ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    2006/09/13
    مشهد مقدس
    475
    0

اجرای اشتباه فایل ها

سلام
    راستش من ویندوز 7 درست کار می کنه اما دچار یک اشتباه شدم و نمی دونم چه طوری درستش کنم و این هم این است که :
    من فایلی داشتم که تصویری است ولی پسوند فایلش اشتباهن exe شده بود ولی وقتی نرم افزار media player classic رو اجرا می کردم و فایل رو drop & dragمی کردم تو نرم افزار media player اون رو اجرا می کرد اما اشتباهن اون رو با winrar باز کردم و حالا تمام فایل های exe موجود در ویندوز 7 مثل نرم افزار ie و بازی ها و google chrom و ... رو وقتی کلیک می کنم ویندوز سعی در باز کردن انها با winrar داره حالا راهنمایی بفرمایید چه طور درستش کنم یا به عبارتی ر نرم افزار به حالت exe اصلی خودش برگرده ؟
    در ضمن سوال دومم هم این است که ایا نرم افزاری وجود داره تا مثل xp بتونیم از 7 هم ویندوز live درست کنیم ؟
    با تشکر
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.
    2010/03/05
    3,251
    71

پاسخ : اجرای اشتباه فایل ها

سلام
    راستش یه مدتیه به خاطر استفاده از نرم افزار های قدیمی سون رو پاک کردم ولی مسیرش تو xp زیاد فرقی نمیکنه با سون
    فولدر پشن > فایل تیپز
    از تو لیست exe رو پیدا کن و دیلیت کن و یه بار ریستارت کن
    با تشکر
    2006/12/02
    بندرانزلی
    2,478
    55

پسوند EXE توی لیست نیست.
    برای اجرا می تونی روش کلیک راست کنی و Run as ... رو بزنی

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2006/12/02
    بندرانزلی
    2,478
    55

این فایل رو اجرا کن و سیستم رو ریستارت کن.
    احتمالا درست میشه

2010/03/05
    3,251
    71

اگه نیست که باید یکی درست کنی و رو اپلیکیشن تنظیمش کنی
    این فایل هم هست که بعد دانلود به .reg تغییر بده پسوندش رو
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست exefix.png   exefix.png   exefix.png   exefix.png  
    2007/12/27
    Montreal , Canada
    1,190
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
    سلام
    راستش یه مدتیه به خاطر استفاده از نرم افزار های قدیمی سون رو پاک کردم ولی مسیرش تو xp زیاد فرقی نمیکنه با سون
    فولدر پشن > فایل تیپز
    از تو لیست exe رو پیدا کن و دیلیت کن و یه بار ریستارت کن
    با تشکر
    منم همچین مشکلی برام پیش اومد.این روشی که شما گفتین هم تو ایکس پس کار میکنه ولی تو سون من اصلا این مسیر وجود نداره برای همین مجبور شدم از system restore استفاده کردم مشکلم حل شد
    پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري
    2006/09/13
    مشهد مقدس
    475
    0

چه طوری از system r4store استفاده کنم
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.
    2006/09/13
    مشهد مقدس
    475
    0

سلام
    فایل exefix.reg رو ویندوز چه در حالت نرمال و چه safe mode اجرا نمیکنه و پیغامی مبنی بر اینکه همه کلیدها بسته است میده چه کار کنم ؟در ضمن چه طوری از system restore استفاده کنم?
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    2007/12/27
    Montreal , Canada
    1,190
    7

اول این کار رو بکن فکر کنم بهتر باشه
    سیستم رو ری استارت کن
    دقیقا قبل از اینکه آرم ویندوز نمایان بشه F8 رو بزن (همونجا که وارد سیف مود میشی) در لیست یک گزینه وجود داره که اولش با LAST KNOW GOOD.... شروع میشه این رو بزن و ویندوز رو اجرا کن .اگر مشکل حل شد چه بهتر و اگر نشد بگو تا سیستم ریستور رو بگم.
    پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري
    2006/09/13
    مشهد مقدس
    475
    0

سلام کار نکرد لطفا system restore رو بگید در ضمن فایل exefix.reg رو ویندوز چه در حالت نرمال و چه safe mode اجرا نمیکنه و پیغامی مبنی بر اینکه همه کلیدها بسته است میده چه کار کنم ?lممنون
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14