت تلفن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت قفل رمز با کارت تلفن با قابلیت ثبت 6 کارت تلفن

سلام دوستان عزیز. میدونم موضوعش خیلی قدیمیه ولی من این قفل رو با اتمگا 8 ساختم وبا بسکام برنامشو نوشتم .گفتم شاید بدرد کسی بخوره
    من خودم زیاد دنبال همچین قفلی گشتم ولی جائی پیدا نکردم .این قفل قابلیت ثبت 6 کارت رو داره و چهاتا دکمه داره .سه تا دکمه در قسمت کنترل دستگاه قرار داره و 1 دکمه هم در قسمت کارت خوان برای استفاده کننده.
    اینم لینک دانلود:
    http://www.4shared.com/file/t6QXaL5h/card-Reader-Security-System.html
    وقتي همه نيروهاي جسمي و ذهني متمرکز شوند توانايي فرد براي حل مشکلات به طور حيرت انگيزي چند برابر مي شود .
    نرمن وينسنت پيل

پاسخ : ساخت قفل رمز با کارت تلفن با قابلیت ثبت 6 کارت تلفن

یادش بخیر...پروژه ی کاردانی بنده هم یه همچین عنوانی داشت...ولی بیشتر حالت سیستم امنیتی داشت ، چون تمام ورود و خروج ها در سیستم با ذکر ساعت و تاریخ ثبت میشد

دیدگاه

آقا حامد اطلاعات ورود و خروج رو در کامپیوتر ثبت میکردید؟ اگه اینطوری بوده میشه کمی راهنمائی کنید؟
      وقتي همه نيروهاي جسمي و ذهني متمرکز شوند توانايي فرد براي حل مشکلات به طور حيرت انگيزي چند برابر مي شود .
      نرمن وينسنت پيل

دیدگاه

بله ، حتما...

پروژه ی من دارای سه Reader بود که میتونست در ورودی سه در قرار بگیره....

هر سه ریدر با یه کابلی مثل کابل شبکه (قیافش شبکه بود ولی ارتباطش SPI بود ) به یه مادر بورد وصل میشد و اون مادربورد هم با پورت USB به PCوصل میشد...

کاربر میتونست به هر کسی که میخواست وارد اتاق بشه یک کارت بده و اجازه ورود و خروج رو هم به افراد بده...

اینم یه عکس از برنامه سی شارپ:

موفق باشید

دیدگاه

آقا حامد الان این پروژتون عملیاتی هست و یا استفاده نمیشه؟ ممنون میشم توضیح بدید.
          نرمن وينسنت پيل

دیدگاه

نوشته اصلی توسط javad1354
            سلام دوستان عزیز. میدونم موضوعش خیلی قدیمیه ولی من این قفل رو با اتمگا 8 ساختم وبا بسکام برنامشو نوشتم .گفتم شاید بدرد کسی بخوره
            من خودم زیاد دنبال همچین قفلی گشتم ولی جائی پیدا نکردم .این قفل قابلیت ثبت 6 کارت رو داره و چهاتا دکمه داره .سه تا دکمه در قسمت کنترل دستگاه قرار داره و 1 دکمه هم در قسمت کارت خوان برای استفاده کننده.
            اینم لینک دانلود:
            http://www.4shared.com/file/t6QXaL5h/card-Reader-Security-System.html
            دوست عزیز اگه ممکنه کمی بیشتر در مورد مدارتون توضیح بدید و همینطور خیلی بهتر میشد اگه از یک آل سی دی برای نمایش حالت قفل بازکن و اعمال تنظیمات استفاده میکردید
            خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز ، چگونه مردن را خود خواهم آموخت
            "دکتر علی شریعتی"

دیدگاه

نوشته اصلی توسط javad1354
              آقا حامد الان این پروژتون عملیاتی هست و یا استفاده نمیشه؟ ممنون میشم توضیح بدید.
              بله کار میکرد...عملیاتی هم بود...بدون هیچ مشکلی ....

ولی خوب پروژه ی دانشجویی بود دیگه...استاده که کلا کفش بریده بود

در مورد چه چیزیش میخوای برات توضیح بدم؟

با اجازتون پست های اسپم رو هم پاک کردم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeedgreat
                دوست عزیز اگه ممکنه کمی بیشتر در مورد مدارتون توضیح بدید و همینطور خیلی بهتر میشد اگه از یک آل سی دی برای نمایش حالت قفل بازکن و اعمال تنظیمات استفاده میکردید
                دوست عزیز باسلام .
                من شماتیک مدارو توی ÷رتئوس کشیدم ولی متاسفانه شماتیک کارت خوان مورد نظر را نداشت و مجبور شدم فقط اسم ÷ایه هارو بنویسم. از ال سی دی عمدا استفاده نکردم تا مدار ارزانتر تهیه بشود . قسمت کاربر نیاز به هیچی نداره فقط یه کارت خوان میخواد و یه دکمه فشاری . شما قبلا باید کارت مورد نظر رو وارد کارت خوان کنید و با دکمه رجیستر اونو ثبت کنید و بعد دیگه اون کارت توسط میکرو قابل شناسائی میباشه و کافیه اونو داخل کارت خوان بزاره و دکمه رید (خواندن) رو بزنه و اگه کارت شناسائی بشه ال ای دی سبز روشن میشه همچنین رله برای مدت 1 ثانیه عمل میکنه و اگه کارت مجاز نباشه ال ای دی قرمز روشن میشه . یه دکمه حذف داره که کارتی رو که روش میزاری میتونی از حافظش ÷اک کنی و یه دکمه حذف کلی داره که اگه اونو بزنی کل حافظه ÷اک میشه .
                اگه توضیح بیشتری نیاز داشتید بفرمائید .
                نرمن وينسنت پيل

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد مهری
                  با اجازتون پست های اسپم رو هم پاک کردم
                  متشکرم .
                  نرمن وينسنت پيل

دیدگاه

سلام لینک دانلود خراب است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X