اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چطور PIC را در ویندوز 7 پروگرم نماییم؟

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چطور PIC را در ویندوز 7 پروگرم نماییم؟

ببخشید من یه پروگرمر گرفتم وقتی USB شو وصل میکنم تو ویندوز 7 درایو نمیشه (تو XP میشد) نوعشم ICD2 ه.چکار میتونم بکنم تا تو ویندوز 7 هم کار کنه؟ با تشکر :redface:

پاسخ : چطور PIC را در ویندوز 7 پروگرم نماییم؟

اگر ویندوز 7 از نوع 32 بیتی باشه درایور پروگرامر ICD2 نصب میشه و مشکل نداره اما متاسفانه با 7 های 64 بیتی درایور مشکل داره، من زیاد پیگیر نشدم شاید راه حلی داشته باشه اما با راهآ‌های معمولی نمیشه ICD2 رو روی ویندوز 7 از نوع 64 بیتی راه اندازی کرد، یا باید از برنامه هایی که ویندوز مجازی اجرا میآ‌کنند و پورت USB رو هم به خوبی پشتیانی میآ‌کنند استفاده کنید ( دردسر خودش رو داره )آ‌ یا اینکه یک ویندوز دیگه در کنار 64 بیتی نصب کنید. البته شاید راه حل دیگری باشه ولی من اطاع ندارم و تا اونجا که میدونم ICD2 ویندوز 64 رو پشتیبانی نمیآ‌کنه.
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید

دیدگاه

با تشکر از study عزیز
      ویندوزم 7 ،32 بیته ولی وقتی وصل میکنم سخت افزار شناخته نمیشه البته پروگرمرش واسه یه سال پیشه.

دیدگاه

یکبار دیگر درایور رو نصب کنید باید درست بشه، من دوتا پروگرامر ICD2 و PicKit2 دارم هر دو روی نسخه 32 بیتی درست کار میآ‌کنند و ویندوز ایرادی به درایور نمیآ‌گیره، اما در ویندوز 64 بیتی نصب درایور ICD2 مشکل داره.
        از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
        هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
        اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
        اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
        شاد و موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X