اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت تلفن بی سیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت تلفن بی سیم

با سلام خدمت همه ی بچه های گل eca دوستان من می خوام تلفن بی سیمی به شکل زیر بسازم.می خواستم از دوستان کمک بگیرم که به شکلی ایده ای که دارم را پیاده سازی کنم.ممنون می شم از دوستان کمک کنند.
    خوب اول کاری که میخوام بکنم اینه که یه تلفن می خوام درست کنم.(تا اینجا که شکی نیست)و می خوام بی سیمی هم باشه.خوب اینم درست ولی می خوام به صورتی که در شکل زیر مشخص کردم کار کنه.

اگه تصویر بالا را مشاهده کنید می بینید ورودی تلفن به دستگاه send و recive ای وصل شده.می خوام هر وقت کسی با شماره من تماس گرفت این دستگاه تلفن را خبر کنه و بتونه از تلفن دیتا دریافت کنه و ارسال کنه.بردم برابر 100 متر.
    ببینید اصلا به هیچ وجه نمی خوام دستگاه ارسال و دریافتی که می گم هیچ امکانات جانبی مثل شماره گیر یا چیزای دیگه داشته باشه فقط و فقط می خوام ارتباط را با تلفنی که گفتم ایجاد کنه.حالا سوالی که برای من پیش اومده اینه که آیا می شه این را پیاده سازی کرد یا نه.
    دوم این که می شه از فرستنده گیرنده 2.5 گیگاهرتز برای ارسال و دریافت صدا توی این مورد استفاده کرد.
    سوم حالا اگه شد به چه شکلی پیاده سازی کنم مدارم را.
    چهارم خود مدار تلفنم به چه چیزایی نیاز منده.

پاسخ : ساخت تلفن بی سیم

از فرستنده گیرنده 2.5 گیگاهرتز برای ارسال و دریافت صدا توی این مورد استفاده کرد.
    کار کردن تو این رنج فرکانس بدون دانش فنی و تجهیزات خاص کار آسونی نیست.
    توی فرکانسهای پایین تر هم طول آنتن بلندتر میشه و اگه هم درست کنی، تو این دوره زمونه خیلی خنده دار خواهد بود.
    چیزی که شما میخواهید قبلا ساخته شده به شرح زیر
    1- فرکانس کار 2.4 گیگا هرتز
    2- دارای کالر آیدی
    3- امکان شماره گیری از همون گوشی سیاری که دستتون خواهد بود.
    4- از همه مهمتر دارای قاب بسیار بسیار شکیل و زیبا. که عمرا برای مدارهای دستساز خودمون بتونیم داشته باشیم.
    5- . . .
    از گوشی تلفن بیسیمی پاناسونیک میگفتم!
    که با قیمت دوروبر 60 تومن میتونی یکی بخری. تقریبا مفت! دقت کن دارای باتری - شارژر و . . .

دیدگاه

پاسخ : ساخت تلفن بی سیم

سلام جناب feredi
      آقا اینی که گفتی می دونم توی بازار هست می خوام خودم پیاده سازی کنم.فقط و فقط هم فکر نکنم پاناسونیک داشته باشه شرکت های دیگه ای هم هستند.که دست به این کار زده اند.
      خوب حالا از این موضوع که بگذریم کسی هست که به ما کمک کنه.
      یه سوال دیگه ای هم که داشتم یعنی نمیشه از این فرستنده و گیرنده برای ارسال صدا یا دیتا استفاده کرد.شما به اینجا یه نگاه بندازید ببینید به چه شکلی هست.فکر کنم بشه ازاین ماژول استفاده کرد.ممنون می شم دوستان کمک کنید.
      ماژول ارسال صوت به صورت بی سیم.
      http://yazdkit.com/jk105-rf-audio-mo...art1-3166.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X