اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فرستنده وگیرنده برد بالا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فرستنده وگیرنده برد بالا

باسلام.
    من برای انجام پروژه ام به یک فرستنده وگیرنده دوطرفه با پهنای باند مطلوب (در حد متن ونه تصویر)برای انتقال دیتا بابرد10-15کیلومترنیاز دارم،ازکجا می تونم تهیه کنم؟

پاسخ : فرستنده وگیرنده برد بالا

سلام
    برای ارسال و دریافت دیتا می شود از ماژولهای دوطرفه ( مانند HM_TR ) استفاده کنی ولی برای برد بالا :
    برای برد بالا باید از ماژول های آمی فایر استفاده کنی مانند

BGY204 : دارای توان خروجی در حدود 3.2 وات، فرکانس کاری مناسب 880 تا 915 مگا هرتز

BGY148A: : دارای توان خروجی در حدود 3.2 وات، فرکانس کاری مناسب 400 تا 440 مگا هرتز
    BGY148B: دارای توان خروجی در حدود 3.2 وات، فرکانس کاری مناسب 440 تا 488 مگا هرتز

BGY113A : دارای توان خروجی در حدود 7 وات، فرکانس کاری مناسب 400 تا 440 مگا هرتز
    BGY113B : دارای توان خروجی در حدود 7 وات، فرکانس کاری مناسب 430 تا 470 مگا هرتز

البته استفاده از این ماژول ها نکات فنی داره ( به علت توان خروجی بالا ). در اینترنت بگرد و نکات را پیدا کن. خصوصاً برای 7 واتی ها.

قیمت ها هم یک سال پیش برای اولی 10000 و برای دومی مثل اینکه بیست و خورده ای بود.

برد اولی احتمالاً به 8 کیلومتر و دوتای دیگه به 16 کیلومتر می رسه ( امتحان نکردم ولی با توجه به توان خروجی تخمین زدم ).

برای اطلاعات بیشتر دیتاشیتشون را دانلود کن.

موفق باشی.

دیدگاه

2باره سلام.
      از کجا می تونم تهیه کنمءترجیحا اینترنتی؟
      درسته برای استفاده ازاین قطعات باید تهیه برد فرکانس بالا بلد باشی؟
      میتونید توضیحات بیشتر قرار بدین؟

دیدگاه

سلام
        برای تهیه ی ماژول ها به لینک زیر یک سری بزن ( فروشگاه ir-micro ).

http://iran-micro.com/index.php?cPath=22_196

همون طور که گفتم کار با این مدارات فنی، مثلاً شنیدم تصویر تلویزیون را از چند متری میریزه به هم.
        اول یک اطلاعاتی کسب کن و بعد اقدام کن.
        موفق باشی.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X