اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نقشه مدار لیزر حرارتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نقشه مدار لیزر حرارتی

سلام دوستان من نیاز به ساخت یک لیزر حرارتی با بوردش دارم مثل این : http://laserdiy.com/microcircuitdriver.aspx کسی نقشه ساختش رو داره بده ؟

پاسخ : نقشه مدار لیزر حرارتی

کسی بلد نیست ؟؟؟ دوستان من گیرم به خدا

دیدگاه

خوب چیزی که شما میخوای مثلا اینکه بگی من نقشه یه لامپ رشته ای میخوام! اینا نقشه ندارند که! مثل led باید اماده بخری نمیشه که ساخت!
      بورد خاصی هم نداره فقط برای منبع تغذیش که به درایور هم معروف هست باید توی انجمن سرچ کنی و یه درایور led پاور واسش بسازی البته باید ولتاژ و جریان کاریش رو داشته باشی

دیدگاه

مرسی که جواب دادی ...ولی مسئله اینجاست که Led ایش گیر نیومد....شما میتونی واسم جور کنی؟؟؟ شماره تماس رو واست پیام خصوصی کردم

دیدگاه

سلام
          من شهرستانم عزیز
          ولی بهترین راه اینه که چند تا از اینو به همراه دیگر قطعاتی که نیاز بهشون داری بدی جوان یا لایون واست وارد کنن از چین
          شایدم تهران داشته باشن! یه تاپیک به نظرم توی نیاز مندی ها بزن و بپرس بورس اینجور چیزا کجاست
          با تشکر

دیدگاه

متاسفانه تا واردات بشه دیگه ترم دانشگاه من تموم شده

دیدگاه

تنها چیزی که میتونم بگم اینه که امیدت رو از دست نده تلاش کن مدار رو بساز حتمن موفق میشی ساختی روش ساختش رو به من بفرست ممنون :rolleyes:
              محبت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط roohiran
                تنها چیزی که میتونم بگم اینه که امیدت رو از دست نده تلاش کن مدار رو بساز حتمن موفق میشی ساختی روش ساختش رو به من بفرست ممنون :rolleyes:
                دوست عزیز کدوم مدار!؟ مدار ساخت لیزر!؟؟؟ میخواید من مدار ساخت لامپ رشته ای رو براتون بفرستم؟

دیدگاه

دوستان شرمنده من یک مدت نبودم...کسی هیچ اطلاعی نداره؟

دیدگاه

رو ای کیو داره
                    roboeq.com
                    هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
                    بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
                    میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

از اینا http://roboeq.com/modules.php?op=modload&name=Web_Links&file =index&req=viewlink&cid=44
                      کدومش رو بگیرم؟؟؟

دیدگاه

باسلام
                        فقط خواستم یک نکته بگم که انتظار نداشته باش با این نوع لیزر ( نیمه رسانا )بتونی یک ورق فولادی 1 سانتی متر رو ببری فولاد که چه عرض کنم حتی کیسه فریزر رو هم نمی تونه یک نقطه روش بندازه
                        تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
                        داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

واسه برش دادن یک کاغذ از چه لیزری استفاده کنم؟

دیدگاه

سلام دوستان من نیاز به ساخت یک لیزر حرارتی با بوردش دارم مثل این : http://laserdiy.com/microcircuitdriver.aspx کسی نقشه ساختش رو داره بده ؟
                            البته لیزر های موجود در ایران معمولا با درایور هستند
                            ولی جدیدا در امجد و جمهوری دیود انها وارد شده
                            اول ببینید با چه فرکانسی و ولتی کار میکنن چون با هم خیلی فرق دارن بعد اقدام به ساخت درایو کنید
                            بعدا یه جمله قشنگ مینویسم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X