اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست کمک در راه اندازی وبکم به عنوان دوربین مدار بسته در فاصله ی حدود 30 متر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست کمک در راه اندازی وبکم به عنوان دوربین مدار بسته در فاصله ی حدود 30 متر

اول از همه سلام !
    میخوام از یه وبکم به عنوان دوربین مدار بسته استفاده کنم که فاصله ی وبکم تا کامپیوتر حدود 30 متر میشه !!!
    از اونجایی که فاصله زیاده مقاومت سیم هم زیاد میشه درنتیجه تصویری که من از وبکم دریافت میکنم بسیار ناقصه و درهم ریختس !!!

میخواستم بدونم چطور میتونم این مشکلو برطرف کنم ؟؟؟؟!

درضمن من از سیم های استخونی استفاده کردم که دوتیکه هم هست که با یو اس بی و خود وبکم میشه 4 تیکه البته لحیم کرده !!!!!

پاسخ : درخواست کمک در راه اندازی وبکم به عنوان دوربین مدار بسته در فاصله ی حدود 30 متر

شما الان اینکارو کردی؟ یعنی 30متر سیمو اضافه کردی و تست گرفتی؟
    مگه خروجی وبکمت دیتا نیست؟ چرا تصویر به هم ریتخته؟
    در کل برای حل این مشکلات (افت ولتاژ) باید از بافر استفاده کرداگه دیتا باشه فکر کنم بشه از مثلا CD4050 استفاده کرد و اگه انالوگ باشه باید از یه طبقه تقویت تصویر استفاده کنی.

دیدگاه

پاسخ : درخواست کمک در راه اندازی وبکم به عنوان دوربین مدار بسته در فاصله ی حدود 30 متر

برو بازار یه کابل افزایش طول USB بگیر. اگه کم بود 2 تا بگیر. اگه کم بود 3 تا بگیر....
      ...............................................

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است
      Ctrl+C , Ctrl+V
      .................................................. ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط B2
        شما الان اینکارو کردی؟ یعنی 30متر سیمو اضافه کردی و تست گرفتی؟
        مگه خروجی وبکمت دیتا نیست؟ چرا تصویر به هم ریتخته؟
        در کل برای حل این مشکلات (افت ولتاژ) باید از بافر استفاده کرداگه دیتا باشه فکر کنم بشه از مثلا CD4050 استفاده کرد و اگه انالوگ باشه باید از یه طبقه تقویت تصویر استفاده کنی.
        بله دقیقاً سی متر سیمو یه سرشو یو اس بی زدم ، سر دیگش هم وبکم !
        اینم عکسش :

دقیقاً همینطوری نشون میده !!!
        میخوام با سرهم بندی چهار تا آیسی و مقاومت و ... راش بندازم !
        نمیخوام زیاد خرج برداره !!!

دیدگاه

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

همونطور که گفتم ممکنه با ایسی CD4050 بشه این کارو کرد من تا حالا این کارو نکردم باید تست کنی اول برو دیتاشیتشو نگاه کن میفهمی باید چکار کنی
            اگه سوالی بود بگو در ضمن این ایسی قیمتی نداره و امتحانش هم ضرری نداره.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط lop2lop
              بله دقیقاً سی متر سیمو یه سرشو یو اس بی زدم ، سر دیگش هم وبکم !
              اینم عکسش :

دقیقاً همینطوری نشون میده !!!
              میخوام با سرهم بندی چهار تا آیسی و مقاومت و ... راش بندازم !
              نمیخوام زیاد خرج برداره !!!
              دوست گرامی نمی دانم تا حالا جواب گرفته اید یا خیر. اما به هر حال به جهت اطلاع رسانی عرض می کنم که افزایش طول کابل یو اس بی حد اکثر تا 5 متر قابل انجام است ان هم نه با کابل معمولی بلکه با کابلها شیلد شده مخصوص همین کار. برای افزایش بیشتر بایستی در بین راه از یو اس بی هاب استفاده کنید که حداکثر تعداد آنها در کل مسیر 5 عدد می تواند باشد. ارسال اطلاعات در یو اس بی از پروتکل پیچیده ای طبعیت می کند و داده ها به صورت پکت ارسال می شوند. برای فواصل طولانی بهترین گزینه استفاده از آی پی کم است که به سادگی تا مسافت 100 متر نیاز به تجهیزات جانبی ندارد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X