اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسوردر دوربینهای مدار بسته

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سنسوردر دوربینهای مدار بسته

با سلام دوستان در دوربینهای مدار بسته یک حالت هست که وقتی شما رو اون حالت تنظیمش میکنی فقط اگر کسی جلوی دوربین حرکت منه دستگاه شروع به ضبط تصویر میکنه کسی میدونه از چه سنسوری استفاده شده؟من میخوام از این سنسور در یک وسیله الکترونیکی استفاده کنم در ضمن در این حالت اگر حتی کسی جلوی دوربین باشه وحرکتی نکنه بازم تصویر ضبط نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ : سنسوردر دوربینهای مدار بسته

نمیدونم از چه سنسوری استفاده میکنن شاید هم پردازش تصویر باشه
    منظورتون رو دقیقا از جمله اخری نفهمیدم ولی به نظرم pir جواب میده که میتونید در موردش تو سایت سرچ کنید

دیدگاه

با سلام به شما من هم فکر میکردم پدازش تصویره امابه تازگی فهمیدم که یه نفر روی یک وسیله الکترونیکی این کار را کرده که اصلا تو اون تصویری وجود نداره در ضمن pir اگر کسی باشه اما تکون نخوره باز هم تشخیص میده در ضمن تو اون فاصله که دوربین نصب میشه فکر نکنم pir جواب بده من هم برای نصب در ارتفاع میخوام ممنون میشم اگر کسی میتونه راهنمایی کنه

دیدگاه

حتما باید حرکت انسان رو تشخیص بده؟
        میشه با التراسونیک محیط رو اسکن کرد و حرکت ها رو تشخیص داد اما بردش فکر نکنم بیشتر از 10 متر بشه در ضمن دیگه به دما و ... حساس نیست و همه حرکات رو تشخیص میده که میشه اونم با یه pir و لنز حل کرد

دیدگاه

اگر میدونستم تو دوربینها چی کار میکنند خیلی خوب بود با التراسونیک میشه حرکت را تشخیص داد؟در ضمن وسیله من ثابته اما مثل دوربین باید یک محیط را پوشش بده با التراسونیک میشه این کارا انجام داد؟منظورتون از pir با لنز چیه؟

دیدگاه

PIR انسان ساکن رو تشخیص نمیده.فقط حرکت انسان(هرچند جزیی)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط زوار
              اگر میدونستم تو دوربینها چی کار میکنند خیلی خوب بود با التراسونیک میشه حرکت را تشخیص داد؟در ضمن وسیله من ثابته اما مثل دوربین باید یک محیط را پوشش بده با التراسونیک میشه این کارا انجام داد؟منظورتون از pir با لنز چیه؟
              با سلام در مورد pir
              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=8516.15

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X