اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بهترین مکان برای سفارش PCB نمونه کجاست؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بهترین مکان برای سفارش PCB نمونه کجاست؟

یکی یه مکان که هم سریع و هم ارزون PCB نمونه رو تولید کنه به ما میگه؟ :angry:

اضافه شده در تاریخ :
    تهران

پاسخ : بهترین مکان برای سفارش PCB نمونه کجاست؟

بستگی داره بخوای مدارت تمیز بخوره یا نه اگه یه مدار خیلی عادی میخوای جهان مدار که من ازش خوشم نمیاد و به تعداد مو های سر pcb زنی تو جمهوری هست ولی اگه یه مدار واقعا تمیز میخوای باید بدی به آلفا که یکمم گرون تره ولی نه خیلی اینم email:alfamadar@yahoo.com شماره :021************

کد HTML:
    <abbr=گذاشتن شماره تلفن خلاف قوانین است.></abbr>
    The truth is not true!!!! the Truth is your own if U think Its TRUTH and The TRUTH is written in blood because its Ur own &amp; Ur dream is the Truth if U see A thing if U feel A thing U build it like a building(!!!) and there is no thing.

دیدگاه

iهمشون عین همدیگن .
      A-Hosseini

دیدگاه

بنده فدک پی سی بی رو در اصفهان تایید میکنم

www.Fadakpcb.com

دیدگاه

اره فدک معلومه شرکت معتبریه که هاستش ساسپند شده دیگه!

دیدگاه

منم فدک رو تایید می کنم

دیدگاه

ببینید شرکتی که پول هاستش رو نداده یا قوانین رو زیر پا گزاشته و هاستش مسدود شده!چجوری میشه بهش اعتماد کرد؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
                ببینید شرکتی که پول هاستش رو نداده یا قوانین رو زیر پا گزاشته و هاستش مسدود شده!چجوری میشه بهش اعتماد کرد؟
                فدک تو اصفهانه شما تهرانو ول کردید می خواید بدید اصفهان بزنند .

من خودم بچه اصفهانم چند بار دادم فدک برام پی سی بی زده . یه رو ها رو بد نمی زنه اما این آخریه یه بورد متالیزه دادم چند جاش اتصال کوتاه شده بود تازه می خواستم بدم چاپ سبز بزنند که خوب شد ندادم که بتونم که این اتصالات رو از بین ببرم اینم بخاطر اینه که سرشون شلوغه بوردا رو تند تند می زنند یکم دقت میاد پایین . همون تهران بهتره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ma-bah
                  فدک تو اصفهانه شما تهرانو ول کردید می خواید بدید اصفهان بزنند .
                  من کی گفتم میخوام بدم اصفهان بزنند؟ اصلا ایجاد کننده این تاپیک من نبودم که!
                  یه بار دیگه متن رو بخونید و به سایتشون هم مراجعه کنید میگیرید چی میگم

دیدگاه

واسه نمونه من گفتم :nice: کارش هم بدک نیست من چند سری دادم زدند قیمتش ارزونتر از تهران بود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Tamirkaran.ir
                      بنده فدک پی سی بی رو در اصفهان تایید میکنم

www.Fadakpcb.com
                      فدک آقای طاهرزاده کارش بد نیست برای نمونه های آزمایشی. اما برای کارای حرفه ای زیادم مناسب نیست.خوبیش اینه که خیلی سریعه ساعت 11 براش ایمیل می کنی ساعت 6 تحویل می ده.اما جدیدا PCB که می زنه یه کم زدگی داره بعضی سوراخکاری های ظریفشم خرابه.اما برای نمونه سازی خوبه

دیدگاه

اول از همه من پست شما و پست خودم رو ویرایش کردم و بابت غلط های تایپی پوزش میخوام که همیشه تو پست های من به دلیل کم دقتی موج میزنه !

و اما در مورد اینکه من خیلی شدید گفتم و بعد تبلیغ کردم خدمتتون عرض کنم که بردی که اخیرا به آلفا داده شد و هات ایر شده بود دارای قطعی های زیادی بود. حدودا از 30 قطعه بردی که من تست کردم 4 مورد قطعی کامل داشت که این اصلا نمیتونه مورد قبول باشه.
                        در مورد کارا الکترونیک هم من قصد تبلیغ ندارم چون اینجور پست ها فقط جهت اطلاع رسانی هستند و تجربیات خودمون رو به بقیه دوستان ارائه میدیم و چون من در چند نوبتی که با کارا کار کردم حتی 1 مورد هم قطعی در برد نداشتم با این صراحت بیان کردم.

اینکه نوع نگارش من در بعضی پست ها فرق میکنه هم دلیلش فرصت کم من در پاسخگویی به سوالات است و بعضا دچار اینچنین موارد عجله ای میشه که باید دقت بیشتری کنم.

متشکرم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Solsal
                          معمولا نمونه های هات ایر شده آنها فاقد ایراد است
                          من یه بار بهشون یه برد با هات ایر سفارش دادم واقعا تمییز بود ولی موقع حساب کتاب بیچارم کردن!
                          It&#039;s nice to be important but it&#039;s important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

با سلام
                            ضمن تشکر از اظهار لطف مدیر محترم سایت باید به اطلاع اعضای محترم برسونیم که حضور مجموعه کارا الکترونیک در این سایت صرفا جهت تبادل اطلاعات و آموزش از محتوای علمی سایت و استفاده از تجربیات با ارزش همه اعضاء محترم است و اگر هم لینکی از مجموعه ما به عنوان تبلیغ قرار دارد صرفا برای حمایت از سایت و کمک به مدیران سایت برای جبران گوشه ای از هزینه های پنهان رو پا نگهداشتن سایت است چون اساسا با توجه به فرایند تولید کاراالکترونیک و محدودیت در انجام سفارشات نمونه و همچنین زمان تولید بالا (متاسفانه) بازار هدف ما محققین و دوستان عزیز این انجمن نیستند اما با این وجود از هیچ گونه کمکی چه برای معرفی سایر همکاران و یا آموزش فرایند های تولید و یا سایر موارد درخواستی اعضاء محترم چه به صورت ایمیل چه به صورت تلفنی و حتی چه حضوری دریغ نکرده و نمیکینم.برای سفارش کار تیراژ مجموعه هائی بهتر از کارا الکترونیک هم هستند که از اساتید و پیشکسوتان این صنعت به حساب میان مثل: جهان الکترونیک یزد-نوگام-ایران مدار متالیز -صنایع مدارچاپی پدید و .....اما برای کار با تیراژ پائین مهران مدار میتونه گزینه ی خوبی باشه تقریبا روند کیفیتی یکسانی داره و زمان تحویلشون هم بد نیست.
                            در اینجا از مدیر محترم سایت استدعا دارم عبارت (برا کار تیراژ هم فقط و فقط کارا الکترونیک ولا غیر ! (چه زود بده چه دیر چه ارزون چه گرون ....!)) رو از پست قبلی خود پاک کرده تا خدای نکرده سوئ تفاهمی ایجاد نشه.برای راهنمائی تمامی اعضاء در خصوص تمام موارد مربوط به مدارچاپی شخصا آماده ارائه هر گونه راهنمائی و پشتیبانی(حتی برای راه اندازی خط تولید مدارچاپی با هر بودجه و معلومات) هستم فقط کافیه هر کی هر سوالی داشت در ساعات اداری با دفتر مرکزی کارا الکترونیک تماس بگیره.
                            کوچکترین عضو سایت: بابک پاک نهال(مدیر بازرگانی کارا الکترونیک)

دست به دست هم نهیم به مهر میهن خویش را کنیم آباد
                            زکات علم،نشر و پخش آن است.
                            {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا شفقی
                              من یه بار بهشون یه برد با هات ایر سفارش دادم واقعا تمییز بود ولی موقع حساب کتاب بیچارم کردن!
                              نوشته اصلی توسط karapcb
                              با سلام
                              ضمن تشکر از اظهار لطف مدیر محترم سایت باید به اطلاع اعضای محترم برسونیم که حضور مجموعه کارا الکترونیک در این سایت صرفا جهت تبادل اطلاعات و آموزش از محتوای علمی سایت و استفاده از تجربیات با ارزش همه اعضاء محترم است و اگر هم لینکی از مجموعه ما به عنوان تبلیغ قرار دارد صرفا برای حمایت از سایت و کمک به مدیران سایت برای جبران گوشه ای از هزینه های پنهان رو پا نگهداشتن سایت است چون اساسا با توجه به فرایند تولید کاراالکترونیک و محدودیت در انجام سفارشات نمونه و همچنین زمان تولید بالا (متاسفانه) بازار هدف ما محققین و دوستان عزیز این انجمن نیستند اما با این وجود از هیچ گونه کمکی چه برای معرفی سایر همکاران و یا آموزش فرایند های تولید و یا سایر موارد درخواستی اعضاء محترم چه به صورت ایمیل چه به صورت تلفنی و حتی چه حضوری دریغ نکرده و نمیکینم.برای سفارش کار تیراژ مجموعه هائی بهتر از کارا الکترونیک هم هستند که از اساتید و پیشکسوتان این صنعت به حساب میان مثل: جهان الکترونیک یزد-نوگام-ایران مدار متالیز -صنایع مدارچاپی پدید و .....اما برای کار با تیراژ پائین مهران مدار میتونه گزینه ی خوبی باشه تقریبا روند کیفیتی یکسانی داره و زمان تحویلشون هم بد نیست.
                              در اینجا از مدیر محترم سایت استدعا دارم عبارت (برا کار تیراژ هم فقط و فقط کارا الکترونیک ولا غیر ! (چه زود بده چه دیر چه ارزون چه گرون ....!)) رو از پست قبلی خود پاک کرده تا خدای نکرده سوئ تفاهمی ایجاد نشه.برای راهنمائی تمامی اعضاء در خصوص تمام موارد مربوط به مدارچاپی شخصا آماده ارائه هر گونه راهنمائی و پشتیبانی(حتی برای راه اندازی خط تولید مدارچاپی با هر بودجه و معلومات) هستم فقط کافیه هر کی هر سوالی داشت در ساعات اداری با دفتر مرکزی کارا الکترونیک تماس بگیره.
                              کوچکترین عضو سایت: بابک پاک نهال(مدیر بازرگانی کارا الکترونیک)

دست به دست هم نهیم به مهر میهن خویش را کنیم آباد
                              با سلام
                              جناب پاکنهال ، بنده و سایر کاربران سایت ، به خوبی به کمکهای بی دریغ شما واقف هستیم، که جای تشکر بسیار زیادی نیز دارد.
                              بنده شخصا به عنوان یک کاربر عادی، شرکت کارا الکترونیک را در کنار سایر دوستان سازنده که نام بردید و حتی دیگر دوستان ...
                              از سازندگان مرغوب می دانم و اگر مورد سئوال واقع شوم ، معرفی می نمایم.
                              در پست مورد اشاره به همان دلایلی که جناب بلورچیان اشاره نمودند، شتابزدگی بود که به نظر عجیب آمده و ذکر شد.

نوشته اصلی توسط رضا شفقی
                              برای من هم چند بار فاکتور هاش(حساب و کتاب به روش روز جزا) منجر به دود درآمدن از سرم شده!!!

با سپاس
                              گشتی در لاله زار
                              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76138.0

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76141

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X