اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

24c04A توضیح کامل

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

24c04A توضیح کامل

باسلام خدمت دوستان عزیز .اینجانب درمورد 24c04 مشکلی دارم بدین صورت که درمدار تاخوگراف (سرعت سنج) آی سی فوق بشماره FM24c04A استفاده شده است ولی بخاطر نبود چنین شمارهای بجای آن از 24c04 که پسوندی ندارد استفاده نمودم ولی جواب کارم را نداد لذا از دوستان عزیز خواهشمندم درحل این مشکل راه حلی پشنهاد ویا آدرسی برای یافتن آی سی فوق دارند لطف نمایند.باتشکر :nice:درجواب دوست عزیزی که پرسیده اندنوع دستگاه چیست باید عرض کنم که دستگاه فوق تاخو گراف کامیونهای نسل جدید میباشد که ایپرام فوق در مدار آن استفاده شده ومن با استفاده ازپروگرامر برنامه آن راکپی ودرآی سیهای دیگر ی پروگرام کرده ام ولی با همین مشخصات ضمنا (در دیتاشیت این دوآی سی اگر نگاه کنی تفاوت آنها را خواهی دید.

پاسخ : 24c04A

سلام
    اصلا برایه کار شما پسوند مهم نیست چون در هر حالت این قطعه E2Prom هستش و فقط از لحاظ دمایه کاری سرعت و ولتاژ کاری و ............. پسوند مهم میشه
    شما اصلا مشخص نکردی که وسیله رو خودتون درست کردید یا نه اگه کار خودتونه که حتما نرم افزار یا سخت افزار مورد داره ولی اگه کار خودتون نباشه (دستگاه آماده بوده )احتمال این وجود داره که داخل حافظش یک سری کد هست که در داخل قطعه جدید وجود نداره پس کار نمی کنه

دیدگاه

پاسخ : 24c04A توضیح کامل

سلام دوباره
      من کاری نداشتم دستگاه چی هست اما دست شما درد نکنه توضیح دادی ولی باز هم فرقی نمی کنه و من سر حرف خودم هستم در کل از خانواده ایپیرام هست
      بد نمی شد اگه پست جدید می زدید و ویرایش نمی کردید چون کل پست درهم میشه و شخص دیگه ای که به همین مشکل برسه سردر نمیاره چی شد ( مثلا میگم شما در جواب چه کسی توضیح دادید وقتی شما اولین پستو زدید ) بازم هر تور خودتون دوست دارید اقدام کنید من که کاره ای نیستم !
      تنها فرق بزرگی که من تو دیتاشیت پیدا کردم و در پست قبلی هم گفتم ممکنه فرق بکنه سرعت و چون دستگاه اماده هست نمی تونید تغییرش بدید AT24C04 -----> 10ms write , 400KHz ولی FM24C04A ----> no delay write ,1MHz وبا فرض این که مشکل از اینجا باشه شما 2 تا راه حل دارید :
      1_ بیخیال همه چی بشید و از خیرش بگزرید
      2_ از خارج کشور تهیه کنید ( http://www.kavirelectronic.ir/varedat ) تعداد کم هم میاره

به نظر من اگه کارتون واجبه از گزینه دوم استفاده کنید چون دقیقا همونو به شما می دن و اگه باز هم درست کار نکنه دستگاه باهوشیه و نمی خواد کپی بشه که اگه اینجوری بشه خیلی بد شانسید اما شوخی کردم انشاالله درست کار میکنه !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X