اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دستگاهی برای unlock کردن کول دسک ها یا فلش مموریunlocker

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دستگاهی برای unlock کردن کول دسک ها یا فلش مموریunlocker

با عرض سلام خدمت اعضای سایت و مهندسین گل
    من هر روز تقریبا با یه مشکل دست و پنجه نرم میکنم. بعضی فلش ها فورمت نمیشن.مثلا دو روز پیش یه فلش مموری آوردن با نود 32 اسکن کردم 10تا ویروس داشت 9 تاشو پاک کرد ولی یه دونشو شناسایی می کرد ولی پاک نمی کرد اکثر آنتی ویروسارو روش امتحان کردم کاسپر اسکای ،پاندا؛ آواست،نورتن ،مک
    آف پاک نشد که نشد .حتی با یه ویندوز نصب شده روی سی دی و با یکی از ویندوز های مینی از رو سی دی بوت شدم بازم پاک نشد و نتونستم فورمتش کنم گغتم بیام اینجا مطرح کنم.اصلا نمی شد فورمتش کرد یه پیغامی تو مایه های رید اونلی یا این که برنامه در حال استفاده یا ... حتی برنامه آن لاکر هم نتونست پاکش کنه.یه برنامه خیلی قوی سراغ دارین که بدون سیستم عامل ویندوز باشه که بشه فلش مموریو فورمت کرد . مغازه های موبایل یه دستگاهی دارن که شبیه رم ریدر هست بهش میگن مموری آنلاکر رمز مموری همم پاک میکنه و ممورییو انگر صفرش کردی من پرسیدم ظاهرا دو نمونش هست یکی مثل رم ریدر به یو اس بی کامپیوتر وصل می شه و نوع دومش به باتری 9v یه لحظه کارتو داخلش میکنن بعد که چراغش روشن شد مموری از بیخ پاک میشه.
    می خواستم بدونم برا فلش مموری هم همچین دستگا هی تا حالا ساخته شده که تو ایران باشه ؟
    اگه هست قیمتش چقدره و کجا میشه گیر آورد؟
    یا اینکه نرم افزار قوی هست برا فورمت ای فلش مموری ها مثلا تحت داس یا یه چیزی که بدون استفاده از ویندوز باشه که قوی باشه؟
    من یه مموری mmc دارم البته فوت شدن که مارکش بد نیست و جنسش خوبه چند وقت پیش سوخت به ولتاژ بالایی هم وصل نکردم و ظاهرش آسیب ندیده و همیشه رم ریدرو به یو اس بی عقب کامپیوتر که مستقم به مادر بورد متصله وصل می کردم که احیانن یو اس بی جلو بعضی وقتا مونتاژ کارا اشتباه وصل می کنن کارت حا فظمو خراب نکنه ولی میگن سوخته .ینی دیگه بندازمش دور و به هیچ دردی نمی خوره؟
    و وقتی می سوزه داخل کارت چه اتفاقی می افته کجای کارت آسیب می بینه؟
    ممنونم از اعضا که چشم امیدم هستند
لطفا صبر کنید...
X