اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پری آمپلی فایر میکروفون استریو با آی سی (حرف&

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پری آمپلی فایر میکروفون استریو با آی سی (حرف&

دوستان این نقشه یک پری آمپلی فایر حرفه ای میکروفون است که بصورت استریو است از نکات ویژه آن طیف وسیع تغذیه آن است که از 12 تا 35 ولت مستقیم بدون مقاومت یا چیز دیگری کار میکند کیفیت آن همانطور که گفتم عالی است و مخصوص مدارات حرفه ای صدابرداری است آی سی آن هم پیدا میشود خودم چند وقت پیش برای یک گروه آماتور فیلم ساز دو تا ازش درست کردم این مدار دارای نویز کمی نسبت به بقیه مدارات مشابه بوده و مدار ساده ای نیز دارد
    [url=http://[URL=http://www.up.iranblog.com/]][URL=http://www.up.iranblog.com/][IMG]http://

و اینم یک نمونه دیگر تقویت کننده میکروفونی با کیفیت و حرفه ای است که با ترانزیستور می باشد و شرکت فاراتل از آن در بعضی آمپلی فایرهایش استفاده نموده است
    ]
    تا توانی رفع غم از چهره ای غمناک کن***در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن

پاسخ : پری آمپلی فایر میکروفون استریو با آی س

اینم یک مدل دیگه تقویت کننده میکروفون حرفه ای که ترانزیستوری است و شرکت فاراتل در مدارات آمپلی فایرهای خود از آن استفاده نموده است و دارای کیفیت خیلی خوب و نویز کمی میباشد

دیدگاه

پاسخ : پری آمپلی فایر میکروفون استریو با آی سی (حرف&

PCB ???!!! :sad: :sad: :sad:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط lop2lop
        PCB ???!!! :sad: :sad: :sad:
        دوست عزیز pcb این مدار رو می تونی خودت روی کاغذ بکشی و با کاربن روی فیبر قرار بدی .

دیدگاه

سلام دوستان
          دوستان عزیز باید یاد بگیرید خودتون فیبر مدارات رو درست کنید کار چندان سختی نیست کم کم تمرین کنید خیلی زود یاد میگیرید یکی دیگه از راهها ساختن مدارات با فیبرهای سوراخدار است من آلان حدود ده ساله مدارات رو با این فیبرها درست میکنم دیگه نه کثافت کاری اسید کاری و داره و نه وقت زیادی رو صرف ساختن فیبر میکنی زود دست به کار میشی و مدارت رو می سازی بزودی یه آموزش در مورد ساخت مدارات با فیبرهای سوراخدار می ذارم فقط یه وقت اضافه پیدا کنم شروع میکنم
          موفق باشید

دیدگاه

سلام دوباره !
            ببخشید قسمت های زمین مدار رو میتونیم رو فیبر به هم وصل کنیم ؟؟؟ یعنی تو طراحی پی سی بی دیگه از نقاط G و اتصال به بدنه استفاده نکنیم!!!
            ببخشید اگه سوالم خیلی مبتدیانست !!!

دیدگاه

همیشه تو هر کجا مدار که زمین بود همه زمینها به هم وصلند و در این مدار به قطب منفی وصل میشند
              ....................HELP ME GOD ...........................

WORLD ELECTRONIC................................

nasrolahymohsen@gmail.com......................... ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electronicmohsenhit
                همیشه تو هر کجا مدار که زمین بود همه زمینها به هم وصلند و در این مدار به قطب منفی وصل میشند
                منظورم اینه که فرقی نمیکنه تو فیبر به هم وصل بشن یا همه به بدنه وصل شن ؟؟؟
                اصلاً چرا تو مدار به هم وصل نمیکنن ؟؟؟ چرا تو طراحی مدار زمین به کار می برن ؟؟؟

دیدگاه

فرقی نمیکنه تو فیبر به هم وصل بشن یا همه به بدنه وصل شن ؟؟؟
                  اصلاً چرا تو مدار به هم وصل نمیکنن ؟؟؟ چرا تو طراحی مدار زمین به کار می برن ؟؟؟
                  در رسم مدارها ( مثل همون نقشه ) برای ساده تر شدن ترسیم مدار و جلوگیری از شلوغی، سیمهای مشترک رو با یه علامت ( مثل زمین، GND و VCC و ... ) نشون میدن. و در رسم PCB (نقشه عملی) اونایی که یک نام یا علامت دارن به هم وصل میکنن.
                  ممکنه بجز علامت زمین ، مثلث یا دایره هایی باشه که روش نوشته مثلا 12+ یا 5+ و ...
                  حالا برای کشیدن باید 12 ها رو به هم، 5 ها رو به هم و همینطور زمین ها رو به هم وصل کنی.
                  وقتی تو نیستی
                  نه هست های ما چونانکه بایدند
                  نه باید ها...
                  هر روز بی تو http://www.up98.org/upload/server1/0...158wwayrz3.jpg
                  روز مباداســـت !

دیدگاه

آی سی رو از کجا میشه تهیه کرد ؟؟؟؟ قیمت؟؟؟
                    خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : پری آمپلی فایر میکروفون استریو با آی س

نوشته اصلی توسط SHAHRYAR52
                      اینم یک مدل دیگه تقویت کننده میکروفون حرفه ای که ترانزیستوری است و شرکت فاراتل در مدارات آمپلی فایرهای خود از آن استفاده نموده است و دارای کیفیت خیلی خوب و نویز کمی میباشد
                      سلام شهریار عزیز
                      این مدار پری با ترانزیستور رو میشه میکروفن دینامیک هم بهش وصل کرد؟
                      شما خودتون تستش کردید کیفیتش چه طوره ؟
                      راستی میشه این مدار رو با تن کنترلی که قرار از شرکت سونی بزارید برای ساخت میکسر بهره برد؟
                      با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ashk
                        آی سی رو از کجا میشه تهیه کرد ؟؟؟؟ قیمت؟؟؟
                        سلام دوست عزیز
                        اول از همه جون خودت اسم کوچیکت چیه اونطوری صدات کنیم من هر وقت می خوام ازت اسم ببرم یه طوری میشم می خوام بنویسم اشک.... سرگذشت من از اشک و غصه و غم و این حرفها هم گذشته هممون یه دردهایی داریم ولی اگه مال منو بشنوی میشینی تا صبح به حالم گریه میکنی ..بگذریم
                        این آی سی رو اون موقع دو سال بود فکر کنم از خیابان جمهوری پاساژ امجد طبقه همکف بود فکر کنم خریدم و قیمتش زیاد نبود فکر کنم حدود 1000 تومن بود آلانش رو نمی دونم

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : پری آمپلی فایر میکروفون استریو با آی س

نوشته اصلی توسط mohammad1365
                          سلام شهریار عزیز
                          این مدار پری با ترانزیستور رو میشه میکروفن دینامیک هم بهش وصل کرد؟
                          شما خودتون تستش کردید کیفیتش چه طوره ؟
                          راستی میشه این مدار رو با تن کنترلی که قرار از شرکت سونی بزارید برای ساخت میکسر بهره برد؟
                          با تشکر
                          شهریار جان من منتظر پاسختانم :redface:

دیدگاه

سلام
                            لینک اشکال داره لطفاً یک لینک دیگه بزارید ممنون

دیدگاه

اقا شهریار هر دو لینکت اشکال داره اگه لطف کنید دوباره اپ کنید ممنون میشم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X