اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار آمپلی فایر با این مشخصات سراغ دارین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار آمپلی فایر با این مشخصات سراغ دارین

سلام .
    کسی مدار آمپی داره با توان 200 وات واسه باند 400 وات و امپدانس 3 اهم من هرچه گشتم به در بسته خوردم
    نکتش اینه که امپدانس باندهای من 3 اهم هستش.

پاسخ : مدار آمپلی فایر با این مشخصات سراغ دارین

میشه یه عکس از باندت بزاری؟؟؟ من قول میدم 40 وات هم نیست. وات واحد خیلی بزرگیه ها. اگر وات باند شما 400 بود برای راه اندازی آمپلیفایر اون برای یک جفت داخل ماشین شما به باطری 100 آمپر نیاز داشتید. یعنی باطری خاور. و از 800 وات اون میتونست شیشه ماشین شما رو خرد کنه.
    خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

دوست عزیز شما المانهای اساسی سنجش رو نام نبردین فقط زفتین سراغ بلندگو
      ولتاژ کار اون چه ولتاژی باشه؟
      ازش می خواین در کجا استفاده کنین؟
      برای ووفر می خواین استفاده کنین یا حالت عادی؟
      به قول دوست عزیزم اشک بلندگوی چهار صد وات می دونین یعنی چی؟
      حیف نمی تونم عکسش رو بندازم من یه ساب DJ X-OVER AS 500
      به جان مادرم دونفری باید بلندش کنند دهنه اون در حدود نیم متره و وزن ترانس برقش در حدود 15 کیلوه
      اون با اون عظمت 500 وات حقیقیه آمپلی فایرش بریجه و ترکیبی هم از (4)ترانزیستورهای ماوس فت irfp9140,irfp140 با تغذیه جداگانه مکمل 45 ولت برای این بریجها و از(4)ترانزیستورهای 2sa1943,2sc5200 با تغذیه مکمل 80 ولت برای این بریجها استفاده میکنه بچه ها فقط می تونن تصورش رو بکنن چیه 8 ترانزیستور گردن کلفت با دوتا راه انداز دارلینگتون و دوتا راه انداز نیمه قدرت با کلی فیک و فاک قدرتش 500 واته گفتم که ترانسش حلقویه و راحت 15 کیلو وزن داره سه تا بریچ پل ده آمپری با رادیاتور و شش تا خازن گردن کلفت و خفن فقط تغذیه اش رو تامین می کنن شرط میبندم بلندگوی شما رو بهش وصل کنیم به ده ثانیه کارش نکشه اصلا ذوبش کنه در مورد واتهایی که روی بلندگوها می نویسن دقت نکنید من یه بلندگو دارم روش نوشته 50 وات در حالی که اصلش 5 وات هم نیست منم نظر بقیه همکاران رو دارم در مورد بلندگو و سیستمهای صوتی جدید هر رقمی رو دیدید یک صفر اون رو کم کنید واقعی تر میشه به هر حال مشخصات کامل آمپلی رو بده حتما چیزی برات پیدا می کنیم فقط بلندگو رو نگی دوباره
      تا توانی رفع غم از چهره ای غمناک کن***در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن

دیدگاه

چرا نمیشه عکسش رو بزارید؟؟؟
        عکس رو قرار بدید تا لذت ببریم.
        خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X