اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای گسترش پروژه ی پیاده سازی LFSRبرروی تراشه ی FPGA

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای گسترش پروژه ی پیاده سازی LFSRبرروی تراشه ی FPGA

باسلام
    پروژه ی کارشناسی من پیاده سازی LFSR بر روی تراشه ی FPGA که تقریبا انجامش دادم. در ضمن برای پروژه ام از برد (SPARTAN3(TESCO
    استفاده کردم درحال حاضر میخوام پروژه ام را بسط بدم ولی نمی دونم چه چیزی بهتره؟
    عهده ی پیشنهاد کردن که یک AVR کنارش قرار بدم با keypad و... ولی به نظرم جالب نمی یاد :angry: به فکرم رسیدورودی توسط MMC یا SDCبه LFSRطراحی شده بدم ولی نمی دونم با توجه به اینکه تعداد پایه های MMC , SDC به ترتیب 7 و 9 پایه است و LFSR طراحی شده در پروژه ام 16 بیتیه می شه این کار رو انجام داد یا خیر؟
    از دوستان می خوام که راهنماییم کنن و اگر پیشنهاد بهتری دارن مطرح کنن. ممنونم

پاسخ : کمک برای گسترش پروژه ی پیاده سازی LFSRبرروی تراشه ی FPGA

ببخشید LFSR چیه ؟
    ^^^^^^^^^^^^^
    خواستن توانستن است

^^^^^^^^^^^^^

دیدگاه

نوشته اصلی توسط farshad_ravaee
      ببخشید LFSR چیه ؟
      Linear Feedback Shift Register

دیدگاه

باسلام
        LFSR: Linear feedback shift register شیفت رجیستری است که بیت ورودی آن تابع خطی حالت قبل آن است ودرواقع بیت علامت ، تابع ورودی xor است. این مدار می تواند با یک فیدبک مناسب ، یک رشته بیت با چرخه ی طولانی تولیدکندکه به صورت تصادفی ایجاد می شوند. مبنای FSR ها ثبات انتقال پسخور است که از n فیلیپ فلاپ و یک تابع پسخور تشکیل شده است و بنا به اینکه تابع پسخور خطی باشد (با عملگر xor قابل اجراست) ثبان انتقال پسخور خطی نامیده می شود، از جمله کاربردهای آن مولد اعداد شبه تصادفی، رمزنگاری،فشرده سازی ، شمارنده های سریع دیجیتال و ... می باشد.

دوستان کسی پیشنهادی نداره؟ :cry2:

دیدگاه

با سلام
          من MMC رو به میکرو متصل کردم ولی برای اتصال میکرو به برد FPGA به مشکل بر خوردم نمی دونم چطور باید ATmega32 که با ولتاژ 5 کار میکنه رو به برد FPGAکه با ولتاژ 3 کار می کنه متصل کنم , در واقع در هماهنگ کردن ولتاژ آنها با هم مشکل دارم لطفا راهنمایی کنید. :angry: :sad:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X