اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل کارت گرافیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل کارت گرافیک

سلام
    کمکککککککککککککککککککککککککککککککککک!
    کارت گرافیک من اوایل که خراب شده بود خطوط افقی نشون میداد بعد الان خیلی بدتر شده و مستطیل های مرتب به صورت شطرنجی نشان میده که رنگ اونا با توجه به رنگ اصلی زمینه متفاوت هست مثلا دو بار از دسکتاپ عکس گرفتم یه بار که سفید بود مستطیل ها صورتی و یه بار دیگه که سیاه بود مستطیل ها سبز عکس هم گرفتم و پایین گذاشتم
    کسی میدونه چه ایرادی هست؟ در ضمن وقتی صفحه جدید باز میکنم با refresh میکنم برای چند صدم ثانیه تصویر درست میشه و سپس مستطیل ها یکی یکی دوباره روی صفحه ظاهر میشن. ناگفته نماند در dos هم همین مشکل هست ولی مستطبل ها بزرگتر هستن چون پیکسل درشت تره.

پاسخ : مشکل کارت گرافیک

سلام
    قدم اول اینه:یه گرافیک دیگه رو امتحان کن تا مطمئن بشی که گرافیکت سالمه یا نه.امتحان کن جواب بده :read:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeiddiod
      سلام
      قدم اول اینه:یه گرافیک دیگه رو امتحان کن تا مطمئن بشی که گرافیکت سالمه یا نه.امتحان کن جواب بده :read:

سلام
      بله سعید خان چک کردم! قدم بعد!؟!

دیدگاه

ایراد از Backbuffer هست که از رم اطلاعات رو غلط میخونه، به احتمال زیاد رمتون مشکل پیدا کرده و دیگه کاریش نمیشه کرد. به این خاطر اول خطوط اوریب هستن و بعد بلاک میشن که در یک رنج آدرس رم صدمه دیده و در حالت شما بیتهای پایین آدرس که تکرار بیشتری دارن این اتفاق افتاده. اگه Overclock کردید این نتیجشه، اگر هم باند با مغناطیس بالا در کنار کیستون گذاشتین یا دشارژ و یا اسپایک ممکنه همین نتیجه رو به همراه داشته باشن.
        اسمایل، تومورو ویل بی وُرس

دیدگاه

سلام مجدد
          اگه حس میکنی که کاملا ناامید شدی بهتره از کارتهای تصویر(از اونایی که رو اسلوتهای مادربرد نصب میشن)استفاده کنی.قیمت زیادی نداره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X