اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نیاز خیلی فوری به کمکتون دارم واسه آمپلی فایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نیاز خیلی فوری به کمکتون دارم واسه آمپلی فایر

سلام به همه دوستان من یک باند ماشین گوشه خونه بود می خوام واسش آمپ بسازم به pc وصل کنم آمپ رو هم پیدا کردم اینم لینکش
    :http://www.eleccircuit.com/circuit-power-amp-otl-100w-by-transistor-2n3055-with-pcb

حالا مشکل اینجاست مدار آمپ واسه باند 8 اهم هستش در صورتی که باند من روش نوشته 3 اهم.

مشخصات باند:3 اهم 400 وات کنوود 718
    حالا شما کمک کنید چکار کنم مدار دیگه رو پیشنهاد میدین ؟
    فقط میخوام از max توانایی باند استفاده کنم.(یعنی یه جورایی با یکی کل کل کردم)
    ممنون

پاسخ : نیاز خیلی فوری به کمکتون دارم واسه آمپلی فایر

نوشته اصلی توسط irani15320
    سلام به همه دوستان من یک باند ماشین گوشه خونه بود می خوام واسش آمپ بسازم به pc وصل کنم آمپ رو هم پیدا کردم اینم لینکش
    :http://www.eleccircuit.com/circuit-power-amp-otl-100w-by-transistor-2n3055-with-pcb

حالا مشکل اینجاست مدار آمپ واسه باند 8 اهم هستش در صورتی که باند من روش نوشته 3 اهم.

مشخصات باند:3 اهم 400 وات کنوود 718
    حالا شما کمک کنید چکار کنم مدار دیگه رو پیشنهاد میدین ؟
    فقط میخوام از max توانایی باند استفاده کنم.(یعنی یه جورایی با یکی کل کل کردم)
    ممنون
    سلام
    با توجه به اینکه امپدانس خروجی آمپ انتخابی شما 8 اهم هست و امپدانس هر بلندگوتون هم 3 اهم شما باید دو بلندگو رو با هم سری وصل کنید تا امپدانس هاش جمع بشه و بشه 6 . اما با این کار ترانزیستور ها بیشتر گرم می شوند ولی توان هم افزایش پیدا می کنه . بنابر این باید یک هیت سینک خوب برای ترانزیستور های اوت پوت انتخاب کنی
    موفق باشید

دیدگاه

سلام کسی نیست مدار آمپ داشته باشه واسه باند 3 اهم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منتظریم

دیدگاه

من نمیدونم باندتون 400 وات rms هست یا معمولی که میشه PMPO ، فکر کنم pmpo باشه که میشه 40 وات. توانی که مدارها مینوسن رو تقسیم بر 2 کنی تقریبا میشه rms .

حالا 3 اهم هم هست که میشه با آیسی ساخت. بعضی آیسیها تا 2 و 1.6 اهم هم هستن. فقط توانش خیلی زیاد نمیشه.
        اون مدار اونطور که در نقشه دیدم خوب نیست.

واسه کل کل پول خرج میکنی ؟ :rolleyes:
        وقتی تو نیستی
        نه هست های ما چونانکه بایدند
        نه باید ها...
        هر روز بی تو http://www.up98.org/upload/server1/0...158wwayrz3.jpg
        روز مباداســـت !

دیدگاه

دوست عزیز اون چیزی که من استنباط می کنم و تصورش رو در ذهن دارم باند شما در حدود ماکسیمم 50 وات بیشتر نیست این نقشه که برات میذارم اونو با حداکثر توانش راه می اندازه تازه باندت کم هم میاره یه آی سی 45 وات هست که با 12 ولت هم کار میکنه خودم ازش ساختم خیلی عالیه

]

موقع ساختش پایه 1 رو با یه مقاومت 68 کیلو اهم به پایه های 10 یا 17 وصل کن پایه 8 رو هم به پایه 10 و 17 که تغذیه هستن وصل کن
          تا توانی رفع غم از چهره ای غمناک کن***در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X