اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فرستنده اف ام با برد 5 کیلومتر می خوام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فرستنده اف ام با برد 5 کیلومتر می خوام

یه فرستنده اف ام بابرد زیاد و کیفیت بالا می خوام.
    خواهشا نگین برو تو سایت سرچ کن.
    من کاملا آماتورم.
    کمکم کنید

پاسخ : فرستنده اف ام با برد 5 کیلومتر می خوام

به اینجا سر بزنید
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=49403.0

دیدگاه

سلام
      من یه مدار فرستنده اف بابرد بالاعملی/2کیلومترحداقل}میخوام.اگه میشه کمکم کنید.بخدا پروژه ساخت دارم امکان افتادنم خیلی قوی هست
      ممنون میشم اگه برام بفرستید
      باتشکر

دیدگاه

سلام
        یه سری مدار توی کتابای اقای بخت اور هست . یه کتاب دیگه هم هست که اسم دقیقش یادم نیست اما اگر بری کتابخونه " فرستنده های اف ام " رو سرچ کنی پیدا میکنی . جلدش کتابش ابیه . به نظر من اول کتابای اقای بخت اور رو بخونید تا یکم اطلاعاتتون بره بالا بعد برین و مدارای اون کتاب ابیه رو بسازین . انگار تا برد 15 کیلومتر رو هم داشت
        یه کتاب فوق العاده کمیاب هم دارم که یه فرستنده با برد 5000کیلومتر ( بله .شعاع بردش 5000کیلومتره ) داره . تو نقشش یه چیزای اجق وجق مثل نبشی در و الومنیوم و... داره و البته از لامپهای خلا توش استفاده شده . این از این
        در مورد برد کم فرستنده باید بگم که انتن یک فرستنده به شدت و به طرز فاجعه باری روی برد اون تاثیر میزاره به حدی که من خودم به شخصه یه بار تجربه کردم با یه فرستنده 2 ترانزیستوری ( که ساخته دوران نو پاییم بود ) که به زور 10 متر رو جواب میداد ( چون بهش یه سیم معمولی 70 سانتی که تو خود بسته کیتش بودو وصل کرده بودم ) وقتی به انتن خونمون وصلش کردم صداش رو به وضوح از فاصله پشت بوم میشنیدم ( 4 طبقه ) و تقریبا تا 60 متر هم جواب میداد
        اگر برد خیلی براتون مهم نیست توصیه من فرستنده یک وات مشهد کیته که با یه انتن خوب تا 2 کیلومترم جواب میده کوچک هم هست
        برای یه همچین توانی بعید میدونم جمع و جور بتونید بسازین چون باطری این مدار یه یک کیلویی میشه ( بستگی به زمان پرتابل بودنشم داره ها )
        برای گیرندش بهتره از گیرنده های اماده استفاده کنید و در مرحله بعد با وسواس خیلی زیادی اگر پیدا نکردید خودتون بسازید

دیدگاه

این سایتو ببینید مدار کاملا حرفه ای و عملی توش گذاشته. همه چی از جمله شماتیک
          طرح مدارچاپی و فایل میکروکنترلر هم داره .

http://pira.cz/entx4.htm
          توانا بود هر كه دارا بود ز ثروت دل پير برنا بود

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X